Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wiesz jak wziąć kredyt przez Internet?

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102079 postów

Napisano 08 lipiec 2014 - 22:38

Coraz większą popularność zyskują szybkie kredyty zaciągnięte przez Internet lub telefon. Jak wziąć kredyt on-line, jakie warunki trzeba spełnić i na co uważać, decydując się na zaciągnięcie kredytu przez sieć.

Powrót do artykułu: Czy wiesz jak wziąć kredyt przez Internet?

#2 Guest_fdhtryutr

Guest_fdhtryutr
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 09:40

Pożyczka na dowód w 15min bez zaświadczeń www.pozyczkobank.pl

#3 Guest_sonia

Guest_sonia
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 17:19

wystarczy złożyć wniosek na szybkigrosz.pl można tam dostac prywatną pożyczkę

#4 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2015 - 13:39

ja pożyczałam ostanio na szybkigrosz.pl prywatne pożyczki są faktycznie bardziej opłacalne

#5 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2015 - 17:42

to nic trudnego wystrczy złożyć wniosek na stronie szybkigrosz.pl mozna tam znaleźć prywatnego inwerstora i pożyczyć pieniądze na dobrych warunkach

#6 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 18:02

szybkigrosz.pl tylko pośredniczy w udzialaniu pożyczek a pożyczki udzielane są przez osoby prywatne to są tzw póżyczki społecznościowe

#7 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2015 - 14:31

dużo jest teraz ofert pożyczek internetowych ja jednak wolę podpisać papierową umowę ostanio korzystałam z prywatnych pożyczek z szybkigrosz.pl polecam jest taniej niż w tradycyjnych chwilówkach warunki można negocjować nie sprawdzają bik i nie ma wielu formalności

#8 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 15:37

szybkigrosz.pl polecam tam można szybko i tanio pożyczyć

#9 Guest_danuta

Guest_danuta
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 16:05

też pożyczałam na szybkigrosz.pl poszło sprawnie i po kilku dniach miałam już pieniądze na koncie polecam

#10 Guest_KredytykPL

Guest_KredytykPL
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 09:02

Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń www.kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Pożyczki na Dowód - kredyty dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

#11 Guest_kontak

Guest_kontak
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 11:09

Ja teraz brałem kredyt i wszystko, oczywiście oprócz podpisania umowy, odbywało się przez neta. Muszę powiedzieć, że nie było żadnych problemów, a brałem przez strone offerunt.  To, co odróznia tą strone od innych to fakt, ze nie trzeba podawac swoich danych osobowych – ja wpisałem tylko kod pocztowy i poszlo. No i oferty przygotowują doradcy, nie robot, czy jakiś automat. 

#12 Guest_marcin

Guest_marcin
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2016 - 20:27

A musieliscie robic autoryzacje konta czy jakos tak przy braniu kredytu przesyłac 1zł na konto banku zeby dostac kredyt????

#13 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2016 - 01:27

Z mojej wiedzy obecnej to przez internet warto korzystać z usług serwisów, które pozwalają na wypełnienie jednego wniosku przeza internet, a złożenie go do kilku banków jednocześnie. Oczywiście te serwisy, jak choćby akredo.pl mają certyfikaty bezpieczeństwa i umowy z bankami, tak że wszystko dzieje się w pełni bezpiecznie. Tutaj klient otrzymuje już ofertę od banków zgodną ze swoimi możliwościami,historią kredytową itp.. Bardzo bym przestrzegał przed niezaufanymi firmami, to jest jakaś plaga z tym cowidzę.

#14 Guest_Agata80

Guest_Agata80
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2016 - 19:33

Mi się wydaje, że taki kredyt przez internet to nic strasznego. Sama już nie raz korzystałam z ofert rożnych instytucji pozabankowych. W najbliższym czasie będzie mi potrzebna gotówka i znów prawdopodobnie będę korzystać z kredytu w internecie. Mam upatrzoną firmę Kredyt123, korzystał ktoś z Was z ich oferty? Generalnie mają jasne zasady ale chętnie poradzę kogoś, kto miał z nimi do czynienia.

#15 Guest_miro54

Guest_miro54
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 11:04

Ze swoich różnych doświadczeń z doradcami to bym polecał Easy Finance (easy-finance.pl). Opiekują się firmami, ale ja z ich pomocy korzystałem prywatnie akurat. Kredyt właśnie kończę spłacać i co do kosztów to było dokładnie tak mi tłumaczono gdy podpisywałem umowę. Bez niespodzianek, kompleksowo i uczciwie.

#16 Guest_Filon

Guest_Filon
  • Goście

Napisano 12 marzec 2017 - 11:48

Ja tam przez Internet bym nie ryzykował. Wolę udać się do jakiejś stacjonarnej placówki, na Śląsku, w Myszkowie (niedaelko Częstochowy) jest np. www.lombardmyszkow.pl, tam dają kredyty na korzystnych warunkach.

#17 Guest_IVANA LUKA

Guest_IVANA LUKA
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 12:41

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki, aby spłacić dług, czy potrzebujesz pożyczki, aby poprawić Twoją firmę? Czy potrzebujesz kredytu konsolidacyjnego lub kredytu hipotecznego? Czy zostałeś odrzucony przez banki i inne instytucje finansowe? Nie szukaj więcej, ponieważ jesteśmy tutaj, aby wszystkie problemy finansowe były przeszłością! Udzielamy pożyczek firmom, podmiotom prywatnym i osobom z niską i przystępną stopą procentową w wysokości 2%. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail: (ivanaluka04@gmail.com) ZASTOSOWANIE DANYCH 1) Nazwa ........................... 2) kraj ....................... 3) Adres ...................... 4) Płeć ........................ 5) Stan cywilny ............. 6) Zawód ................ 7) Numer telefonu ........... 8) miejsce w miejscu pracy ..... 9) miesięczne dochody .................... 10) Kwota kredytu ......... 11) czas trwania kredytu ..... 12) Cel pożyczki .................. 13) Data urodzenia ........................ Dziękuję Ci.

#18 Guest_marianno65

Guest_marianno65
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:00

Jest w Zabrzu taki pośrednik finansowy jak Copik, wart tam popytać. Ja się kontaktowałem w sprawie pożyczki telefonicznie -735 490 024. szybka realizacja, pieniądze dostałem ekspresowo bez większych formalności i przeciągania w czasie. Wiadomo, że często finansowania potrzebuje się w zasadzie na wczoraj i tutaj są w stanie takie szybkie pieniądze zorganizować.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych