Skocz do zawartości

Ford: Explorer - opinie kierowców

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_jt_redakcja

Gość_jt_redakcja
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2002 - 13:09

Zachęcamy kierowców do zamieszczania opinii na temat Ford Explorer.

#2 Gość_Grzegorz

Gość_Grzegorz
  • Goście

Napisano 02 październik 2002 - 17:01

Od początku od kiedy go mam, cały czas są z nim jakieś problemy.Ostatnio przy 70000km rozleciał się całkowicie silnik.Przy okazji, chętnie kupię (601390874)Jestem nim tak zdegustowany iż natychmiast po zdobyciu silnika go sprzedam.

#3 Gość_Serwis Forda

Gość_Serwis Forda
  • Goście

Napisano 20 marzec 2003 - 13:10

Ej grzesiu grzesiu.. jezdzilo sie jak kretyn, zajezdzilo sie autko i teraz zwala sie na niego wine!!!

#4 Gość_TheXteR

Gość_TheXteR
  • Goście

Napisano 22 maj 2003 - 22:45

Czy posiada ktos instrukcje do tego samochodukontakt na mailaz gory thx

#5 Gość_jacek

Gość_jacek
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2003 - 08:12

WITAM,MOZE KTOS WIE GDZIE MOZNA TANIO KUPIC CZESCI ZAMIENNE NOWE I UZYWANE DO TEGO AUTKA? I CZY MOZE KTOS SIE ORIENTUJE W JAKIM AUCIE SA WYKORZYSTANE TE SAME CZESCI KTÓRE SA W EXPLORERZE?MÓJ TEL 0-501556697 LUB MAIL jacek1008@op.pl

#6 Gość_ogór

Gość_ogór
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2004 - 01:37

skrzynia biegow jest to A4LD, TAKA SAMA JEK WE WSZYSTKICH FORDACH Z TEGO OKRESU OD SIERRY DO AREOSTARA. REDZTA TO JUZ BARDZIEJ ORYGINALNA SPRWA. POSZUKAJ SOBIE KOGOS ZA WIELKĄ WODĄ, TAM CZEŚCI DO NIEGO SĄ ZA PARĘ GROSZY(centów)

#7 Gość_Marcin

Gość_Marcin
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2004 - 13:57

Mam go ponad 3 lata, troche inny bo 3-drzwiowy z napedem tylko na tylna os. ma juz 200000km z czego 110000km moich. Rewelka, nic nie szwankuje, ceny i dostepnosc czesci eksploatacyjnych w normie, tylko lampy jakis papudrak przerobil bez pomyslunku i szukam intensywnie co jakis czas innych. Moze ktos wie gzie moge sie zwrocic po lampy? Prosze o kontakt marcin@skrzynka.org Pozdrawiam

#8 Gość_Henryk

Gość_Henryk
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2004 - 14:47

Od dawien dawna szukam czegoś "terenowego" dla siebie. Autka "do kościoła i do lasu". Tydzień temu kolega sprowadzający sam. z zagranicy przekazał mi do jazdy próbnej Forda Explorera 4,0 V6, 5-drzwiowy, w pełnej wersji, 94r.Nie potrafię znaleść właściwych słów do wyrażenia zachwytu jazdy tym autkiem.Nie znalazłem drogi której bym nie pokonał tym samochodem. Mój czar prysł, kiedy musiałem uzupełnić zbiornik paliwa mimo, że starłem się jeździć spokojnie. Może ktoś ma doświadczenia z inst gazową?

#9 Gość_Przemek

Gość_Przemek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2004 - 19:47

Szukam tylnej ,lewej lampy do mojego Forda. Może ktos ma taką do sprzedania lub wie gdzie taką mozna tanio kupic?? Pozdrawiam

#10 Gość_przemek

Gość_przemek
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2004 - 19:50

zapomniałem dodac ,ze mam Forda Explorera z 1998r (5-cio drzwiowy)

#11 Gość_MAREK

Gość_MAREK
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2005 - 20:23

WITAM.SWIEZO KUPILEM FORDA I SZUKAM INFOR.O ZAMIENNIKACH CZESCI.ORAZ INFORM.O DANYCH TECHNICZNYCH.

#12 Gość_krzys

Gość_krzys
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2005 - 21:58

Witam jak by ktos chcial to mam mnustwo czesci do tego autka,blachy,mechanika,jest to wersja cztero drzwiowa,stan dobry,moj nr 0-887-777-369 lub krzynio1.23@wp.pl

#13 Gość_deny

Gość_deny
  • Goście

Napisano 22 marzec 2006 - 11:15

witam.kupie explorerka 96-99 w rozsadnej cenie moze byc uszkodzony. wiadomosc na meila. pozdrawiam

#14 Gość_Ewelina

Gość_Ewelina
  • Goście

Napisano 22 luty 2007 - 00:04

Jeżdze nim od lipca 2006 i jestem naprawde zadowolona. Jak dla mnie autko super, Na trasie naprawde spisuje sie rewelacyjnie.... A co do zepsucia się, narazie sie nie zdarza oby tak dalej ;-))

#15 Gość_marcin lichnerowicz

Gość_marcin lichnerowicz
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2008 - 00:50

witam mam świetnego forda explorera stan bdb przyprowadzony z niemiec chcę za niego tylko 13 tysięcy gdyz potrzebuję pieniędzy , pełne wyposazenie plus WEBASTO !!!! założenie webasto to koszt 1,5-2 tysiące , ford ma opłacona akcyzę oraz ubezpieczenie . zainteresowanych proszę o kontakt 518-241258

#16 Gość_przemek

Gość_przemek
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2008 - 13:41

mam pytanie potrzebuje tylnych lamp do tego modelu wersji europejskiej czy ktos wie gdzie moge takie kupic? Moga byc uzywane

#17 Gość_krzysiek

Gość_krzysiek
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 19:40

chcę kupic takie auto opinia o nim jest b.dobra zastanawia mnie tylko jedno wydaje mi sie ze jak na swoj rocznik jest tanie czy auto jest naprawde tak dobre jak opisujecie.podkreslam nie mialem nigdy takiego duzego auta....... pozdrawiam

#18 Gość_rafal

Gość_rafal
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2008 - 21:05

Jesli nie miałeś nigdy takiego auta to się dobrze zastanów do czego on Ci będzie potrzebny bo jeśli do jazdy na co dzień to się bardzo zawiedziesz jego gabaryty to nie tylko olbrzymie spalanie 17-23gazu ale i problemy z parkowaniem i bardzo drogi i trudno dostępny serwis. Jednak jako drugie lub trzecie auto daje dużo frajdy i radości tankuje za 100zł i są dwie godziny super zabawy w terenie potem myjnia ogólny przegląd i na parking do następnej wyprawy. Kiedyś próbowałem nim jeżdzic na co dzień to jest koszmar w mieście oprócz prezencji nie ma nic praktycznego a koszty zbliżone do jazdy taxi. Pozdrawiam

#19 Gość_Adrian

Gość_Adrian
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 21:10

Kupiłem Forda Explorera i jak widziałem prawie wszystkie te auta maja hak. Czy muszę mieć wbity HAK w dowód rejestracyjny i książkę pojazdu chcąc używać haka????czekam na porady:PJestem pod gg 13229247

#20 Gość_pit

Gość_pit
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2009 - 17:24

autko super niska cena za super jakosc a co do eksploatacji fakt ze nie pali malo ok 15 17 l gazu [srednia]jednak to co oferuje jest warte takiego zuzyciana pewno nie nadaje sie do dojazdow do pracy 5 km w jedna i 5 km z powrotem hahahahahahaha wtedy zlopnie nawet 22 litry

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych