Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki hotel w Warszawie z dużą salą konferencyjną?

hotel konferencja

wróć do serwisu Kadry 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 07:19

Witam, szukam hotelu by zorganizować konferencję w Warszawie. Zależy nam na tym by sala była elegancka i przestronna i wyposażona w sprzęt audiowizualny. Jaki hotel polecacie?

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 12 grudzień 2014 - 08:59

A ile konkretnie osób będzie na tej konferencji? Bo salą konferencyjną będącą w stanie pomieścić do 120 osób dysponuje Hotel BW Felix na Pradze Płd.

Trochę mniejszą salą bo na około 40 osób salą dysponuje Hotel BW Portos na Mokotowie. Jeden i drugi to 3-gwiazdkowe obiekty - a więc możesz liczyć na pewien standard obsługi. Ten drugi jest bliżej centrum - tu masz linka: http://www.bwportos.pl/ - masz tam dane kontaktowe i szczegółowy opis. Cóż  - działaj!

#3 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2014 - 11:50

A może Hotel Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim?

#4 kamuś

kamuś

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 grudzień 2014 - 18:21

Byłem kilka razy w http://www.hotelrest.pl/ i mają tam sporą i dobrze przygotowaną salę konferencyjną. Także polecam się zainteresować także tym miejscem, jeśli konferencja ma być na wysokim poziomie przygotowana.

#5 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8466 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 19 grudzień 2014 - 22:56

hotel GROMADA na Żwirki i Wigury /w pobliżu lotniska/ też ma duże sale konferencyjne

#6 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1076 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 12:14

Sprawdzone miejsce - http://konferencje-resthotel.pl/ W tej okolicy trudno o podobny zakres ceny do jakości. Świetny standard, smaczne jedzenie, sala na 200 osób, doskonale usytuowana, blisko do centrum miasta i na lotnisko. W tej okolicy na prawdę jedno z ciekawszych miejsc.

#7 Guest_Buraczek

Guest_Buraczek
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 21:04

Wszystko zależy od wymagań. Na ile osób? Jaki sprzęt ma być? Czy zaplecze potrzebe? (zniżki dla gości itp). Ciekawą propozycję ma hilton na wawrze. Byłem na konfe w tym miesiącu i było super.

#8 Witek Chudziak

Witek Chudziak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 09 luty 2015 - 13:37

tu masz fajną stronę http://www.konferenc...encje-warszawa/ może podpowie Ci idealny hotel

#9 Guest_MAREK-evenement

Guest_MAREK-evenement
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:20

Wszystko zależy od wymagań. Na ile osób? Jaki sprzęt ma być? Czy zaplecze potrzebe? (zniżki dla gości itp). Ciekawą propozycję ma hilton na wawrze. Byłem na konfe w tym miesiącu i było super.

Co ciekawe, ja też byłem w hiltonie na konferencji. Nie narzekam, dużo osób było a zaduchu czuć nie było, więc klima in plus smile.png. Po wszystkim poszliśmy na obiad i nikt się nie zatruł, a nawet nam smakowało! smile.png

#10 Guest_adamos

Guest_adamos
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 20:51

Jak chodzi o naprawdę duży obiekt konferencyjny, nie hotel, to ja mogę polecić pewnie wszystkim Wam znane centrum targowo-konferencyjne MT Polska. Moim zdaniem to najlepsza opcja.

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1076 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 11:35

Raz jeszcze - http://www.zielonapo...ta_dla_firm.phpKonferencję zrobicie za darmo, a w cenie miejscówki w mieście zrobicie tam całą integrację, łącznie z basenem, kortem, własną plażą i całym mnóstwem atrakcji. Czego chcieć więcej?

#12 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 12:57

Konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe to myślę, że Rialto. Jedno z fajniejszych miejsc w Warszawie, hotel ładnie położony na spokojnym skrzyżowaniu... w centrum, ale hałas nie jest uciążliwy. Klimat z początku XX wieku w dobrym guście.

#13 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 22 październik 2015 - 21:15

Rialto to przede wszystkim świetny klimat :)

Always look on the bright side of life!

#14 Literatka

Literatka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 03 listopad 2015 - 14:33

Ceny sal konferencyjnych w samej warszawie...są bardzo wysokie, choć można znaleźć kilka oferta do przyjęcia. Tak sobie myślę, że żeby ułatwić dojazd uczestnikom konferencji na wydarzenie, może warto zainteresować się hotelem położonym w jakimś urokliwym miejscu na obrzeżach. Na przykład Zegrze. Wszystko zależy od typu konferencji, jeżeli ogólnopolska to pomysł może być trafiony. Ludzie zjadą z całej Polski, część będzie z warszawy i okolic. Inaczej, gdy konferencja ma wymiar tylko lokalny (a więc głównie uczestniczyć w niej będą warszawiacy). W ostatnim przypadku trzeba poszukać raczej czegoś w centrum. 

#15 Guest_monicca

Guest_monicca
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 12:56

Hej, w Warszawie ja zawsze wybieram Centrum Konferencyjno-Targowe MT POLSKA. Obiekt odpowiednio duży, umożliwiający organizację eventu dla większej ilości osób; z odpowiednim zapleczem i doświadczonym zespołem. Zresztą na pewno kojarzycie ten obiekt, większość dużych targów czy konferencji organizowana jest właśnie tam.

#16 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2015 - 14:55

w Jankach niedaleko Warszawy www.hotel-janki.pl/ można wynająć salę konferencyjną w bardzo dobrej cenie, moi goście tam nocowali i byli zadowoleni z warunków

#17 Guest_mariola

Guest_mariola
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 20:11

ja bylam na konferencji w Hotelu Jaworowy Dwór pod Warszawa, bardzo elegancko i klimatycznie, maja trzy sale konferencyjne i z tego co pamietam to pomiesci sie tam nawet 60 osob

#18 Guest_vviktoria

Guest_vviktoria
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2016 - 11:49

Hej, w Warszawie ja zawsze wybieram Centrum Konferencyjno-Targowe MT POLSKA. Obiekt odpowiednio duży, umożliwiający organizację eventu dla większej ilości osób; z odpowiednim zapleczem i doświadczonym zespołem. Zresztą na pewno kojarzycie ten obiekt, większość dużych targów czy konferencji organizowana jest właśnie tam.

Zgadzam się w 100%, MT Polska to jest obiekt z potencjałem, w przeciwieństwie do wielu warszawskich i podwarszawskich hoteli itp. daje możliwość zorganizowania eventu z rozmachem. Czy to duża konferencja czy bankiet firmowy czy targi branżowe - w MT Polska wszystko jest możliwe. I dlatego tak wiele własnie tam się dzieje... smile.png

#19 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 05 styczeń 2016 - 18:51

hotel GROMADA na Żwirki i Wigury /w pobliżu lotniska/ też ma duże sale konferencyjne

Ten jest godny polecenia. Blisko lotniska, dobry dojazd

#20 Ludwika22

Ludwika22

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 05 luty 2016 - 21:00

Z sali konferencyjnej korzystamy dosyć często w Warszawie, ulubionym miejscem jest Hotel Belwederski w którym znajdują się 2 sale konferencyjne w zależności od ilości osób (25-80). Organizowane są tam szkolenia oraz imprezy zamknięte połączone z integracją uczestników. Dodatkowo znajduje się tam restauracja która specjalizuje się w kuchni polskiej ale te można wybrać coś wymyślnego z innego kraju. Prosty Dojazd z lotniska, dworca kolejowego czy autobusowego.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hotel, konferencja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych