Skocz do zawartości

Zdjęcie

wczasy pod grusza

wróć do serwisu Kadry 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 malagocha333

malagocha333

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano wczoraj, 10:35

Czy jedynym warunkiem by dostać dodatek z wczasów pod grusza jest bycie ciągiem na urlopie wypoczynkowym przez 2 tyg?

#2 Księgowa-zołza

Księgowa-zołza

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1209 postów

Napisano wczoraj, 11:09

A jak masz napisane w swoim regulaminie świadczeń?

#3 Księgowa-zołza

Księgowa-zołza

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1209 postów

Napisano wczoraj, 11:17

Może mylisz to ze świadczeniami urlopowymi gdzie prawo do niego uzależnione jest wyłącznie od pozostawania w stosunku pracy i korzystania z urlopu w wymiarze co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych

#4 malagocha333

malagocha333

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano wczoraj, 11:54

A to nie to samo? Nie wiem co mówi regulamin. Obecnie przebywam na urlopie rodzicielskim a później biorę zaległe urlopy gdzie dopiero od 13 lutego pójdę na wychowawczy. Myślałam że przysługuje mi dodatek z wczasów pod grusza za 2014 i 2015 r bo będę ciągiem na urlopie

#5 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:03

To nie to samo. Ale mniejsze o to. Napisz wniosek o wczasy pod gruszą i czekaj na odzew. Będąc pracownikiem należy się Tobie i za 2014 i 2015 oddzielnie. Czy jesteś na rodzicielskim, czy na wychowawczym masz do tego prawo, bo na Ciebie jest naliczany odpis

#6 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:04

Oczywiście napisz jeden wniosek w tym roku, a w następnym drugi.

#7 Księgowa-zołza

Księgowa-zołza

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1209 postów

Napisano wczoraj, 12:11

No nie mniejsza o to, ponieważ to zasadnicza różnica, chociażby dlatego że jeśli jest to "Świadczenie urlopowe" to jak może napisać wniosek "O wczasy pod gruszą"?

Może wtedy dostać odpowiedź, że w firmie nie jest wypłacane takie COŚ

#8 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:17

Ale ona pisze o wczasach pod gruszą, ale w sumie masz rację, jak to nie jest grusza  w rzeczywistości

#9 Księgowa-zołza

Księgowa-zołza

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1209 postów

Napisano wczoraj, 12:44

Tutaj #4 napisała ze zdziwieniem, czy to nie jest to samo, czyli tak jak by sama nie wiedziała co to tak naprawdę jest, więc dlatego tak napisałam, może lepiej żeby się upewniła co to jestwink.png

#10 malagocha333

malagocha333

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano wczoraj, 17:26

Pracuje w sferze budżetowej Więc świadczeń urlopowych żadnych nie dostaje. Mamy ZFŚS I stad wczasy pod grusza. Moje pytanie toczyło się wczasów a nie świadczeń Żółto księgowo. Musisz sama doczytać na co odpowiadasz innym a nie wyskakujesz z innym zagadnieniem

#11 Joanka S

Joanka S

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 338 postów

Napisano wczoraj, 19:05

Pracuje w sferze budżetowej Więc świadczeń urlopowych żadnych nie dostaje. Mamy ZFŚS I stad wczasy pod grusza. Moje pytanie toczyło się wczasów a nie świadczeń Żółto księgowo. Musisz sama doczytać na co odpowiadasz innym a nie wyskakujesz z innym zagadnieniem

Tyczyło - nie toczyło

Żółta - nie Żołto

Księgowa Zołza pyta wnikliwie,aby prawidłowo odpowiedzieć na zadane pytanie.Różne są firmy,a pracownicy zadają różne pytania,często mylą pojęcia.W sumie nikt nie musi na te pytania  odpowiadać,a jednak chcą pomóc.Proszę uszanuj to,bo Zołza posiada  dużą wiedzę,a kto pyta nie błądzi.I nikt nie ma tu złych intencji.Pozdrawiam

#12 Księgowa-zołza

Księgowa-zołza

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1209 postów

Napisano dziś, 09:32

Dzięki Joanka Ssmile.png

W sumie to czasami zastanawiam się dlaczego ja tu chcę pomagać, dzielić się wiedzą i doświadczeniem, kiedy mam wrażenie, że czasami to muszę się bronić bo mnie atakują sami pytający.

A tak na marginesie malagocha333 skąd niby bez kryształowej kuli i czarnego kota mamy wiedzieć gdzie pracujesz?

Zadaj precyzyjne pytanie to i odpowiedź będzie precyzyjna, ale skoro sama nie wiesz o co pytasz.......

#13 Gość_gosia

Gość_gosia
  • Goście

Napisano dziś, 10:00

Tylko mi się nie waz nas zostawiać. Już raz tak zrobiłaś i o jeden raz za dużo. I żeby mi to było ostatni raz

#14 Księgowa-zołza

Księgowa-zołza

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1209 postów

Napisano dziś, 10:02

rolleyes.gifTak jest smile.pngprzyjmuję do stosowania! (tutaj zasalutowałam)

Zostanę tylko dla tych, co chcą mnie jeszcze czytać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy