Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tani dentysta – Warszawa, Poznań, Wrocław

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102064 postów

Napisano 13 sierpień 2014 - 02:29

Tani dentysta w Warszawie, w Poznaniu i we Wrocławiu. Ile kosztuje wybielanie zębów, zdjęcie panoramiczne. Znajdź najniższe ceny zabiegów.

Powrót do artykułu: Tani dentysta – Warszawa, Poznań, Wrocław

#2 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 05 wrzesień 2014 - 11:31

Nie szukaj dentystów po najniższej cenie, bo później i tak skończysz u tego lepszego, a zapłacisz drugi raz.

Od ponad roku chodzę do dentlus.pl w Legionowie. Po przejściu z całkowicie publicznej przychodni, od babki która robi wiecznie łaskę, aż człowiekowi nie chce się wierzyć, że można być tak traktowanym u dentysty. Inny sprzęt, inna atmosfera... i nikt na człowieka nie krzyczy, że przecież nie powinno boleć - a i takie sytuacje się zdarzały.

mspinfo.png

#3 Quba

Quba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 24 październik 2014 - 08:25

Dokładnie, ja również uważam, że nie ma co kierować się najniższą ceną. Owszem jest wielu dobrych dentystów którzy nie mają wygórowanych cen, ale należy zdawać sobie sprawę z tego, że w tych czasach wysoka jakość wykonywanych usług bo prostu kosztuje. Mieszkam w Warszawie, a jak wiadomo stolica potrafi kosztować. W każdym bądź razie chodzę do Odentu na Ursynowie, już chyba od roku. Przyszedłem tam z dość zepsutymi zębami, a w tej chwili mam naprawdę ładny uśmiech. Nigdy nie miałem dobrych wspomnień z gabinetem dentystycznym (stąd stan moich zębów), ale na szczęście już te straszne wspomnienia zostały wymazane :). Jeśli jest tutaj ktoś z Warszawy to proszę - http://odent.pl/ tutaj można ich znalezc :) Co jak co, ale wiem, że wybór z polecenia to lepsze rozwiązanie niż iść do pierwszego lepszego.

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 postów

Napisano 28 październik 2014 - 10:33

Świetny człowiek - http://idealnyusmiech.pl/ Doktor Fałkowski jest najlepszym specjalistą z jakim miałem jak dotychczas do czynienia w tych okolicach. Bardzo drobiazgowy, wszystko musi dokładnie sprawdzić, a jednocześnie z odpowiednim podejściem do pacjenta - wszystko bezboleśnie, a efekt działań rzeczywiście zawsze bardzo trwały. Ogólnie - bardzo pozytywna opinia, cała moja rodzina do niego chodzi.

#5 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 22:08

Wybielanie zebów trochę kosztuje - http://glamourdental.pl/cennik Ale warto to zrobić u dentysty niż w domu.

#6 rakar

rakar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 luty 2015 - 09:53

Ja teraz szukam jakiegoś gabinetu w Poznaniu. Googlałem i googlałem, aż znalazłem taki gabinet jak w odnośniku. Wiecie może coś o ich usługach? A dokładniej chodzi mi o cenę, bo obsługę obstawiam na dobrą i pasuje mi lokalizacja, bo mam blisko z domu... Ale nie wiem jak tam z cenami, a nie chcę iść i zapłacić za plombę jak za złote klamki.

#7 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 10:58

Wybielać polecam metoda nakładkową. Nie ejst drogo, można samemu to zrobić. W Wawie wiem, że w duo-dental (w sumie to pod Wawa, bo gdzieś w okolicach Legionowa) można zamowić. 

#8 Guest_jowitam

Guest_jowitam
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 12:44

W warszawie ostatnio porównywałam ceny i korzystnie wyszło w przychodni ferreus, mówię teraz o prywatnych oczywiście. TU pierwsza wizyta, konsultacja 50 zł co na warszawę bardzo tanio, plus odlicza się 50 zł od ceny następnej wizyty. Także jestem umówiona na przyszły tydzień do tej przychodni zobaczymy jak obsługa.

#9 Guest_adam

Guest_adam
  • Goście

Napisano 10 marzec 2015 - 13:43

Tani dentysta w Warszawie jest na Dzielnej w Amident. Chodzę tylko tam i ceny są naprawdę ok, a co najważniejsze zęby mam dobrze leczone i to bezboleśnie.

#10 Guest_slowikspiewa

Guest_slowikspiewa
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 14:06

Wybielać polecam metoda nakładkową. Nie ejst drogo, można samemu to zrobić. W Wawie wiem, że w duo-dental (w sumie to pod Wawa, bo gdzieś w okolicach Legionowa) można zamowić. 

Hmm, jestem z legionowa i szukam dobrego dentysty, możesz powiedzieć coś więcej na ich temat, a dokładnie chodzi mi o to, do jakiej osoby (nazwisko by się przydało) warto iść? 

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 392 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 09:25

Ostatnio zastanawiałabym się nad implantami w www.smigiel.net. To świetna klinika w Katowicach, której właścicielem jest ceniony w całym kraju doktor stomatologii Tomasz Śmigiel, więc myślę, że warto wziąć ją pod uwagę.

#12 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 postów

Napisano 13 maj 2015 - 09:39

Proszę - stomatologia legionowo. Ale generalnie nastaw się na to, że jeśli dentysta ma niską cenę to musi być coś nie tak. Tutaj mają ceny typowe na tą okolicę, ale jakość usług jakie realizują jest jak dla mnie bez porównania wyższa...

#13 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 20:15

Zawsze marzyłam o tym, żeby mieć piękny uśmiech. Niestety moje zęby nigdy nie były zbyt proste i białe. Moje marzenie się jednak spełniło - jak się okazało wystarczyło iść do gabinetu Idealny Uśmiech. Banał! Powiem wam, że stomatologia estetyczna naprawdę czyni cuda. Po kilku wizytach moje ząbki były (i są do dziś) fantastyczne!

#14 joanna12

joanna12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 październik 2015 - 13:45

Odwiedziałam kilka różnych gabinetów i mogę polecić Wam centrum Royaldent http://www.dentysta-royaldent.pl. Bardzo mili dentyści, fachowi przede wszystkim. Więc jeśli ktoś się boi wizyty, to na prawdę polecam sie tam wybrać:)

#15 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Napisano 27 październik 2015 - 11:27

Warto szukać takich informacji w opiniach pacjentów. Tutaj http://www.rankingle...arszawa/wesola/ można znaleźć akurat ranking stomatologów przyjmujących w Wesołej pod Warszawą. Opinie pacjentów też są. No i jak ktoś chce to od razu można umówić się online na wizytę.

#16 Guest_kruczkil

Guest_kruczkil
  • Goście

Napisano 02 listopad 2015 - 11:57

Ja z kolei chodzę do gabinetu sanusdent na Ochocie. Gabinet jest zadbany, pani w recepcji wyjątkowo miła. Mają sporo wykwalifikowanych lekarzy dzięki czemu nie trzeba długo czekać na wizytę. Ceny nie są duże.

#17 Karolina88

Karolina88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 listopad 2015 - 14:02

Ja mogę polecić bardzo dobry gabinet stomatologiczny w Poznaniu 

http://www.dentysta-royaldent.pl

Chodzimy do nich z moją przyjaciółką i jesteśmy bardzo zadowolone smile.png też Wam polecamy! Bardzo dobrze potrafią zadbać o zęby. Warto przyjść do nich też z maluchami smile.png

#18 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 14:39

Wiadomo, że cena usług stomatologicznych nie jest bez znaczenia, ale kierowanie się tylko tym jednym kryteriów przy wyborze specjalisty któremu powierzymy nasze zęby to szaleństwo. Ja wolałem skorzystać z opinii znajomych, którzy od lat wraz z rodzinami leczą zęby w jednej przychodni a mianowicie w warszawskim Dorodencie (Żoliborz). Jak tak patrzycie na ceny to na stronie jest pełen cennik usług: http://dorodent.com.pl

#19 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 09:52

Najlepszy dentysta w Warszawie? Tylko  klinika  Bonelli-dental. Osobiście nie mam zaufania do tanich dentystów, taka działalność jest od razu podejrzana. Ale ja jestem trochę przewrażliwiona, ponieważ moje zęby muszą być pod stałą opieką stomatologa, szczególnie odkąd zdiagnozowano u mnie wczesne stadium paradontozy. Leczenie jest na szczęście na dobrej drodze. smile.png

#20 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1587 postów

Napisano 16 grudzień 2015 - 10:26

Jeśli chodzi o wybielanie zębów, to polecam tutaj - http://www.stomatolo...anie_zebow.html

To oczywiście Chorzów, więc w przypadku Katowice doskonale się sprawdzi. Pytanie o to, co dokładnie jest do zrobienia, jaki stan zębów. A to już kwestia konsultacji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych