Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdobyć unijne pieniądze na założenie firmy?

wróć do serwisu Moja Firma 49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2016 - 20:20

Unijne pieniądze to tylko 1 z możliwości. www.pieniadzenastartup.pl Kto jeszcze nie czytał tej książki jest 20 km w tyle. Mega wiedza jak zdobyć ogromne środki, mi baaaardzo pomogła. Warto się zapoznać i otworzyć oczy jak wiele możliwości mamy.

#42 Guest_Witold

Guest_Witold
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 00:44

Jarek, wiesz co dobre. Też wczoraj trafiłem na tą książkę - dla mnie rewelacja! pieniadzenastartup.pl tam jest ebook, niestety wersji papierowej nie znalazłem

#43 Guest_pepo

Guest_pepo
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2017 - 17:51

im wiecej biurokracji tym gorzej ja startowalem paro krotnie o dotacje unijne z pup jak chlopie nie masz ciotki woja to nie zalatwisz jak tko ma jakies pleci to i pod koniec roku mas zzalatwionw kase dla swoich ten problem poruszylem juz w neimczech pojechalem pare groszy zarobic na start ze swoja dziaalnocia bo kasy unijnych nie zalatwie ot polska prawda po h,,, pier**la o dotacjach korupstwo manijactwo oszukanstwo dla swoich

#44 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 15:53

Dużo ciekawych informacji w artykule. Od siebie polecam książkę "Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę". Dla mnie to obowiązkowa pozycja :)

#45 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 24 luty 2017 - 19:50

Z dotacjami byłbym ostrożny. To gorący temat. Świadczą o tym chociażby dyskusje na http://forumdlabiznesu.pl/ zrzeszających przedsiębiorców. Sam, byłbym ostrożny.

#46 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 14:25

powiem Ci że ja startowałem dwa razy. Za pierwszym razem faktycznie nie wyszło. Ale za drugim przygotowało mnie biuro Rachmistrzowie. I sie udało, czyli da sie ...

#47 Guest_Zosia

Guest_Zosia
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2017 - 11:37

Hej, Jestem matką samotnie wychowującą dziecko, mam wykształcenie pedagogiczne i chce założyć przydomowe przedszkole, Orientuje się ktoś czy moge starać się o jakies dotację? Są jakieś projekty, jakieś dofinansowania z UE. Dodam, że mieszkam w Piaskach( woj, Lubelskie). Czy formalności to droga przez piekło?

#48 Guest_Antoni

Guest_Antoni
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 19:28

Ojjjj długo szukałem konkretnej wiedzy, chyba ze 100 artykułów przeczytałem, aż w końcu trafiłem na 1 fenomenalną książkę. Tytuł to: Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę, autor Oskar Jażdżyk. Kto mądrzejszy to sięgnie po tą książkę, otworzy Wam oczy, że pieniądze są na wyciągnięcie naszych rąk. Pozdrawiam przedsiębiorczych :)

#49 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 19 maj 2017 - 21:36

Długo szukałem jak pozyskać jaką kolwiek dotację na rozkręcenie swojego biznesu i dzięki www.sekwencja.eu/ w końcu znalazłem , jeżeli ktoś szuka informacji gorąco polecam

#50 Guest_AGNES ALFREDO

Guest_AGNES ALFREDO
  • Goście

Napisano dziś, 03:51

cześć wszystkim Czy szukasz renomowanej i akredytowanej firmie pożyczki prywatnej, która daje pożyczki z niską stopą procentową? Cieszę się, że jestem nowym Alfredo, prezes agnes alfredo loan, spółka zależna od osobistej obsługi pieniężnej, Personal Money Service jest dostawcą internetowych usług finansowych, w których klienci mają łatwy dostęp do różnych pożyczek online, Zapewniamy wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo szybki i prosty sposób, potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie kłopoty finansowe były przeszłością. Więc zadzwoń do nas dzisiaj pod adresem: (agnesalfredo2013@gmail.com), aby złożyć wniosek o pożyczkę, abyśmy mogli pokazać nam naszą stronę, aby zobaczyć nasze usługi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych