Skocz do zawartości

pieniądze po wyjściu z więzienia

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_-praw-iwonka1428

Guest_-praw-iwonka1428
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 11:24

witam! może mi ktoś powiedzieć czy po wyjściu z więzienia dostaje się jakies pieniądze na "nowy start"? czy wysokosć ewentualnej pomocy finansowej uzależniona jest od długośi odbywania kary?

#2 Guest_-praw-pasjonat

Guest_-praw-pasjonat
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 16:11

Zwrócić się należy o pomoc do kuratora. Temat przenoszę do działu "Prawo karne wykonawcze".

#3 Guest_-praw-dominika23

Guest_-praw-dominika23
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 22:59

CYTAT(Iwonka1428 @ 5.01.2010, 10:24) witam! może mi ktoś powiedzieć czy po wyjściu z więzienia dostaje się jakies pieniądze na "nowy start"? czy wysokosć ewentualnej pomocy finansowej uzależniona jest od długośi odbywania kary?
Istnieje coś takiego jak Fundusz Pomocy Postpenitencjarnej wszystkich szczegółowych informacji powinien udzielić kurator. Można tez pisać wniosek do dyrektora ZK o zapomogę. Jezeli skazany po opuszczeniu Zk w ciągu 30 dni zarejestruje się w Urzędzie Pracy otrzyma zasiłek dla bezrobotnych ( o szczególy najlepiej pytać w UP tam wszystko szybko się zmienia i może w tej kwestii tez nastąpiły zmiany).

#4 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 19:45

CYTAT(Iwonka1428 @ 5.01.2010, 10:24) witam! może mi ktoś powiedzieć czy po wyjściu z więzienia dostaje się jakies pieniądze na "nowy start"? czy wysokosć ewentualnej pomocy finansowej uzależniona jest od długośi odbywania kary?
Istnieje coś takiego jak Fundusz Pomocy Postpenitencjarnej wszystkich szczegółowych informacji powinien udzielić kurator. Można tez pisać wniosek do dyrektora ZK o zapomogę. Jezeli skazany po opuszczeniu Zk w ciągu 30 dni zarejestruje się w Urzędzie Pracy otrzyma zasiłek dla bezrobotnych ( o szczególy najlepiej pytać w UP tam wszystko szybko się zmienia i może w tej kwestii tez nastąpiły zmiany).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych