Skocz do zawartości

Volkswagen: Passat - opinie kierowców

1215 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_jt_redakcja

Gość_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 08 maj 2001 - 10:13

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Volkswagena Passata.

#2 Gość_Mariusz

Gość_Mariusz
  • Goście

Napisano 24 maj 2001 - 16:58

Prowadzi sie swietnie. narazie problemów nie mam (jestem posiadaczem nie cały rok) Jego plus to że jest bardzo pakowny niskie zużycie paliwa 5,5/100km

#3 Gość_Artur

Gość_Artur
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2001 - 01:45

Totalnie przepłacony nazistowski banał

#4 Gość_Zenek

Gość_Zenek
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2001 - 14:07

Nic chyba bardziej nie kradna niz to auto. Glosny i duzo pali.

#5 Gość_RADEK

Gość_RADEK
  • Goście

Napisano 16 listopad 2001 - 20:50

Wczoraj mój najlepszy kolega omal nie rozstał się ze swoim Pasatem na zawsze - wystrzł opony Firestonepo przebiegu ok. 35000 km, w auciez marca 2001r. Łożysko na wałku sprzęgła "wyje" prawie od początku.

#6 Gość_pjPANOZ

Gość_pjPANOZ
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2001 - 22:04

...jezdzilem roznymi VWejami kilka razy z boku(Golf,Passat)Po prostu Klapperkiste,Daje malo,kosztuje duzo!!!

#7 Gość_Maciek22wawa

Gość_Maciek22wawa
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2002 - 13:03

Dobrze, ze nie kupilem tego auta!!!

#8 Gość_Piotr

Gość_Piotr
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2002 - 21:51

Są dwie aspekty w ocenie każdego auta.Pierwszy to konstrukcja samochodu, i pod tym względem Passat to moim zdaniem jeżdżąca doskonałość.Każdy podzespół pracuje tak jak tego oczekujemy, inaczej mówiąc wzorcowo. Zawieszenie to zawieszenie w pełni tego słowa znaczeniu, izolujące użytkownika od niedoskonałości podłoża. Rewelacyjny silnik TDI 130 KM, bajecznie elastyczny i oszczędny(miasto, zima ok6,8 l/100km).Może ciut za głośny.Świetne hamulce i ergonomia wnętrza.Wysoki komfort jazdy szczególnie przy wyższych prędkościach, świetnie wyciszony.Komfort w Passacie to nie taki sam komfort jak w np. Lagunie lub 406.Ma on teutoński wymiar, tzn. auto nie buja się jak łódka, jest przyjemnie sztywne, rzekłbym półsportowe. Czuję się w nim bardzo bezpiecznie i czym więcej jeżdzę tym bardziej lubię ten pojazd. Poza tym czuć , że to już 6ty model Passata, wszystko jest dokładnie przemyślane.Drugi aspekt to wykonanie i bezawaryjność.I tu niestety mamy mały problem.Samochód był 5 razy naprawiany.Szczśliwie były to drobne awarie elektryki - sakramentalne zegary-wymiana, pokrywa schowka itakie tam pierdoły , które wkurzają biorąc pod uwagę , że auto kosztowało ponad 100 tys zł.Ogólnie gorąco polecam, świetne auto.

#9 Gość_Krzysztof

Gość_Krzysztof
  • Goście

Napisano 08 luty 2002 - 00:20

Jeżdze t4 z 1993r 250 tys. przebiegu żadnych problemów regularna wymiana oleju pasków napedowych zapewnia bezawaryjną jazde. Silnik 2,4 Diesel poprostu doskonały. Auto jeżdzi jak nowe nie zamienił bym na rzadne inne.

#10 Gość_hawran

Gość_hawran
  • Goście

Napisano 07 marzec 2002 - 15:05

do bani

#11 Gość_MARIUSZ

Gość_MARIUSZ
  • Goście

Napisano 18 marzec 2002 - 23:33

DOBRE AUTO .KOMFORT JEST, ŚWIETNIE SIĘ PROWADZI I POD WZGLĘDEM WYKONCZENIA SUPER.BRAKUJE MU TYLKO WIĘKSZEJ NIEZAWODNOŚCI.

#12 Gość_Wojtek

Gość_Wojtek
  • Goście

Napisano 23 maj 2002 - 02:35

Kupilem 2 letniedo sedana 110KM. Autko jest cudowne: Malo pali, super komfort-nie ma czegs takiego jak kostka czy dziury w jezdni. Nic sie nie popsulo do tej pory (7 miesiac nim jezdze) Wczesniejszy wlasciciel tez nie mial zednego klopotu. Doskonale hamulce. Ergonomia. I te niebieskie zegary jako bonus powoduja ze nastepnym autem jakie bede kupowal tez bedzie passat (tyle ze z tdi 130- silnik 110 jest troche za slaby jak na 1400kg masy)

#13 Gość_marcin

Gość_marcin
  • Goście

Napisano 09 październik 2002 - 10:08

świetna furka mimo wieku, silnik może mało dynamiczny ale ja już ostygłem ze sportowych fur chać czasem też lubie przycisnąć a paskiem nawet się i czasem da

#14 Gość_aa

Gość_aa
  • Goście

Napisano 17 październik 2002 - 17:20

w 2002 kupilem to cudo; po 35.000 km polecialo sprzeglo i skrzynia biegow, turbo pracuje coraz glosniejnigdy wiecej VW

#15 Gość_Adam

Gość_Adam
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2002 - 18:53

Miałeś pecha ,mój jest w porzo.Silnik przyjemnie mruczy,żadnych trzsków, skrzypień oby tak dalej wcześniej miałem Golfa III i też był OK

#16 Gość_mario

Gość_mario
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2002 - 21:24

the best!!!

#17 Gość_Mario i Lola z "tauzena"

Gość_Mario i Lola z "tauzena"
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2002 - 21:30

Wedlug Jozka- mojego kuzyna - the best on the world!

#18 Gość_Wojtek

Gość_Wojtek
  • Goście

Napisano 01 luty 2003 - 13:28

To już mój drugi samochodzik z koncernu VW-AUDI. Pierwszym był Audi 80 '85 a teraz passacior. Nigdy nikomu nie polecę już tej marki. Rozumiem że są to już pojazdy wiekowe ale w kontekście mitów o ich niezawodności prawie spędzają mi sen z powiek. Praktycznie raz w miesiącu coś się musi zepsuć. Wprawdzie części nie są drogie ale ile można. Jeżdżę ok. 50000 km rocznie i wydaję na rozmaite naprawy ok 5000 też rocznie. Psuje się wszystko po kolei a silniki (benzynowe 1,8) to po 200.000 km padlina. Jeszcze raz gorąco odradzam a sam kupuję starszego japończyka.

#19 Gość_Wkur... Robert

Gość_Wkur... Robert
  • Goście

Napisano 13 luty 2003 - 18:12

Chyb mnie k...a strzeli, najpierw poszły sie ... kołpaki, teraz ukradli mi wkłady do lusterek!!!!!!!!!!! Jak bym złapał takiego gnoja to go wyśle do końca życia na wózek inwalidzki z życzeniem co by mu ukradli koła!!!!!zy ktoś ma może jakiś patent jak zabezpieczyć kołpaki i lusterka?

#20 Gość_Andrzej

Gość_Andrzej
  • Goście

Napisano 28 luty 2003 - 18:58

Mam go już 7lat.Lata mijają a szkoda sprzedawać.Problemów większych nie mam.W warsztacie ląduje na wymianę oleju i co 2 lata na remont zawieszenia.Wszystko by było dobrze gdyby nie mała stłuczka 5 lat temu,tam gdzie blacharze wsadzili łapki tam teraz przydało by się poprawić robotę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych