Skocz do zawartości

UWAGA NA DARMOWE MASZYNKI FIRMY FLEXIFRONT Courlux INT SA

1466 odpowiedzi w tym temacie

#1201 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 00:21

są oszustami! ja otrzymałam 3 potwierdzenia rezygnacji z tych maszynek a znowu je dostałam :/ z listem że sprawą zajmie się biuro windykacyjne ponieważ niby wysłali mi już 2 przesyłki za które nie zapłaciłam? nic nie dostałam a każą płacić. a guzik bo nie zapłacę a jutro idę na policję z tym :/ według Europejskiego Centrum Konsumenckiego nie muszę płacić za przesyłki od tej firmy ponieważ nie ma żadnego potwierdzenia że odebrałam tą przesyłkę a towa jest wysyłany na ryzyko przedsiębiorcy.

#1202 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 18 marzec 2013 - 09:00

MIMO ODWOLANIA PRZEZE MNIE ZAMOWIEŃ ,ci oszuści [femimarksiści]nadal przysyłają te cholerne maszynki!!

#1203 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 02:04

Ja niestety dołączyłam dzisiaj do grono 'szczesliwcow'

wyslalam rezygnacje na wszystkie mozliwe maile z tego forum teraz czekam...

#1204 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 12:30

mówicie że takie cyrki z tą firma? Ja dzisiaj dostałam paczkę, która była wielokrotnie otwierana... i zadzwoniłam tam, odebrali za 6 razem i powiedzieli, że przyjeli moją rezygnację, tylko mam odesłać im paczkę i zatrzymać do 3 miesięcy dowód nadania, jeszcze zebym przeskanowała sobie umowę. Teraz nurtuje mnie pytanie czy muszę im jeszcze zaplacic te cholerne 19,90 skoro i tak ją odsyłam... nigdzie nawet maila do nich nie ma,

#1205 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 15:58

A jaka firma??

#1206 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 15:59

kontakt@westerfield.ch

#1207 Gość_kasia

Gość_kasia
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 16:39

do mnie tez dzwonili i zaczelam podawac swoj pesel '9610100' a babka 'ale pani nie ma jeszcze 18 lat' a ja 'no nie mam' a ona czy moze pozniej zadzwonic zebym dala pesel kogos doroslego , to ja se mysle dobra dzwon se i tak nie odbiore. czyli jak nie maja mojego peslu to mi nic nie wysla ? kasia27904@wp.pl

#1208 Gość_kasia

Gość_kasia
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 16:50

prosze o szybka odpowiedz, kasia27904@wp.pl

#1209 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 21:46

a mam pytanie, czy kazdego z was pytali o pesel?

#1210 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 19 marzec 2013 - 22:35

no mnie pytali ale jak zaczelam mowic '9510' to ona przerwala powiedziala 'ale nie jest pani pelnoletnia' i ze zadzwoni pozniej zebym dala pesel kogos doroslego a ja sie rozlaczylam :D

#1211 Gość_harko

Gość_harko
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 10:30

zadzwoniłem przed chwilą na numer podany w poscie wyżej tj. (22) 203-73-14, automat poprosił mnie o przygotowanie numeru klienta i poczekanie na połączenie z konsultantem. po chwili odebrał sympatyczny pan którego poinformowałem że jakis miesiąc temu zadzoniła do mnie przesympatyczna pani proponujaca państwa produkt niestetyt produkt ten jeszcze do mnie nie dotarł w związku z powyższym chciałbym zrezygnować z Państwa oferty a że nie dostałem paczki nie posiadam również numeru klienta. Pan po poproszeniu mnie o imie i nazwisko sprawdził że paczka została do mnie wysłana 26stycznia i dotrze do mnie do końca tego tygodnia. spytałem czy mógłbym już teraz złożyć rezygnację, pan powiedział że tak. poprosiłem o możliwośc potwierdzenia mojej rezygnacji, pan powiedział że dziś bądź najdalej jutro otrzymam maila z potwierdzeniem. zapytałem czy za maszynkę która nadchodzi musze zapłacic czy moge ją odesłać, pan powiedzial że wybór należy do mnie.

szybko, krótko i na temat.

pozdrawiam wszystkich użytkówników
F.

p.s. tyczy się to maszynek firmy "body shape" czy jakoś tak, ponieważ napisałem również maila do firmy flexifront i w odpowiedzi napisali ze nie maja mnie w systemie i prosza o sprawdzenie czy napewno od nich zamawiałem maszynki bo jesli opłata wynosi 19,90zł to chodzi o inna firme :)

Witam. Też niestety dałem sie nabrać. Od razu na drugi dzień zadzwoniłem tam pod ten sam numer co kolega i złożyłem rezygnacje. Pani poinformowała mnie ze rezygnacja została przyjęta i do 7 dni ja zaakceptują. Poprosiłem również o potwierdzenie na email. Teraz czekam jak bede wiedział to dam znać. Pozdrawiam.

#1212 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 12:27

Witam, również wczoraj odebrałem podobny telefon, i chcąc się dodzwonić do nich i zrezygnować z tej maszynki (mam na to jeszcze 10 dni) muszę podać numer klienta, ale takiego nie znam. Ktoś wie jak się do nich dodzwonić, pod jaki numer, bez konieczności podawania numeru klienta?

#1213 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 18:44

haha napisalam do nich maila ze sa tepymi ch*jami nic nie chce i postraszylam policja a mi odpisali 'dziekujemy,pani rezygnacja zostala przyjeta' :D

#1214 Gość_Arek

Gość_Arek
  • Goście

Napisano 20 marzec 2013 - 19:41

czesc,ja 2 godziny temu tak samo odebralem od nich telefon,nie wiem co robic,powiedzieli ze moj numer zostal wylosowany dzieki ankiecie w ktorej bralem udzial..ja glupi zamiast sie rozlaczyc kontynuowalem rozmowe,mam pytanie co robic gdy by przyszla ta maszynka?nie przejmowac sie i nie ruszac nic czy jednak otworzyc?prosze o odpowiedz;/

#1215 Gość_zenolo

Gość_zenolo
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 07:21

Witam serdecznie.Wmówili mimaszynke tej firmy która do mnie nie dotarła A teraz cały czas przychodza do mnie upomnienia o zapłate nalezności ,juz nawet nie wiem ile?.Pisza ze maszynka wysłana została wraz z wkładami poczta ale ja nie otrzymałem /może ktoś wzioł z skrzynki pocztowej, lub listonoszowi sie spodobała itp/ Nachodza mnie co jakis raz z straszeniem windykacja i sadami.......Notabene nic sobie z tej sprawy nie robie Takie rzeczy wysyla sie listami poleconymi za odbiorem Zwykli naciagacze Nie przejmowa sie olac ich i koniec.pozdrawiam

#1216 Gość_Arek

Gość_Arek
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 07:40

ale jak by ta paczka przyszla od nich to robic cos czy nie przejmowac sie tym?

#1217 Gość_Arek

Gość_Arek
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 12:00

zadzwonilem 5 minut temu na numer ktory tu ktos podal (22) 203-73-14 i gdy konsultant sie zglosil powiedzialem ze rezygnuje z tej golarki i pan powiedzial ze nie ma problemu sprawdzil moje dane czy sa w ich bazie danych,byly i powiedzial ze nic mi nie przyjdzie a w razie gdyby cos przyszlo to mam do nich zadzwonic,spytalem sie czy moge dostac jakies potwierdzenie ze jestem skasowany z ich bazy danych ze moja rezygnacja zostala przyjeta,on powiedzial ze ta rozmowa ktora teraz prowadzimy jest dowodem bo jest nagrywana.jak tylko komus przyjdzie cos od nich to od razu dzwoncie na ten numer(22) 203-73-14.dodzwonilem sie za 2 razem

#1218 Gość_pam pa ram

Gość_pam pa ram
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 14:58

Niesłychane. Naprawdę. Też się na to nabrałam (zmyliły mnie podane przez nich moje dokładne dane, zaczęłam się zastanawiać "hm, może faktycznie wypełniałam jakąś konkursową ankietę?") Na szczęścia wpadłam na to forum, uff.
Telefon podany wyżej jest jak najbardziej aktualny; nie panikujcie jeśli automatycznie nagrany wstęp poinformuje Was, że to firma Westerfield a nie Body Shape ;)
Ładnie złożyłam rezygnację, podałam imię, nazwisko, pani poprosiła o nr telefonu i maila, na który w ciągu dwóch dni powinnam dostać rezygnację.
Oficjalnie na odchodnym zapytałam jeszcze czy NA PEWNO nie dostanę żadnej maszynki.
Dodzwoniłam się za drugim razem.
Kurczę, to jest jednak niezła lekcja, którą sobie zapamiętam...
Pzdr!

#1219 Gość_Bas

Gość_Bas
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 17:41

Czy macie jakiś inny numer do tej firmy bo za szlaka nie moge się dodzwonić a tez jestem jedną z tych naiwnych ;/

#1220 Gość_Arek

Gość_Arek
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 18:37

(22) 203-73-14 dzwon na ten numer ale rano wieczorem jest trudno sie dodzwonic,ja sie dodzwonilem dzis o 11

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych