Skocz do zawartości

Adwokat z urzędu... odmowa...

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 14:51

Niedługo mam sprawę w Sądzie uchylenie obowiązku alimentacyjnego wobec mnie, czyli byłej żony. Były mąż ma adwokata. Ja złozyłam wniosek o przyznanie mi adwokata z urzędu, niestety Sąd oddalił mój wniosek, argumentując tym,że sprawa jest prosta, a ja nie jestem osobą nieudolną i nie ma podstaw do przyznania pełnomocnika z urzędu. Adwokat byłego męża równiez stwierdził,że sprawa jest prosta i nie ma potrzeby, aby Sąd dał mi adwokata.... I gdzie tu sprawiedłiwość i logika? Czy na postanowienie o oddalenie wniosku o przyznanie adwokata z urzedu mozna wnieśc zażalenie?

#2 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 15:33

W takiej sprawie nie przysluguje Pani obronca z urzedu. Moze go Pani wynajac. Sprawa faktycznie jest bardzo prosta. Musi tylko Pani wykazac swoje dochody i rozchody.

#3 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 26 październik 2011 - 16:27

W takiej sprawie nie przysluguje Pani obronca z urzedu. Moze go Pani wynajac. Sprawa faktycznie jest bardzo prosta. Musi tylko Pani wykazac swoje dochody i rozchody.

A dlaczego nie przysługuje? Chciałam mieć równość procesową... Nie stac mnie na adwokata z wyboru, więc złozyłam wniosek o przyznanie z urzędu.
Skoro taka prosta , to po co mój były mąz wziął adwokata ? Bo wcale taka prosta nie bedzie ta sprawa...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy