Skocz do zawartości

Zdjęcie

Modne kuchnie, czyli dwukolorowe meble kuchenne

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102090 postów

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:36

Kuchenne trendy wnętrzarskie w 2013 roku stawiają na dwukolorowe meble kuchenne. Wybierając dwukolorowe meble kuchenne zyskujemy modną kuchnię i jednocześnie praktyczną - dzięki zastosowaniu dwóch kolorów możemy optycznie zmieniać przestrzeń kuchni. Zobacz nasze propozycje.

Powrót do artykułu: Modne kuchnie, czyli dwukolorowe meble kuchenne

#2 Guest_nick

Guest_nick
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:36

f*ck...

#3 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1644 postów

Napisano 09 luty 2016 - 10:41

Popatrz na projekty w drugim rzędzie od góry - http://www.aranzacje...hnie-nowoczesneUważam, że nowoczesne kuchnie wyglądają znacznie bardziej okazale, ale możliwe również, że to kwestia gustu - nie każdemu musi odpowiadać takie samo rozwiązanie, takie same połączenia. Mnie zupełnie nie podchodzą klasyczne meble, ale też po prostu nie pasują do stylu mojego mieszkania.

#4 m_kowal

m_kowal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 15:58

Mi bardzo podoba się taka kuchnia. 

bruksela_2.jpg

#5 robertooos

robertooos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 11:05

Również uważam, że dwukolorowe meble całkiem fajnie wyglądają w kuchni. Można zajrzeć na stronę firmy SCHRÖDER Küchen. Mają bardzo fajne propozycje.

#6 Guest_Kinga

Guest_Kinga
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 10:45

W tym roku urządzałam kuchnie i mogę polecić firme "Burzyńscy meble". Kuchnie robiłam w podobnym stylu jak na obrazku i jestem zachwycona. Dwukolorowe meble wyglądaja pieknie <3 Mają w dodatku super kotakt w klientem, wszystko przebiegło szybko i profesjonalnie. Polecam

#7 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 maj 2016 - 08:42

Jak dla mnie dwukolorowe meble kuchenne wyglądają oryginalnie i ciekawie, ale chyba sama nie zdecydowałabym się na to rozwiązanie w swojej kuchni. Jeśli chodzi o moje meble kuchenne, to wybrałam te wykonywane na zamówienie, ponieważ zależało mi na tym, by dobrze zagospodarować każdy kąt tego niewielkiego pomieszczenia. Zdecydowałam się na komplet mebli kuchennych w kolorze ciemnego dębu, projekt oraz realizacja mebli to zasługa studia z sieci Max Kuchnie, które wykonało naprawdę kawał dobrej roboty, bo kuchnia prezentuje się idealnie :)

#8 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 417 postów

Napisano 19 maj 2016 - 11:13

A my zdecydowaliśmy się na dwukolorowe meble kuchenne. Wybralismy meble z kolekcji Rust avant garde

e0eda7e3383966f292e7352cfaa98566.jpg

Pozwolę sobie tutaj dać ich zdjęcie. Meble są nawet trójkolorowe a nie dwukolorowe. Wszystko jest jednak w spokojnych kolorach tak wiec do siebie pasuje.Nie gryzie się. Oczywiście meble w kuchni mam w innej konfiguracji niż na tym zdjęciu. Wszystko zależy od projektu.

Na stronie znajduje się ich cały katalog:

http://rust.pl/katalog/#book/

#9 Bogumlala

Bogumlala

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 14 październik 2016 - 07:41

ja mam robione na wymiar na zamówienie w Stokan 

#10 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 15:34

Moim zdaniem nie każde meble sprawdzą się w każdej kuchni. Zależy to od wnętrza, które mamy umeblować. Mnie bardzo podobają się projekty prezentowane na stronie http://www.kuchniewarszawa.com.pl . Zajmują się oni projektowaniem, jak i wykonaniem bardzo solidnych mebli kuchennych. Można również skorzystać z wyprzedaży mebli z ekspozycji. One również są wysokiej jakości i mają ciekawe wzornictwo.

#11 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 10:24

Fajne te kuchnie dwukolorowe, ale czy sprawdzą się też w małych kuchniach?

#12 Klaszcza

Klaszcza

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 27 grudzień 2016 - 18:47

Wow genialne te kuchnie :) Ja to jednak nie mam pomysłu na swoją a poza tym takie urządzanie z rozmachem dużo kosztuje. Można też pójść w minimalizm, albo jak to mówią na łatwiznę i zamówić gotowe meble kuchenne z internetu. http://www.ceneo.pl/...uchni_i_jadalni te nie wyglądają wcale gorzej, tylko trzeba dobrze wszystko dobrać :)

#13 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 11:14

Lubię takie nowoczesne kuchnie. Drażnią mnie jednak te pufy pod oknem. Wyglądają jakby ktoś je przyniósł z innego pokoju. Według mnie pasują tu tylko dodatki w chłodnych szarościach, bieli i tym brązie. Na parapecie jest za dużo gratów. Postawiłabym tam tylko doniczki z kwiatkami. Z firmy „I Like Beton” widziałam nietypowe doniczki. Były zrobione z betonu ale dolną połowę miały pomalowaną na biało. Podobny kontrast jak blat ze zlewem na tle tych białych szafek.

#14 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 12:13

To tylko jedno z rozwiązań projektanta, zawsze opinie będą zróżnicowane, ilu oglądających, tyle opinii. Zlewozmywaki oglądam często w Homebook.pl kolorów jest wiele i wcale nie musi być kontrastem dla blatu. Ostatecznie inwestor może zmienić to rozwiązanie bez "szkody" dla mebli.

#15 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 23:35

W obecnych kuchniach coraz częściej spotykane są kamienne deski do krojenia http://www.jmgranit....henne-kamienne/nie tylko ze względu na ich piękny wygląd, ale także, ze względu na ich wytrzymałość i nie starzenie się. 

#16 Guest_Adaa

Guest_Adaa
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 20:45

Bardzo lubię nowoczesne kuchnie, sami mamy własnie taką nowoczesną, kolorową kuchnię od Verlani z pomarańczowymi frontami. Wygląda fajnie, trochę w takim portugalskim stylu. Mam juz szczerze dość tej mody na białe kuchnie, wszędzie u znajomych biel.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych