Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odszkodowanie za błędy medyczne - nowe rozwiązanie dla pacjentów

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 670824 postów

Napisano 25 sierpień 2013 - 11:47

Komentarz do artykułu: Odszkodowanie za błędy medyczne - nowe rozwiązanie dla pacjentów

#2 Guest_weros

Guest_weros
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 11:47

Jeżeli podejrzewacie Państwo, że staliście się ofiarą błędu medycznego wystarczy przesłać do nas dokumentację medyczną oraz opis sprawy drogą elektroniczną lub za pośrednictwem poczty. Placówki medyczne mają obowiązek wydania kserokopii dokumentacji medycznej na wniosek pacjenta lub osoby przez niego upoważnionej. Konieczne jest zapoznanie się z całością dokumentacji medycznej a nie tylko z kartami informacyjnymi czy zaświadczeniami lekarskimi.
Przeprowadzamy bezpłatne konsultacje i w przypadkach, gdy są podstawy do ubiegania się o rekompensatę, możemy zaproponować przygotowanie pozaprocesowej opinii sądowo-lekarskiej. Opinie takie są sporządzane przez zespół lekarzy specjalistów różnych dziedzin w zależności od przedmiotu sprawy, w tym specj. med. sądowej, tacy jak pracujący w Zakładach Medycyny Sądowej, gdzie wydawane są opinie na zlecenie Sądów i Prokuratur. My również sporządzamy opinie sądowo-lekarskie dla tych organów. Dokładne koszty wydania opinii są ustalane dopiero po zapoznaniu z dokumentacją medyczną.
Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy prawnej w prowadzeniu postępowania sądowego polecamy współpracujących prawników, którzy korzystając z naszych konsultacji i opinii przygotowują pisma procesowe oraz reprezentują Państwa w postępowaniu przed sądem.
Współpracujące kancelarie za wynagrodzenie przyjmują wcześniej ustalony procent od uzyskanego odszkodowania, a nasze usługi są już wliczone w te koszty.
Dokładne informacje na naszej stronie internetowej:
www.legeartismedica.pl

#3 Guest_Strażnik

Guest_Strażnik
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 13:26

Może wystarczy po prostu konkretna kancelaria, która ma doświadczenie w tej dziedzinie prawa. http://artur-zbroniec.pl/

#4 Guest_Lidka

Guest_Lidka
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 15:48

Zgadzam się, po co są ci lekarze, ten cały personel. Jak jest wszystko dobrze to kobieta urodzi nawet sama w domu i będzie ok, ale jak trzeba fachowej pomocy bo dzieje się coś złego przy porodzie to jak zwykle są do niczego. Nie bójmy się kierować spraw do prokuratury ani brać dobrego prawnika, tylko oni są po tej dobrej stronie prawda? Sama kiedyś skorzystałam z porady prawników z wokandy medyczno prawnej.

#5 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 392 postów

Napisano 14 maj 2014 - 23:50

Z własnego doświadczenia mogę polecić firmę pomocni.org.pl . Dzięki nim otrzymałam należne mi pieniędze. Niby mówi się, że pieniędze szczęścia nie dają, ale mi pomogły zapomnieć o wielu sprawach. Firma pomocni.org.pl jest naprawdę dobra w tym co robi. Agent - Pan Piotr, z którym podpisywałam umowę wszytsko mi dokładnie wytłumaczył. Ważne też dla mnie było to, że nie pobierają opłat wstępnych. Błędy medyczne zdarzają się coraz częściej, dlatego też trzeba z nimi walczyć poprzez odszkodowania.

#6 Guest_prawo.medyczne

Guest_prawo.medyczne
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 13:55

Sprawy dotyczące nieprawidłowego postępowania medycznego tzw. błędy medyczne, należą do spraw wyjątkowo trudnych i wymagających specjalistycznej wiedzy zarówno prawniczej jak i sądowo-lekarskiej. Jedynie najwyższej próby specjaliści zarówno ze strony prawniczej jak i sądowo-lekarskiej mogą dobrze prowadzić sprawy tego typu. Jeżeli podejrzewacie Państwo, że staliście się ofiarą błędu medycznego należy zebrać dokumentację medyczną oraz sporządzić opis przebiegu zdarzenia. Zawsze niezbędne jest zapoznanie się z całością dokumentacji medycznej, a nie tylko z kartami informacyjnymi czy zaświadczeniami lekarskimi. Jedynie taki komplet dokumentów pozwala na zapoznanie się ze sprawą prawnikowi oraz zespołowi lekarzy specjalistów różnych dziedzin w zależności od przedmiotu sprawy, pośród których najoptymalniej powinien być specjalista medycyny sądowej. W Polsce specjalistów medycyny sądowej jest niewielu - ponad 100, w większości pracują w Zakładach Medycyny Sądowej, gdzie wykonują analizy i opinie na zlecenia sądów i prokuratur, nie przyjmując zleceń od osób prywatnych czy kancelarii. To oni mają największe doświadczenie w opiniowaniu sądowo-lekarskim, bo to do nich zwracają się sądy i prokuratury w najtrudniejszych i najbardziej zawiłych sprawach. 513072662

#7 Guest_duzeodszkodowania.com

Guest_duzeodszkodowania.com
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 11:22

Wywalczymy Twoje odszkodowanie za błąd lekarski!

Potrzebujsz pomocy kancearii, która załatwi za Ciebie wszelkie formalności i skutecznie wyegzekwuje należne Ci odszkodowanie za błąd medyczny?

Zadzwoń do nas a zaskoczy Cię mile nasza jakość obsługi!

Porady telefoniczne z prawnikami są bezpłatne!

Więcej info na duzeodszkodowania.com

lub

801 022 310

lub

22 435 89 32

Wybierz pewnego i skutecznego partnera!

#8 Guest_tondu

Guest_tondu
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 20:13

ktos wyzej wspomniał Artura Zbrońca...nie wiem czy w temacie walki o odszkodowania medyczne jest ktoś kto bardziej zna sie na rzeczy. Podobno ma na koncie wygrane w tej dziedzinie, i to nie jedną. Też kurcze mogłem się skupić po studiach sprawa na czyms jednym i konkretnym...

#9 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 09 październik 2014 - 12:29

A czy ktoś z Was indywidualnie starał się o odszkodowanie za błąd lekarski? Wygraliście sprawę?

#10 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 10 październik 2014 - 10:02

Niestety indywidualnie wygrać taką sprawę będzie bardzo trudno... Niby możesz próbować, ale według mnie dużo lepszym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z pomocy firm, które zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań, chociażby z MK-Finanse - http://www.mk-finans...bledy-medyczne/. Taka firma pomoże Ci w udowodnieniu winy lekarza, a przede wszystkim będzie walczyć o wypłatę należnego odszkodowania. Życzę powodzenia :)

#11 Guest_Skuteczni

Guest_Skuteczni
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 16:49

Podstawowym celem jest uzyskanie dla Państwa jak najwyższego odszkodowania i zadośćuczynienia za zdarzenie losowe, które Państwa spotkało (błąd medyczny, wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, przestępstwo itp.). Środki finansowe, które dla Państwa można uzyskać to: odszkodowanie, zadośćuczynienie, renta. Najważniejsze jest to by uzyskać godne świadczenie od podmiotów odpowiedzialnych (zakłady ubezpieczeniowe, szpitale, sprawcy wypadków, ZUS). W Państwa interesie jest maksymalne powiększenie dochodzonych roszczeń ponieważ środki jakie Państwo otrzymają pomogą choć odrobinę złagodzić ból i cierpienie jakich Państwo doznali w wyniku zdarzenia losowego. My jesteśmy poważni, nie naciągamy, my pomagamy: SkutecznaLikwidacja.pl

#12 brexa

brexa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 grudzień 2014 - 21:07

Z tego co wiem to również firma firma pomocni.org.pl oferuje pomoc w zakresie dochodzenia odszkodowań. Zajmują się doradztwem prawnym i reprezentacją w postępowaniu przed firmami ubezpieczeniowymi. Bezpłatnie analizują dokumenty. Tutaj jest do nich kontakt http://pomocni.org.pl

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2014 - 20:28

A słyszeliście o Europejskim Centrum Odszkodowań?

#14 Guest_nika

Guest_nika
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 19:46

Ja słyszałam. Bardzo dobra firma. Odzyskują odszkodowania od ubezpieczycieli bez większych problemów.

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 07:44

Ja pracuję w Euco, mamy własnych lekarzy orzeczniów, zajmujemy się chętnie błędami medycznymi zapraszam d.lassak@euco.pl

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2015 - 08:55

Jeśli jesteś ofiarą błędu medycznego zgłoś się do naszej kancelarii Kazus dobryadwokat.eu. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu odszkodowań m.in. za błędy w sztuce lekarskiej. Pomożemy również Tobie!

#17 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 15:49

Ja polecam wszystkie duże firmy, szczególnie EuCo, VOTUM, nie polecam za to LEX(wydzwaniają 2 godziny po nieudanym porodzie), i DRB(pracują tam same dzieciaki).

#18 Guest_Zuber

Guest_Zuber
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 15:19

Ja tez votum polecam, mi pomogli w mojej sprawie.

#19 Guest_Gość1000000

Guest_Gość1000000
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 14:14

Polecam www.duzeodszkodowania.com!

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2015 - 13:49

Ja polecam wejść na stronę blad-lekarski.com. Tam wszystkiego można się dowiedzieć. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych