Skocz do zawartości

PLIKOSTRADA PŁACIĆ CZY NIE?

4542 odpowiedzi w tym temacie

#741 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:22

Dostałam wezwanie przedsądowe na maila i niestety mają moje prawdziwe dane bo je podałam.Moja znajoma,która jest prawnikiem przejrzała ich umowę i o wiele lepiej zabezpieczyli się prawnie niż było to z pobieraczkiem.Jeżeli skierują sprawę do sądu w Lublinie,dostanę wezwanie do zapłaty wraz z dodatkowymi kosztami.Do tej pory nikt jeszcze nie dostał może wezwania do zapłaty z tego sądu,bo może to trwać nawet kilka miesięcy.Jutro znajoma ma dokładniej popatrzeć czy da się jeszcze coś z tym prawnie zrobić czy lepiej zapłacić.

Już wszystko w porządku, pokazałam to forum mojej znajomej , która jest prawnikiem , i ona po przeczytaniu wszystkich postów , powiedziała żeby nie płacić , bo plikostrada to oszuści i tylko wymuszają pieniądze.

dziękuje za pomoc
Kasia.

#742 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:24

Dostałam wezwanie przedsądowe na maila i niestety mają moje prawdziwe dane bo je podałam.Moja znajoma,która jest prawnikiem przejrzała ich umowę i o wiele lepiej zabezpieczyli się prawnie niż było to z pobieraczkiem.Jeżeli skierują sprawę do sądu w Lublinie,dostanę wezwanie do zapłaty wraz z dodatkowymi kosztami.Do tej pory nikt jeszcze nie dostał może wezwania do zapłaty z tego sądu,bo może to trwać nawet kilka miesięcy.Jutro znajoma ma dokładniej popatrzeć czy da się jeszcze coś z tym prawnie zrobić czy lepiej zapłacić.

jeżeli coś więcej się dowiesz to proszę cie napisz bo ja nie mam się kogo poradzić a boje się tego sądu

#743 Gość_dziadek

Gość_dziadek
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:28

Zapłać plikostradzie według instrukcji na tej stronie :
http://email-many.c0.pl

#744 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:34

Zapłać plikostradzie według instrukcji na tej stronie :
http://email-many.c0.pl

co to za strona bo jakis dziwny adres

#745 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 16:37

Już wszystko w porządku, pokazałam to forum mojej znajomej , która jest prawnikiem , i ona po przeczytaniu wszystkich postów , powiedziała żeby nie płacić , bo plikostrada to oszuści i tylko wymuszają pieniądze.

dziękuje za pomoc
Kasia.

dzieki za informcje :-)

agnieszka

#746 Gość_******

Gość_******
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 18:50

Czy jest ktoś kto rejestrował się w marcu i dostał wezwanie do zapłaty?

#747 Gość_bartekvs95

Gość_bartekvs95
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 20:43

Witam dostałem ostatnio takiego maila
Szanowna Pani,

Serdecznie dziękujemy za zamówienie pakietu podstawowego usługi Plikostrada.

W dniu 01.04.2013 o godzinie 21:46:05 przy użyciu komputera o adresie fizycznym IP 83.24.53.177, zawarła Pani umowę o świadczenie usługi Plikostrada w pakiecie podstawowym, obejmującym dwunastomiesięczny dostęp do serwerów sieci Usenet z łącznym limitem transferu danych wynoszącym 122 GB.

Fakt, iż nie odstąpiła Pani od umowy w terminie pierwszych 14 dni od jej zawarcia, świadczy o tym, iż nasza usługa musiała spełnić Pani oczekiwania. Zapewniamy, iż dołożymy najwyższych starań aby zamówiona usługa była świadczona bez zakłóceń przez cały okres obowiązywania umowy.

Przypominamy, iż w zamian za udostępnioną usługę, zobowiązała się Pani do uiszczenia jednorazowej opłaty abonamentowej w wysokości 96 złotych.

Prosimy o uregulowanie należności na poczcie lub poprzez przelew bankowy, w terminie do dnia 30.05.2013, podając następujące dane odbiorcy:

Nazwa odbiorcy: Smart Tech Connect Ltd.
Adres odbiorcy: P.O. Box 450676, Dubaj, ZEA
Rachunek bankowy odbiorcy w Polsce: 67 1750 1312 6860 1000 0019 1242
Tytuł płatności: Opłata za abonament 12 miesięcy - 0019 1242
Kwota: 96 PLN

Gotowy blankiet wpłaty można wygenerować pod adresem http://www.plikostra...okRwBfwNTjny3g=

W przypadku pytań prosimy o kontakt poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail pomoc@plikostrada.pl albo telefonicznie pod numer 70 838 85 88*(od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00).

Życzymy udanego korzystania z udostępnionej usługi.

Z pozdrowieniami,
Zespół Plikostrada.pl

*Koszt za minutę połączenia dwa złote i dziewięć groszy, w tym podatek od towarów i usług.

Czy mam płacić?
Czy jest jakaś osoba,która nie zapłaciła i jakie są tego konsekwencje?

#748 Gość_HaIPeHaOPe

Gość_HaIPeHaOPe
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 20:54

Nie jeszcze żadna osoba która nie zapłaciła nie miała żadnych konsekwencji.

Polecam poczytać te forum:

http://forum.dzienni...7/page__st__740

#749 Gość_pobieraczek.pl

Gość_pobieraczek.pl
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 20:56

wczoraj dostałem podobnego maila, i po prostu wrzuciłem go do spamu :)_
zauważ że nikt sie pod tym nie podpisał z imienia i nazwiska , to zwykły spam :))
w sieci jest pełno cwaniaków którzy wyłudzają pieniądze, nie dawaj im zarobić

z wyrazami szacunku
ekipa
pobieraczek.pl

#750 Gość_wisnia

Gość_wisnia
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 21:00

tak sobie mysle...bylaby mozliwosc wpuszczenia na ich strone jakiegos ciezkiego wirusa,zeby ich serwery zawiechy dobrej dostaly??co wy na to??za te wszystkie grozby i straszenia i za to,ze po prostu sa,dla zasady...tylko kto by sie tego podjal

#751 Gość_wisnia

Gość_wisnia
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 21:06

i mam swiadomosc tego,ze pewnie "biuro obslugi klienta" plikostrady to moze czytac...ale akurat mam na to wy*ebane

#752 Gość_jula

Gość_jula
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 21:11

Witam mam to samo gnębią mnie wiadomościami na e-mail

#753 Gość_xxx

Gość_xxx
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 21:14

Też dostałem takiego maila.
Wkurzyłem się i wysłałem maila do Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji z opisem może zamkną tą stronę i temat się skończy.

Najlepsze że jak chcesz zadzwonić to jeszcze płacisz za połączenie ;-)))

Jakby pozew zbiorowy wchodził w grę to też się piszę

#754 Gość_jula

Gość_jula
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 21:16

Ja niby w lutym ,przestraszyłam się że będę musiała płacić

#755 Gość_x

Gość_x
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 21:18

Ja dostałem proformę z nr: 159181 * 96 = 15 281 376,00 PLN i te pieniądze wyciekają z Polski, a rząd się dziwi że ma dziurę budżetową

#756 Gość_doda

Gość_doda
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 21:46

Cześć wszystkim
również mam ten sam problem.
Dzisiaj dostałam maila od Plikostrady na dwie moje skrzynki mailowe jedną mam na interi(normalna do wysyłania cv czy pisania ze znajomymi) a drugą na onecie(dodatkowa z dziecinną nazwą).
Fakt w marcu rejestrowałam się ale nie potrafiłam zalogować się na ich stronie. Rejestrując się podałam fałszywe dane i drugi adres mailowy, który używam przy logowaniu na jakiś portal typu chomikuj.pl .
Najlepsze jest to, że na mój główny mail, którego na pewno nie podawałam również przyszło zawiadomienie o uiszczeniu opłaty z tym,że IP i data się zgadzała ale godzina rejestracji już nie.
Nie będę płaciła bo nie mam za co jak nawet zalogować się nie potrafiłam i nawet przypomnienie hasła nic nie dało.
Ciekawostką jest również to, że podałam tylko 1 adres mailowy a nie moje dwa i wiadomość przyszła w tym samym czasie i dniu na obie skrzynki.
Czytałam również na innym forum, że maile o zapłacie dostawały nawet osoby, które nigdy nie rejestrowały się na plikostradzie.

#757 Gość_bartekvs95

Gość_bartekvs95
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 22:10

Dokładnie taką samą sytuację mam
Też podałem fałszywe dane i w tym samym czasie dostałem na 2 skrzynki pocztowe tą samą wiadomość

#758 Gość_doda

Gość_doda
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 22:23

tak czy siak mogą mnie szukać i nie znajdą bo zakładając skrzynki mailowe nie podawałam prawdziwych danych

#759 Gość_Kludia

Gość_Kludia
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 23:45

a po tym przed sądowym dostaliście jeszcze jakiegoś e-maila od nich ? wpłacać czy nie ?

#760 Gość_bartekvs95

Gość_bartekvs95
  • Goście

Napisano 24 maj 2013 - 23:58

Ja nic takiego nie otrzymałem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych