Skocz do zawartości

UWAGA NA DARMOWE MASZYNKI FIRMY FLEXIFRONT Courlux INT SA

1454 odpowiedzi w tym temacie

#941 Gość_emka

Gość_emka
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 15:16

Ja przed chwilką dodzwoniłam się do konsultanta firmy Westerfield. Zerwałam umowę.
Jakieś 2,5 miesiąca temu zadzwoniła do mnie z propozycją darmowej maszynki. Powiedziała, że jeśli nie będę zadowolona z produktu, mogę zrezygnować z dostarczania wkładów do niej.
Wczoraj dostałam wkłady i fakturę na koszt 54,80, ale darmowa maszynka nie dotarła do mnie. Mam odesłać wkłady i fakturę na adres holenderski i napisać zażalenie, że zaginęła przesyłka z maszynką. Poprosić o potwierdzenie tego faktu przez pracownika poczty. Takie zażalenie wysłać na adres email :kontakt@westerfield.ch lub na fax 22 343 08 58

#942 Gość_Monaw

Gość_Monaw
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 16:49

Przejrzalam wasZe wypowiedzi ale w zadnej nie ma napisane jak to sie skonczylo i czy wogole komus udalo sie odczepic od tej firmy i jak???? z tego co tu widze ci oszusci jak tylko sie zrobi goraco to zmieniaja nazwe firmy i sa czysci. ja odeslalam im maszynke potem wklady a oni mi monit za maszynke bo ponoc maszynka nie dotarla!!!!!aaaa!!!!trzeba z nimi do SADU!!!!! ludzie nie dajmy sie!!!

#943 Gość_Monaw

Gość_Monaw
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 17:05

Z tego co widze oni sa niereformowalni. dzwonie do nich do biura po jaka cholere wysylaja mi ostrza jak zwrocilam maszynke???i czy sa normalni?a ten pajac nie poinformowal mnie ze maszynki nie maja(nie maja bo skrytka pocztowa nie wysyla potwierdzen lub tez taka nie istnieje) tylko mi mowi ze ja mam u niego zrezygnoeac no to ja rezygnuje u niego ale wysylam jeszcze maila z rezygnacja no to wysylaja mi odp. na maila ze mam znowu zadzwonic do biura i zrezygnowac.Czyzby zabawa w gluchy telefon?oni tam niedorozwinieci czy co? pewnie paczka z ostrami zwrocona na skrzynke widmo tez tajemniczo zniknie!!!! teraz mam znowu mailem przeslac potwierdzenia wysylki. Takie cos tylko w Polsce moze byc.Trzeba do sadu telewizji gazet.ZGNEBIC CHWASTY!!!!!. czy komus sie z nimi udalo????

#944 Gość_Monia

Gość_Monia
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 21:02

Mam pytanie do emki
Na jaki "adres holenderski"ty chcesz wyslac te zazalenie? przeciez to tylko skryrka pocztowa masz napiszane BOX nr...Skrzynki nie odp na zazalenia
.

#945 Gość_Moniaw

Gość_Moniaw
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 09:14

I tu się mylisz bo po pierwsze flexifront to marka maszynki firmy COURLUX a to całe good shave to zupełnie inna firma więc jeśli nie wiesz czegoś na 100% to lepiej się nie wypowiadaj

Ty sie nie wypowiadaj. jesli jestes JEDYNYM zadowolonym lub pracownikiem tej firmy to tu nie pisz tu ludzie oszukani pomocy potrzebuja!!!!!!

#946 Gość_Monia

Gość_Monia
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 10:17

Ludziska!!!!!!mam rozwiazanie tej sprawy!!!!!!!!uwaga pod numerem 800 007 707 jest darmowa infolinia z prawnikami z ochrony praw konsumenta. dzwoncie smialo!!ja jestem wlasnie po takiej rozmowie i powiedziano mi tak.... prosze towar odeslac za nic nie placic bo to jawne oszustwo i isc z tym na policje. Tak zrobie.Policze sie tez ze szpitalem ktory mnie w te gowno wciagnol. Powadzenia ludziska nie dajcie sie oszustom zastraszyc!!!

#947 Gość_ramires

Gość_ramires
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 11:09

Witam wszystkich ja też się dałam przekonac konsultantowi i zgodziłam się na przysłanie mi owej maszynki dostałam i maszynkę i 10 ostrzy , dziś w końcu dodzwoniłam się pod nr tel 22 203 73 14 złożyłam telefoniczną rezygnację ale przy czym poprosilam o potwierdzenie tejże rezygnacji to mi pani powiedziała ze dostanę potwierdzenie w ciągu tygodnia na maila więc ja poprosiłam o adres na który mogę złożyc pisemną rezygnację poniewaz nie wierzę w to ze po rozmowie tel dostanę jakiekolwiek potwierdzenie mojej rezygnacji i mi podano adres :ul.elektolana 12 a 00-139 warszawa napewno wyslę taką pisemną rezygnację za potwierdzeniem odbioru, zobaczymy co bedzie dalej być moze dostanę potwierdzenie po rozmowie tel na maila bo po tym jak powiedziałam tej pani ze to juz jest moja 4 rezygnacja podczas rozmowy tel i zadnego potwierdzenia nie dostałam do dnia dzisiejszego więc mi pani powiedziała ze w takim razie postara sie wysłac takie potwierdzenie do mnie jeszcze dzis .
Pozdrawiam.

#948 Gość_ramires

Gość_ramires
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 11:22

to jeszcze raz ja widzę ze zjadłam literę w adresie podaje go jeszcze raz : Ul.Elektoralna 12a , 00-139 Warszawa

#949 Gość_MoniA

Gość_MoniA
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 11:36

Ludzie to jakas istna masakra!!!dzwonie do szpitala w ktorym rodzilam nakreslam sytuacje a oni mi na to ze oni dostali zlecenia na te paczki z ankietami (maja podpisane umowy) z firma PELAGROS i DZIDZIUS czyli to jest wielka SPRZEDAZ DANYCH OSOBOWYCH!!!! z firmy do firmy a ja tam pesel i nr dow podalam zachwile jakis kredyt ktos na mnie wezmie aaaaaaaaa!!!!!!ide na policje

#950 Gość_monia

Gość_monia
  • Goście

Napisano 10 październik 2012 - 17:08

Prawnik poradzil zebym napisala do tej firmy Pelagros sp zoo to oni sa od tych niebieskich paczek zeby wykasowali moje dane os i zaprzestali sprzedazy ich innym firmom. jeszcze musze sie dowiedziec czy mieli prawo sprzedac dane firmie o zupelnie innej profesji niz byl temat czyli dzieci. z tego co mi wiadomo to mozna sprzedawac dane os innym firmom ale tylko jesli jest to ta sama branza jesli tak nie jest to potrzebuja osobna zgode. a co maja golarki do niemowlakow??? jeszcze jedno. jak zadzwonilam do biura obs z pytaniem skad maja moje dane osob. bo w szpital z nimi wcale nie wspolpracuje tylko inna firma to w cudowny sposob dostalam maila z potwierdzeniem ze dotarlo do nich ze nie chce byc ich klientem. no prosze

#951 Gość_justyna

Gość_justyna
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 11:27

PELARGOS Sp. z.o.o.
ul. Bema 57A
PL 01-244 Warszawa
Tel.: +48 22 837 93 48
Fax: +48 22 837 98 58
pelargos@pelargos.com.pl
zadzwoncie do tej firmy i wycofajcie swoje dane, to oni sprzedaja wasze dane oraz zadzwoncie
Europejskie Centrum Konsumenckie

Plac Powstańców Warszawy 1 (vis a vis NBP)
VI piętro
00-950 Warszawa
Tel.: 22 55 60 118
Fax: 22 55 60 359
E-mail: info@konsument.gov.pl
tam bezpłatnie prawnik pomoże wam napisa pismo aby odstąpic od umowy

#952 Gość_anna

Gość_anna
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 14:20

mnie ta firma straszy sądem
zadzwonili do mnie niczego nie zamówiłam niczego nie odebrałam a już o maszynki chcą mnie sądzić i teraz o biżuterię
co robić?

#953 Gość_Gosc

Gość_Gosc
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 10:29

Jezu dziewczyno a czytalas te forum????tu jest wszystko napisane. po1 -idz z tym na policje i jeszcze raz na policje jezeli niczego nie dostalas to TO JEST WYLUDZENIE I ZASTRASZANiE!!!!!!! po 2-Za nic czasem NIE PLAC!!!! nie daj sie zastraszyc bo oni na to czekaja poczytaj sobie w necie temat MARKETING AGRESYWNY po 3- pisz maile i zachowuj je z zadaniem zaprzestania wspolpracy i ptzetwazania twoich danych do firmy west....oraz pelargos adresy maili i tel powyzej w forum po 4- Skorzystaj z prawnika takiego platnego lub darmowego w kazdym miescie (Znajdz w necie)Masz biuro ochrony praw konsenta z darmowym prawnikiem lub infolinia nr tez znajdziesz na tym forum. i glowa do gory i wiecej odwagi. najwazniejdze to nie dac im satysfakcji!!!!!!

#954 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 12:18

BEZPŁATNA PORADA PRAWNA
Europejskie Centrum Konsumenckie

Plac Powstańców Warszawy 1 (vis a vis NBP)
VI piętro
00-950 Warszawa
Tel.: 22 55 60 118
E-mail: info@konsument.gov.pl
BARDZO SYMPATYCZNA PANI PRAWNIK WSZYSTKO WAM WYJAŚNI

#955 Gość_Gosc

Gość_Gosc
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 12:42

Wejdzcie sobie na stronke "zammerologia stosowana-ile kosztuja w Polsce dane osobowe"Bardzo ciekawe. jest tez i nasza firma podobno lider wyciaganiu danych osobowych od oszolomionych i obolalych krotko po porodzie mamus. apropo zainteresujcie sie art.82 K.c jak myslicie czy my bylysmy wstanie wtedy logicznie myslec podpisujac ta ankiete?bo ja napewno nie

#956 Gość_Gohhhh

Gość_Gohhhh
  • Goście

Napisano 12 październik 2012 - 13:57

Suma sumarum nie ma tego zlego coby na dobre nie wyszlo to dobra lekcja zeby w przyszlosci wiecej glupka z siebie nie zrobic. Jesli ci wszyscy ludzie tez cos z tej lekcji wyniosa takie firmy bazujace na cudzym nieszczesciu same wygina:))) czego im zycze z calego serca. Mam tylko dylemat ktorej z tych firm bardziej nienawidze i ktora w tym calym zamieszaniu jest gorsza. Ta ktora pod przykrywka prezentu wyludza podpisy na czesto obolalych czesto nacpanych srodkami przeciwbolowymi ktore do tego sa po pierwszej nieprzespanej nocy bo dziecko placze albo tez bo eksploduja w nich hormony a cycki produkuja nadmiar mleka a na du...nie sposob usiasc?... czy firma ktora kupila te dane przesylaub nawet nie towar wart 1zl zada za niego 20 i zastrasza monitami??? czy moze szpite ktore z checi zarobku wejda w uklad z samym diablem??
o
o

o

o

#957 Gość_ramires

Gość_ramires
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 00:31

witam wszystkich u mnie się udało zerwac współpracę z tą firma dzis dostałam maila Informujemy że Pani rezygnacja została odnotowana z dniem 2012.10.10.
Dziękujemy za udaną współpracę.
tak jak juz wczesniej pisałam zadzwoniłam (nr tel na str 95 tego forum podałam) a i jeszcze do tego wysłałam maila na adres kontakt@westerfield.ch z moją rezygnacją mam nadzieję ze i wam się uda ja po swojej naiwnosci wiem ze nie dam sie więcej wkręcic a takie rzeczy . Cóż uczymy się na błędach pozdrawiam .

#958 Gość_Gosc

Gość_Gosc
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 01:48

Do ramire gratuluje ci zakonczenia sprawy z ta firma ale dobrze ci radze skontaktowac sie z firma krora w dalszym ciagu ma prawo sprzedac twoje dane do innych firm. Jednak zycze ci aby to byl koniec Twoich balaczek z takimi jak oni. Pozdrawiam

#959 Gość_KRIS

Gość_KRIS
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 19:29

Witam chciałbym napisać że dostałem tą maszynkę i dwa ostrza i uważam że maszynka jest ok . i bardzo dobrze goli.Zapłaciłem za przesyłkę przelewem na konto podane i wszystko ok.Wcześniej naczytałem się trochę na temat tych maszynek i też trochę spanikowałem niepotrzebnie bo też zrezygnowałem z usług tej firmy a co piszecie to trochę panika na wyrost. Zadzwoniłem do firmy i w spokoju bez żadnych problemów pani skreśliła mnie z listy członków klubu i podziękowała za współprace.Uważam że warto maszynkę wypróbować a na rezygnacje macie czas. Pozdrawiam.

#960 Gość_Monia

Gość_Monia
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 20:26

No to panie KRIS zyczymy powodzenia:)))))))))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych