Skocz do zawartości

Matka nastawia dziecko przeciwko ojcu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_barteks_77

Gość_barteks_77
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2011 - 21:30

Witam
Potrzebuję pomocy i odpowiedzi na pytanie !!
Jestem po rozwodzie 2,5 roku tak mniej więcej. Mam pełnię praw rodzicielskich jeśli chodzi o sprawowanie władzy rodzicielskiej. Moja była żona od momentu rozwodu nastawia dziecko przeciwko mnie i utrudnia kontakty z dzieckiem. Wołając dziecko do teelfonu gdy dzwonię woła do dziecka że dzwoni wapniak. Nie pozwoliła mi nawet zobaczyć dziecka w minione święta wialkanocne, zastraszyła dziecko że nei może się ze mną spotkać, na ferie zimowe powiedziała że nei da mi dziecka bo jak będę jej robił problemy to nie zobaczę dziecka w wakacje. Jeśli dziecko zapłacze w rozmowie przez telefon ze mna że tęskni do mnei to krzyczy na dziecko że wyłaączy telefon i juz nigdy nie pozwoli mu nawet ze mną rozmawiać. mam na zdjęciu ponieważ syn nie zgodził się na ogledziny w szpitalu, syn ma 7 lat, siniak na tylnej stronie uda po udzerzeniu kablem, Syn nie jednokrotnie skarży mi się że jest bity, karany na przykład musi klęczeć pod ścianą na kolanach. Dziecko jest zastraszone, na pytanie do syna czy cciałby ze mna mieszkać syn odpowiada że tak ale mam nei pozwoli bo gdyby jej sie spytał to by mama go zbiła.
Proszę o informację co mogę zrobić w takiej sytuacji ???????????????
Jak mam pomóc własnemu synowi wyrwać go z tego piekiełka ????????????
Proszę o kontakt kogoś kto może mi pomóc

#2 Gość_margarethe49

Gość_margarethe49
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 00:56

wystapic do sadu ze swoimi podejrzeniami i zazadac badan psychologicznych.Nagrywac rozmowy.

#3 Gość_kika56

Gość_kika56
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 01:25

Witam
Potrzebuję pomocy i odpowiedzi na pytanie !!
Jestem po rozwodzie 2,5 roku tak mniej więcej. Mam pełnię praw rodzicielskich jeśli chodzi o sprawowanie władzy rodzicielskiej. Moja była żona od momentu rozwodu nastawia dziecko przeciwko mnie i utrudnia kontakty z dzieckiem. Wołając dziecko do teelfonu gdy dzwonię woła do dziecka że dzwoni wapniak. Nie pozwoliła mi nawet zobaczyć dziecka w minione święta wialkanocne, zastraszyła dziecko że nei może się ze mną spotkać, na ferie zimowe powiedziała że nei da mi dziecka bo jak będę jej robił problemy to nie zobaczę dziecka w wakacje. Jeśli dziecko zapłacze w rozmowie przez telefon ze mna że tęskni do mnei to krzyczy na dziecko że wyłaączy telefon i juz nigdy nie pozwoli mu nawet ze mną rozmawiać. mam na zdjęciu ponieważ syn nie zgodził się na ogledziny w szpitalu, syn ma 7 lat, siniak na tylnej stronie uda po udzerzeniu kablem, Syn nie jednokrotnie skarży mi się że jest bity, karany na przykład musi klęczeć pod ścianą na kolanach. Dziecko jest zastraszone, na pytanie do syna czy cciałby ze mna mieszkać syn odpowiada że tak ale mam nei pozwoli bo gdyby jej sie spytał to by mama go zbiła.
Proszę o informację co mogę zrobić w takiej sytuacji ???????????????
Jak mam pomóc własnemu synowi wyrwać go z tego piekiełka ????????????
Proszę o kontakt kogoś kto może mi pomóc

#4 Gość_kika56

Gość_kika56
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 01:30

W pierwszej kolejnosci złożyć do prokuratury zawiadomienie o znęcaniu się przez matką nad dzieckiem.Prokuratura zajmie się sprawa.Jeśli pana podejrzenia będą uzasadnione to sprawa trafi do sądu.W międzyczasie złożyć wniosek do sądu o przyznanie opieki nad dzieckem,uzasadnić ,podeprzeć się papierami z prokuratury.Należy działać jak najszybciej.Szkoda dziecka.A matce za to że katuje kablem dziecko i każe klęczeć pod ścianą po prostu.....ć.

#5 Gość_poradaKRIO

Gość_poradaKRIO
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2011 - 12:53

najpierw zgłasza się do opieki społecznej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych