Skocz do zawartości

Szukam adwokata specjalisty w Krakowie.

67 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_lula

Guest_lula
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 09:45

dobry adwokat to adwokat Olga Maciejewska z Krakowa. Prowadziła moją sprawę o zachówek i byłam bardzo zadwolona z niej. Później zdarzyło mi się kilka razy dopytywać ją w innych drobnych sprawach i zawsze mi odpowiadała bardzo zrozumiale i jasno. Zawsze odbierała albo oddzwaniała, nie było też problemu, że raz podjechała do mnie z papierami, bo leżałam w szpitalu.

Ma swoją stronę internetową, chyba www.adwokat-maciejewska.pl

#62 Guest_agnes wilk

Guest_agnes wilk
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 15:36

Ja bardzo polecam panią prawnik Maciejewska. Mnie ta pani pomagała uregulować kwestę domu i działek po babci. Super wszystko mi pisała i wszystko szybko załatwiła tak ze ja tylko raz bylam w sądzie na chwilę i nawet mnie sędzia o nic nie pytal. Bardzo miła pani prawnik.

#63 Guest_Państwo Koraczewscy

Guest_Państwo Koraczewscy
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 17:34

Naszą sprawę o nabycie spadku i dział spadku prowadziła pani Mecenas Maja Stasiów-Wilk.

Nabycie spadku i dział spadku po wcześniejszych negocjacjach  zrobiliśmy  u Notariusza w obecności pani Mecenas, drugiego adwokata i Notariusza.

Pani Mecenas bardzo stanowczo ale z klasą reprezentowała Nasze interesy!!!!  Była na każde spotkanie z pełnomocnikiem drugiej strony bardzo dobrze przygotowana (mapki, wycena nieruchomości, dane odnośnie nieruchomości). Dzięki jej pomocy został dokonany chyba najlepszy z możliwych dział naszej nieruchomości dla Nas - przy tym szybko i b.sprawnie!!! Dziękujemy Pani Mecenas i polecamy dalej!

#64 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1631 postów

Napisano 06 październik 2016 - 16:01

Sprawdzony adwokat z Krakowa - http://xn--adwokatkrakw-bib.pl

Solidni specjaliści, najlepiej porozmawiajcie z nimi bezpośrednio, ustalcie szczegóły, przecież wiadomo, że wszystko zależy od typu sprawy, problemu, ale z założenia powinni pomóc coś ugrać w każdym przypadku.

#65 Guest_PawełK

Guest_PawełK
  • Goście

Napisano 09 październik 2016 - 19:28

zdecydowanie mec. Dariusz Staniszewski

#66 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 15:49

Spadkami zajmują się też radcowie prawni. Korzystałem z Kancelarii Prawnej A&J Kropiwnicki. Solidna kancelaria, są już dłużej na rynku. 

#67 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 21:48

Spadki? Ja korzystałam z pomocy Pani Mecenas Urszuli Vogt - Nesterowicz z kancelarii Mecenasa Borucha. Bardzo pomocna, wyjaśni wszelkie wątpliwości zwykłego człowieka. Polecam!

#68 Guest_Monika43

Guest_Monika43
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 11:52

Moją sprawą związana ze spadkiem zajmowała się GP kancelaria i jestem bardzo zadowolona. Sprawa była bardzo skomplikowana, ponieważ mój brat chciał zagarnąć cały majątek argumentując to opieką nad rodzicami i kilkoma innymi rzeczami. Ze wsparciem Pani adwokat Gwóźdź sprawa została załatwiona szybko i z sukcesem. Sąd podzielił majątek na pół i obalił argumentację mojego brata i jego prawników. Bez pomocy tak mocnego wsparcia Pani mecenas ciężko byłoby to wygrać. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych