Skocz do zawartości

Opel: Tigra - opinie kierowców

240 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_jt_redakcja

Gość_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2001 - 12:30

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Opel Tigra.

#2 Gość_Józek

Gość_Józek
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2002 - 12:47

powiedzcie panowie gdzie wkadacie bateryjki do auta;-)))) te auto jest zbyt małe, jedynie płec piekna zwraca uwage na Tigre. To auto ma plus ze ma dobry silnik 1,4 16 V i autoi jest lekkie i kopa ma i nic pozatym

#3 Gość_Rednex

Gość_Rednex
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2002 - 23:22

Mam Tygrysa juz 6 miesiecy i jestem z niego zadowolony,oczywiscie ze jest to maly samochud ,ale dla 2 osob jest idealny.Przyspieszenie ma nie gorsze niz Honda Civic,prowadzi sie go super.Jezeli ktos na niego narzeka to poco kupowal!.Pozdrawiam.Rednex

#4 Gość_JACEK

Gość_JACEK
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 22:32

za***ista MASZYNA

#5 Gość_Arek

Gość_Arek
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 22:33

Witam maniaków Tigerka zapraszam na strone http://tigra.samochody.com.pl/

#6 Gość_Mati

Gość_Mati
  • Goście

Napisano 30 marzec 2002 - 22:33

W obecnej chwili nie ma w lepszej cenie tak zajebistego (używanego) samochodu!

#7 Gość_Łukasz

Gość_Łukasz
  • Goście

Napisano 05 marzec 2003 - 19:43

Nie ma? Ja taką znalazłem: Honda CRX z 91". Według mnie dużo fajniejsza bryka pod każdym względem (no może z wyjątkiem ceny części). Pali tyle samo, a jest przy tym o wiele szybsza. Gdyby jednak Pan Bóg nie stworzył CRXów też zainwestowałbym w Tigre.

#8 Gość_dejwid

Gość_dejwid
  • Goście

Napisano 16 marzec 2003 - 00:23

Do Jac0: Tigra ma też coś z japońca- projektant jest japończykiem.

#9 Gość_Marta

Gość_Marta
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2003 - 17:31

Kofany samochodzik, cudowny i przedewszystkim nie za duzy!!!Dobrego ma kopa! Pozdrawiam wszystkich Tigromaniaków!

#10 Gość_Paulina

Gość_Paulina
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2003 - 14:01

moze jestem gowniarom i dobrze nie znam sie na samochodach to uwazam ze tigra to najleprze cudo ktore moglo zostac kiedykolwiek wyprodukowane.I kratuluje posiadaczom tigry,dobrego zakupu!!!

#11 Gość_Łukasz

Gość_Łukasz
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2003 - 16:26

nie jestem posiadaczem tego samochodziku ... ale jako go zobaczylem na miescie pierwszy raz to sie w nim zakochalem ...juz niedlugo sobie kupuje .... ahhh co to bedzie za jazda :D:D

#12 Gość_p.k

Gość_p.k
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2003 - 20:46

za***iście szybka...

#13 Gość_daniel

Gość_daniel
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2003 - 20:36

mam tigre od pół roku,jest niezawodna wszystkim sie poboba szczególnie po zrobionych przezemnie przeróbkach tuningowych.pozdrawiam

#14 Gość_hh

Gość_hh
  • Goście

Napisano 08 listopad 2003 - 22:08

jhgjgjk

#15 Gość_Lipek

Gość_Lipek
  • Goście

Napisano 20 luty 2004 - 08:49

nie jestem posiadaczem tego samochodziku ... ale jako go zobaczylem na miescie pierwszy raz to sie w nim zakochalem ...juz niedlugo sobie kupuje .... ahhh co to bedzie za jazda :D:D

#16 Gość_Piotr

Gość_Piotr
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2004 - 14:22

To istne cudo jestem posiadaczem tego autka i powiem że jest to idealne dopasowanie sylwetki z moca silnika . Pozdrawiam wszystkich posiadaczy

#17 Gość_PIotr

Gość_PIotr
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2004 - 23:07

MAm Tigre od roku jestem zajebi.... zadowolony.Jak narazie bezawaryjna.Na kapciach 15/195 niewiarygodnie zbiera zakrety niczym bolid F1.Jedyny mankament to ze traci troszke na przyspieszeniu i wiecej pali ale zalozyłem gaz za 1800zł i jestem bardzo Happy.POzdrawiam Tigromaniaków

#18 Gość_Grzegorz

Gość_Grzegorz
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2004 - 20:26

igrę od 4 lat i jestem bardzo zadowolony, poza tym iż czasem słabo się zbiera, ale podejrzewam że to wina paliwa, ale ogólnie jest super. Polecam.Ale niestety musze ją sprzedać i żal straszny,ale trzeba:(

#19 Gość_Wrobel

Gość_Wrobel
  • Goście

Napisano 23 październik 2004 - 11:57

Nigdy nie zamienie tego samochodu na inny.. Po prostu. Jesli obecna Tigra sie zestarzeje, kupie nastepce!

#20 Gość_Piotrek

Gość_Piotrek
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2005 - 02:03

Mam Tygrysa 5lat, obnizone zawieszenie i kola 195. Na zakrętach jest w żywiole. Z przodu dużo miejsca. Ideal na 2 osoby. Zrobiłem 70tys. km bez problemów. Auto pieknie się starzeje, ma ponadczasowy kształt. Jak ktos szuka przestrzeni nad głową albo chce wozić cement to niech kupi sobie VW T4 a nie narzeka na małe coupe. W porównaniu do Hond to Tigra ma dużo przyjemniejsze wnętrze, popatrzcie np. na tapicerke na drzwiach albo w wykończenie bagażnika, nie ma taniochy z dalekiego wschodu. Plus dla Hondy za silniki Vtec ale moje 1,4 16V z Mantzelem też się kręci i ma kopa, 215km/h wyciąga bez problemu. Pozdrawiam wszystkich właścicieli Tigr, klub Tigra Team i fanów naszego S93coupe.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych