Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdobyć dotację z Unii Europejskiej?

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102091 postów

Napisano 30 czerwiec 2015 - 22:12

Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 2004 roku, jednak z unijnej pomocy korzystała już wcześniej. Wielu, nie tylko małych i średnich przedsiębiorców pragnie rozwijać swoje firmy. Często głowią się nad tym jak zminimalizować koszty inwestycji. Pomocne okazują się fundusze europejskie. Wtedy jednak pojawia się pytanie: co trzeba zrobić, aby uzyskać dofinansowanie?

Powrót do artykułu: Jak zdobyć dotację z Unii Europejskiej?

#2 Guest_artur

Guest_artur
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2015 - 22:12

To bardzo trudne. Próbowałem 4 razy i ani razu mi się nie udało :( W akcie desperacji, stwierdziłem że sięgne po pomoc specjalistów. Pomógł mi Proinnowacyjny Klaster Biznesu. Dostałem po tylu latach, nierównej walki. Dostałem dofinansowanie na rozwój mojej firmy transportowej!

#3 Guest_Lotte

Guest_Lotte
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 23:24

Nie ma co się zastanawiać i warto ubiegać się o dotacje z UE. A jak ktoś ma problem z wypełnieniem wniosku, to niech zajrzy na www.meritum-dotacje.pl/ - tam na pewno pomogą :)

#4 darekk83

darekk83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 sierpień 2015 - 14:21

Aby otrzymać dotację z funduszy UE trzeba spełnić szereg warunków, precyzyjnie wypełnić wiosek i inne dokumenty, oraz co najważniejsze, sporządzić profesjonalny i bardzo dokładny biznesplan. Ważny jest termin złożenia wniosku - pieniędzy co prawda jest sporo, ale chętnych na dotację jest znacznie więcej, więc kto szybszy, ten lepszy. Żeby dostać dotacje trzeba się porządnie napracować.

www.dotacje-exportgroup.pl – dotacje unijne dla firm

#5 Guest_daisy

Guest_daisy
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2015 - 10:57

Dla mnie samodzielne starania o dotacje unijne okazały się dwukrotnie nie realne - niestety. Kolejną próbę podjęłam z firmą dotacje-exportgroup.pl i problem miałam z głowy, a pieniądze dostałam szybko.

#6 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 199 postów

Napisano 29 luty 2016 - 23:09

Długo nie musiałem załatwiać swojej dotacji, bo całością zajęła się firma http://www.dotacje-e...hodnia-POPW.phpdzięki programowi "Internacjonalizacja MŚP 1.2 Polska Wschodnia POPW dotacja na ekspansję zagraniczną" większość zgłaszających się tam ludzi pozyskuje dotacje.

#7 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 01 marzec 2016 - 14:17

To bardzo trudne. Próbowałem 4 razy i ani razu mi się nie udało sad.png W akcie desperacji, stwierdziłem że sięgne po pomoc specjalistów. Pomógł mi Proinnowacyjny Klaster Biznesu. Dostałem po tylu latach, nierównej walki. Dostałem dofinansowanie na rozwój mojej firmy transportowej!

Hej a na co dostales w transporcie dokladnie?

Podrawiam

M.

#8 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 16:02

Taaaa, napisane wszystko i nic, żadnych konkretów. Beznadziejny artykuł.

#9 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 24 luty 2017 - 20:07

Taaaa, napisane wszystko i nic, żadnych konkretów. Beznadziejny artykuł.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, pisz na forach typowo biznesowych. Jedno z nich znajdziesz chociażby pod adresem http://forumdlabiznesu.pl/ :-).

#10 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 21:31

Długo szukałem jak pozyskać jaką kolwiek dotację na rozkręcenie swojego biznesu i dzięki www.sekwencja.eu/ w końcu znalazłem , jeżeli ktoś szuka informacji gorąco polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych