Skocz do zawartości

Dobry adwokat do spadku

114 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Bestial

Guest_Bestial
  • Goście

Napisano 04 luty 2017 - 11:08

Adwokat michal Krawczyk - jego wybralem. Spoko jest, mowi jak clzowiek a nie takie prawnicze madrosci jak to trzeba bylo byc madrzejszym. Doradzi i nie ocenia!

#102 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 07 luty 2017 - 10:05

Dobry adwokat to podstawa!

#103 Guest_Kate

Guest_Kate
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 08:58

Najlepsza kancelaria zajmująca się spadkami to Kancelaria Mecenas Chróścielewskiej. Są na bieżąco z orzecznictwem, ceny są adekwatne do wysokiej jakości usług. Ja jestem bardzo zadowolona z tej współpracy i każdemu serdecznie polecam.

#104 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 23:39

wpiszcie w internecie jak wybrać dobrego adwokata i poczytajcie

#105 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 15:38

Czasem wystarczy poczytać trochę w sieci i okazuje się, że prawnik wcale nie jest potrzebny. Ja jakiś czas temu znalazłam bardzo ciekawy blog www.spadkowe-prawo.pl i wgłębiłam się trochę w lekturę tego bloga. Okazało się, że wiele rzeczy można załatwić bez pomocy prawnika. Polecam rzucić okiem.

#106 Guest_Atena

Guest_Atena
  • Goście

Napisano 24 marzec 2017 - 15:54

Dzień dobry, bardzo prosiłabym o polecenie dobrego adwokata od spraw spadkowych w Sosnowcu?

#107 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 marzec 2017 - 10:25

DO działu spadku, podziału majątku i zachowku, polecam adwokat Małgorzatę Woźniak, która prowadzi dużo spraw spadkowych bo się w tych sprawach specjalizuje. Ma dużą wiedzę, wyprowadził mi zabagniona na trzy pokolenia sprawę spadkową, ma fajne, nowoczesne pomysły, kontakt super, nie ma chyba skuteczniejszego adwokata w Warszawie. tel. 503 662 367

#108 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 28 marzec 2017 - 12:30

Ostatnio rodzina w Jaworznie korzystała z adwokata w sprawie spadkowej i dobrze sie sprawdził pan Michał Nizioł http://www.adwokat-niziol.pl/Dzieki niemu wszystko poszło dobrze. 

#109 Guest_Paulina47

Guest_Paulina47
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 13:47

Miałam w swoim życiu walkę o spadek po Ojcu, ponieważ moje kuzynostwo postanowiło podstępem położyć łapę na całym majątku. Sprawa była bardzo trudna, ponieważ kuzynostwo dysponowało "testamentem" mojego ojca. W sądzie z pomocą Adwokat Karoliny Liszki z GP kancelarii udało się podważyć ten testament, ponieważ papier był spisany ręcznie (nie przez ojca). Jedyne co się zgadzało to jego podpis, ale dowiedliśmy, że papier musiał zostać podpisane in blanco z racji takiej, że odbyło się to za pomocą trzech różnych długopisów oraz bez notariusza. Spadek sąd przyznał najbliższej rodzinie czyli mnie. W ciężkich sprawach związanych z podziałami majątkowymi albo spadkami polecam skorzystanie z pomocy GP kancelarii, ponieważ na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że są bardzo sprytni i skuteczni. Pozdr.

#110 Guest_Hania

Guest_Hania
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 20:06

Może ktoś z Łodzi jest. Kiedy mieliśmy przed sobą sprawę spadkową, zwróciliśmy się o pomoc do Kancelarii Pani Chróścielewskiej. Okazali się profesjonalistami i podeszli do sprawy bardzo poważnie. Można zaufać ich doświadczeniu.

#111 Guest_AliceGlass

Guest_AliceGlass
  • Goście

Napisano 31 marzec 2017 - 08:25

Ja natomiast z polecenia skorzystałam z pomocy adw. Michała Wolnika z Warszawy - Ursynów, sprawa nie była prosta bo urząd miasta chciał przejąć mieszkanie dla siebie, ale udało się (choć sprawa trwała prawie dwa lata). Do sądu nie wysyłał niedoświadczonych aplikantów, a po drugiej stronie było 2 radców prawnych. Mogłam płacić ratami, a p. Michał traktował mnie bardzo poważnie. Poleciłam go także siostrze do sprawy rodzinnej i choć sprawa jeszcze nie zakończona, także jest zadowolona - przyciska świadków w sądzie, powołuje dużo innych wyroków w podobnych sprawach.

#112 Guest_Karol L

Guest_Karol L
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 19:30

Łódź. Mieliśmy problem ze spadkiem po moim Tacie, a mianowicie z nieruchomością. Pomógł nam prawnik z Kancelarii p. Chróścielewskiej. Jestem mu bardzo wdzięczny, wiedział jak ugryźć temat smile.png

#113 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 13:23

Bardzo pokaźny spadek dzieliłam przy wspraciu adwokata z Legaleo. Dodam, ze sprawa trudna, bo 2 rodzeństwa przebywa za granica plus pojawila sie kolejna hiena na spadek (partnerka mojego ojca). Jednak zakonczylo sie z korzyścią dla mnie. polecam w 100%!

#114 Guest_Gosia

Guest_Gosia
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 23:49

Korzystaliśmy z usług adwokat Joanny Łapińskiej przy sprawach spadkowych i muszę powiedzieć że jest naprawdę dobra. Sprawa dla nas wygrana, druga żona ojca dostała szału jak nie udało jej się nas oszukać i wygrałyśmy sprawę, pani Joanna jest bardzo skuteczna i profesjonalna, nam poleciła ją kuzynka, i polecam dalej bo warto mieć takiego prawnika

#115 olka_1

olka_1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 23 maj 2017 - 09:15

To prawda, dobry adwokat to podstawa. Takie sprawy rozwodowe niestety zwykle nie są łatwe... Doświadczenie w sprawach rozwodowych ma kancelaria Zaufany Prawnik. Warto skontaktować się i dopytać o szczegóły.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy