Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie zabezpieczenie antykradzieżowe auta jest najlepsze?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48598 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 10:54

Im lepsze zabezpieczenie antykradzieżowe auta, tym większa szansa, że złodziej zrezygnuje z kradzieży pojazdu. Wydłużony czas przejęcia kontroli na autem zniechęca bowiem rabusiów do dalszych "prac" przy aucie.

Powrót do artykułu: Jakie zabezpieczenie antykradzieżowe auta jest najlepsze?

#2 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2015 - 10:54

A ja mogę zachęcić do montażu lokalizatora GPS. Dzięki temu można spać spokojnie, bo auto jest non stop pod nadzorem. Mi taki system montowali w auto-elektronika.pl w Katowicach. Serwis godny polecenia.

#3 PatrykZwirek

PatrykZwirek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 sierpień 2015 - 10:06

Lokalizator nie jest odpowiednim rozwiązaniem jeśli chodzi o zabezpieczenie przed kradzieżą. Jedynie gdy szybko sie zorientujemy, że auto skradziono można spróbować je odnaleźć. Jeśli profesjonalny złodziejph34r.png  nam się trafił, użyje zagłuszacza i będzie wręcz niemożliwe odzyskanie tym sposobem autaohmy.png .

Poza tym lokalizatory to dobra rzecz, poza monitorowaniem auta, można kontrolować paliwo, kontrolować pracowników, więc bardzo dobre rozwiązanie dla firm. Ja mogę przedstawić rozwiązanie od pugo.pl i zapraszam do wypróbowaniasmile.png

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 10:58

Jak to działa?

#5 Guest_adamj

Guest_adamj
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:37

A nie lepiej zamontować GanTrack? Tego sprzętu nie da się zagłuszyć tak jak lokalizatora GPS czy GMS. On nie traci zasięgu nawet w podziemnym garażu, w kontenerze... A zostaje aktywowany dopiero po zgłoszeniu kradzieży. Tutaj można poczytać więcej o tym sprzęcie: gannet.pl/produkty/gantrack/.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 13:04

Ja też polecam system GanTtack. Tylko dzięki temu namierzyli mój skradziony samochód w ciągu paru godzin.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych