Skocz do zawartości

Jak się relaksujecie po pracy

wróć do serwisu Moja Firma 86 odpowiedzi w tym temacie

#81 Majeczka19

Majeczka19

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:03

Zależy od czasu, chęci i możliwości. Przede wszystkim dużo ruchu i spotkania ze znajomymi :) Pracuję przy komputerze, więc mam dosyć siedzenia po 8h.

#82 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 398 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:57

Spacery z psem po lesie, ale czekam na lepszą pogodę :)

#83 faladix

faladix

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:15

- rower dobrze robi, wyjazd do lasu rowerem ale dobrze jest z drugą osobą, choć samemu tez robi
- wyprawa w góry, ale nie kolejką tylko piechotą tak żeby dobrze zmęczyło, np. na Kasprowy albo na Rysy
- pływanie w basenie albo leżenie w jacuzzi w gorących źródłach
- w domu no to np. jakaś wciągająca lektura albo film, jak ktoś ma warunki to fajnie się ogląda filmy na projektorze w nocy, takie domowe kino
- spotkanie z przyjaciółką na plotach w domu albo na spacerze w jakieś miło kojarzące się miejsce np. nad rzekę
- iść do teatru na jakąś sztukę
- jak ktoś jest wierzący to może wy

#84 komoda

komoda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:25

Po powrocie do domu zazwyczaj jem obiad, następnie ogarniam trochę dom. Potem czas na relaks:) zależy jak z czasem, ale zazwyczaj oglądam mój serial lub jakiś film. Często robię sobie wieczory SPA, maluje paznokcie, nakładam maseczkę itd  Oczywiście to są dni kiedy nie mam dużo obowiązków:)

#85 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 17:48

sport, gry, gotowanie - wszytko jest dobre

#86 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 18:59

Ja wieczorami głównie czytam kryminały albo robię na szydełku, ostatnio super relaksują mnie bobbiny http://www.bobbiny.pl/ - można z nich zrobić super rzeczy do domu, np. koszyczki na kosmetyki zrobiłam sobie sama :)

#87 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 89 postów

Napisano wczoraj, 19:46

Moim najlepszym relaksem są długie przejażdżki na motorze. Ostatnio właśnie kupowalem nowy kombinezon na wiosnę , a  tego co udało mi się znaleźć to tutaj http://www.moto-obroty.pl mają dosyć tanie ale wysokiej jakości kombinezony. Nie kierowałem się ceną,ale głównie właśnie rodzajem materiału, krojem i opiniami w necie. Teraz jeździ mi się znacznie lepiej, no i mysle ze bezpieczniej bo mam lepszą koordynację ruchów w nowym ubraniu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych