Skocz do zawartości

Mercedes: Klasa A - opinie kierowców

277 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_jt_redakcja

Gość_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 06 marzec 2002 - 11:07

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Mercedes Klasa A.

#2 Gość_Marcino

Gość_Marcino
  • Goście

Napisano 25 marzec 2002 - 14:11

Jeżdzilem tym troche i wydaje mi sie ze jest warta swojej ceny.Prowadzi sie ponadprzecietnie wygodnie(sprzeglo i skrzynia biegow dzialaja wrecz idealnie)Silnik zapewnia niezle osiagi mimo swoich 60KM:)Niezmiernie mnie to zdziwilo.Szczególnie elastyczność.Mogło by byc troche wiecej miejsca ale byla to wersja krotka.Nie ma sie wiec co dziwic.

#3 Gość_roy25

Gość_roy25
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2003 - 19:24

wszystko było bardzo fajnie, do czasu kiedy najeżdżając na studzienkę zagiąłem lekko ramę pomocniczą z jednej strony, panowie z serwisu w Lublinie stwierdzili że jest to tak drobna sprawa że mi to wyprostują, już wiem że popełniłem błąd godząc się na to. samochód od tamtej pory prowadzi się znacząco gorzej. i nic nie pomogło to że wymieniłem ten element na nowy. panowie coś popsuli i albo nie wiedzą co, albo nie chcą tego naprawić. wizyta w innym serwisie też nie pomogła, tam stwierdzono że faktycznie prowadzi się inaczej. panowie z ASO "Lenartowicz" wyleczyli mnie z chęci posiadania Mercedesa, nigdy więcej nie kupię auta tej marki.

#4 Gość_Ktos kto nienawidzi mercedesow

Gość_Ktos kto nienawidzi mercedesow
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2004 - 18:55

Kupilismy a klase w 2000roku i przy 60tys km zrobilismy remont za grubo ponad 7tys PLN mielismy 124 300 600 S klase a ten byl nas ostatni zero komfortu auto zostalo kupione nowe z komisu to auto nie nadaje sie na polski edrogi a szczegulnie do dluzszych podroz w 4 osoby to jest jedno z najgorszyh wynalazkow mercedesa zaraz po smarcie Moj tatj jest wyleczony z aut z znaczkiem mercedesa wiec gy mersio sie psol postanowilismy kopic auto 4x4 i sprowadzilismy Kia retone a ja juz nie hce slyszec o mercedesie teraz taty marzeniem jest toyota land cruiser 90 a chce przypomniec ze tata nie hcial znac nic innego iz mercedes ale wrescie zmondzral

#5 Gość_grzesiek

Gość_grzesiek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2006 - 01:50

Hmm,male auto za duze pieniadze...Mnie jakos gwiazdka na masce tego auta nie fascynuje,bo gdyby nie ona,to auto kosztowaloby parenascie tysiecy mniej- czyli tyle ile naprawde jest warte...

#6 Gość_jacek

Gość_jacek
  • Goście

Napisano 03 maj 2006 - 16:06

Witam serdecznie wszystkich którzy chca kupic to autko .Mam takowe i musze powiedziec ze jestem strasznie zadowolony z niego co prawda kupilem je z przebiegiem okolo 150 tys. km. i przejechalem juz 30 tys ale nic w nim jeszcze nie robilem poza wymiana oleju i filtrow .Autko sprawuje sie rewelacyjnie na drodze ,przyspieszenie jak na ten silnik jest tez wielkie ,idealne do jazdy w miescie.Obszerne wnetrze ktore niejednego moze zaskoczyc, choc z tylu malo miejsca na nogi .W autku ma sie wrazenie jakby byl to jakis van.Co do zawieszenia to prawda ze na dziury te autko sie nie nadaje mimo tego jesli autko wpadnie w nie to wychodzi obronna reka ..poprostu rewelacyjny system zawieszenia . Malo tego wszystkie atka posiadaja kontrole trakcji i system antyposlizgowy co powoduje ze w zimie jezdzi sie nim jak po szynach .W miescie na parkingach prawie zawsze znajduje miejsce do parkowania :-)

#7 Gość_Michał

Gość_Michał
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2007 - 22:52

mam te autko 2 lata i niemoge złego słowa powiedziec dla kobiety jak i dla faceta dynamiczne sprytne na miasto 5 l na 100 180km/h pujdzie to wystarczy najleprzy w swojej klasie polecam

#8 Gość_Krzysztof

Gość_Krzysztof
  • Goście

Napisano 15 listopad 2007 - 23:30

Bardzo polecam to autko. Jest bardzo ekonoiczne, zwrotne noi przedewszystkim dynamiczne. Spala okolo 5l/100km. Zawieszenie troche sztywne ale nie narzekam. Czasami mam problem z ABS ale to chyba tylko u mnie on wystepuje.. czasami lekko wciskajac pedał chamulca włancza sie ABS gdzie chamowanie jest doslownie tak delikatne ze niepowinno to wystepować... Kontrola trakcji jest wspaniała naprawde bardzo pieknie sie sprawuje ;) tylko ze szkoda ze nawet po wylonczeniu sie zapala po jakimś czasie...

#9 Gość_A

Gość_A
  • Goście

Napisano 05 marzec 2008 - 17:05

I przez jednego "prawdziwego faceta" rozjechał sie ciekawy temat - ciekawy da wielu

#10 Gość_&&&&&&&&&&&&&

Gość_&&&&&&&&&&&&&
  • Goście

Napisano 11 marzec 2008 - 01:04

hahahahaha jakiś chebel pisze na temat mercedesa A-klase, który pewnie jedzi 16 letnim bmw za 3.500zł zakupionym przez rodzica i jeszcze wżiętym w kredyt. Jestem facetem i jedze takim autkiem kosztowało mie to prawie 46 000 zł ale jestem zadowolony z mozliwości tegosz auta

#11 Gość_chabel

Gość_chabel
  • Goście

Napisano 21 marzec 2008 - 21:15

a JA nie lubie festow co jezdza takimi damskimi autkami!!!

#12 Gość_335 d

Gość_335 d
  • Goście

Napisano 29 marzec 2008 - 17:48

mesiek ..moze kiedys byly dobre...ale umywaja sie przy bmw...mialem obie marki i przykro mi zakapiory,,,chcwalicie bez pojecia...pa

#13 Gość_merc

Gość_merc
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2008 - 11:33

Jaka jest blacha w tym autku???

#14 Gość_dd

Gość_dd
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2008 - 18:32

super auto a bmw seri 1 to gowno

#15 Gość_pozdro gowniarzu

Gość_pozdro gowniarzu
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2008 - 16:56

gosciu....z ciebie taki gangster jak ze mnie baletnica,jestes smarkiem ktory probuje podniesc ego idiotycznymi wypowiedziami;]

#16 Gość_Maniek

Gość_Maniek
  • Goście

Napisano 02 maj 2008 - 16:06

Witam i o co takie hallo o jakas A-klasse troche luzu ludzie

#17 Gość_FMD

Gość_FMD
  • Goście

Napisano 06 maj 2008 - 20:40

Chabel skad ty jestes twoje slownictwo rowne jest zeru bo nizej sie juz nie da okreslic ciesz sie tym co masz i nie krytykuj tego co inni posiadaja.Karzdy lubi to co chce a ty tego nie negoj i ni ublizaj z ukrycia bo nie wiadomo jak bys sie zachowl jak bys stanol twarza w twarz z posiadaczem tego czego tak nie lubisz .A tym czasem zycze szerokosci i pozdrawiam.

#18 Gość_alvaro

Gość_alvaro
  • Goście

Napisano 10 maj 2008 - 18:55

ja e,w sie dowiedziałem

#19 Gość_Pogromca hamstwa

Gość_Pogromca hamstwa
  • Goście

Napisano 14 maj 2008 - 22:53

Do kolegi Habla. Twoja ksywa i niezwykle ubogie - aczkolwiek ciekawe słownictwo świadczą o pobycie w zakładzie karnym. Obódź się zatem, że już tam nie jesteś. Wyrażaj się człowieku na forum i uszanuj wolę innych. Poszukaj dobrego prywatnego lekarza. Pewnie Cię stać - skoro jeździsz mercedesem...

#20 Gość_FMD

Gość_FMD
  • Goście

Napisano 15 maj 2008 - 06:48

Popieram ostatni post tez juz mam dosyc tego chamstwa dobrze kolega napisal sprzedaj samochod i udaj sie do lekarza na terapie u psychiatry powinno wystarczyc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych