Skocz do zawartości

odszkodowanie z PZU - pieniadze sa przed komisja ??

279 odpowiedzi w tym temacie

#261 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11356 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 10 luty 2017 - 15:08

Wybór należy do ciebiesmile.png

#262 Guest_Lukaluka

Guest_Lukaluka
  • Goście

Napisano 10 luty 2017 - 15:50

A może ten drugi zawyżył

Tym już zajmie się sąd. Bo to nie pierwszy raz. Wczesniej miałem proporcje 3% od pzu, drugi ubezpieczyciel 5 %. Więc postanowiłem zrezygnować z usług pzu. Poza tym jeśli mam do wyboru kogoś kto zawyża, a orzecznikiem, który zaniża, to oczywistym jest, że wybiore tego pierwszego.

#263 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 21 luty 2017 - 12:51

Witam z ubezpieczenia PZU życie plus mogę ubiegać się odszkodowanie za skręcenie i naderwanie stawu skokowego?

#264 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11356 postów

Napisano 21 luty 2017 - 13:04

Witam z ubezpieczenia PZU życie plus mogę ubiegać się odszkodowanie za skręcenie i naderwanie stawu skokowego?

A możesz?

Infantylizm, po prostu.......skąd mamy wiedzieć co masz w polisie ubezpieczeniowej? a w ogóle ją masz?

#265 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 22 luty 2017 - 16:46

Kasiu, możesz zgłosić takie zdarzenie, a decyzję w sprawie wypłaty podejmie jej opiekun po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną i warunkami Twojej polisy. Sprawę możesz zgłosić na naszej infolinii 801 102 102 (wew. 2, a potem 1).

Pytanie możesz zadać również poprzez aplikację Centrum Pomocy https://centrumpomocy.pzu.pl

#266 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 311 postów

Napisano 28 luty 2017 - 12:11

Najlepiej to udać się po pomoc do firmy odszkodowawczej. Z tego co wiedzę, to chyba najlepsze jest Europejskie Centrum Odszkodowań. Poczytajcie sobie opinie o EuCO.

#267 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 22:08

Moja córka ćwicząc na lekcji wf zwichnęła sobie rzepkę w kolanie.Lekarz na wypisie ze szpitala napisal,że to nastąpiło w trakcie zwykłego chodu.poczuła nagły ból..uniemożliwiający chodzenie...(w opisie USG-płyn mogacy odpowiadac skrzepowi krwi)założył gips i wypisał do domu.pilne skierowanie do ortopedy na kontrole za pięc dni(na NFZ okres oczekiwania 3 mce)poszlam do ortopedy prywatnie okazalo sie ze gips niepotrzebny tylko orteza z zegarem.i po zdjęciu pilna rehabilitacja-wszystko prywatnie .Córka jest cały czas w trakcie leczenia-.zlozyłam dokumentacje w PZU po kilku dniach otrzymałam odpowiedz odmowna wypłaty świadczenia ze względu na to. że nie ma czynnika zewnętrznego i nie jest to nieszczęsliwy wypadek...Corka jest ubezpieczona w szkole.Co dalej z tym zrobić na wf nie możnaa chodzić?

#268 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 23:29

zmienić ubezpieczenie. oni teraz juz kompletnie za nic, za nic nie płacą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

do sądu z nimi, wtedy nagle się pieniążki z księzyca znajdują

#269 Guest_mery

Guest_mery
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 21:52

Widocznie na wychowaniu fizycznym dzieci mają tylko biegać?

#270 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 15:14

Witam miałem zabieg nukleoplastyka PLDD kręgosłupa lędzwiowego  prywatnie koszt 4400zł mam ubezpieczenie grupowe P PLUS 57ZŁ PZU o co mogę ubiegać sie cz jakiś zwrot kosztów wchodzi w grę

#271 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11356 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 15:29

A pomyślałeś żeby sprawdzić w swojej polisie co gwarantuje?

#272 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 16:02

A pomyślałeś żeby sprawdzić w swojej polisie co gwarantuje?

Polisy nie mam w domu i  warunków ubezpieczenia też jestem na L4 i leżę w domu myślałem że ktoś coś wie

#273 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 11356 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 19:23

Takie sprawy reguluje polisa.
A gdzie ją masz jak nie w domu?
Kto może wiedzieć co tam masz napisane.

#274 Guest_krystian

Guest_krystian
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 19:53

Takie sprawy reguluje polisa.
A gdzie ją masz jak nie w domu?
Kto może wiedzieć co tam masz napisane.

w Zakładzie pracy

#275 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 21:47

Witam, 27 grudnia miałam wypadek w pracy w wyniku którego doznałam skręcenia stawu skokowego i naderwania torebki stawowej. Miałam nogę w gipsie ponad 3 tygodnie, następnie orteza i 2 tygodnie rehabilitacji. L4 do końca lutego. Mam ubezpieczenie grupowe w PZU. Przy składaniu dokumentów w PZU Pani która w tym dniu akurat tam siedziała uprzedziła mnie że jak przyjdzie pierwsze orzeczenie mam odmówić, ponieważ dopiero po odmówieniu przyznają rozsądne pieniądze - są to słowa tej Pani. Po 2-3 dniach od złożenia dokumentacji przyznano mi 900zł więc za radą Pani z PZU odmówiłam przy czym poinformowano mnie że teraz sprawa zostaje przekazana do lekarza orzecznika. W niedługim czasie od odmowy przyszło pismo, iż nie przyznają mi świadczenia gdyż nie ma trwałego uszczerbku na zdrowiu. Czy mogą tak robić, że najpierw przyznają a później jednak nie?

#276 Guest_karolina

Guest_karolina
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 15:33

witam mialam złamanie w pazdzierniku 2016 r 4 i 5 palców kosci sródstpia stopy lewej gips 8 tyg oraz rehabilitacje..oraz mialam uraz zlamania kostki bocznej lewej,ubezpieczenie mam w PZU  prosilam o komisje odmowiono mi, orzecznik zaocznie przyznał mi tylko 3% za palce kośći ..gdzie sie mam odwolac od tej decyzji,gdyz za zlamanie kostki nic nie dostalam i niewiem czy nie zanizono mi uszczerbku moj email karolinaa496@wp.pl

#277 Adwokat od odszkodowań

Adwokat od odszkodowań

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 19:54

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy w ocenie Waszych spraw, to proszę o kontakt na priv lub proszę opisać sprawę mailowo na adres: biuro@kancelariaodszkodowan.pl . Zweryfikujemy bezpłatnie Państwa sprawę. Koniecznie proszę podać numer telefonu do siebie, żebyśmy mogli oddzwonić w przypadku pytań. Weryfikacja jest bezpłatna więc proszę nie obawiać się kosztów.

#278 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 56 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 12:23

witam mialam złamanie w pazdzierniku 2016 r 4 i 5 palców kosci sródstpia stopy lewej gips 8 tyg oraz rehabilitacje..oraz mialam uraz zlamania kostki bocznej lewej,ubezpieczenie mam w PZU  prosilam o komisje odmowiono mi, orzecznik zaocznie przyznał mi tylko 3% za palce kośći ..gdzie sie mam odwolac od tej decyzji,gdyz za zlamanie kostki nic nie dostalam i niewiem czy nie zanizono mi uszczerbku moj email karolinaa496@wp.pl

@Karolina, jeśli nie zgadzasz się z decyzją dotyczącą zgłoszenia i chcesz złożyć odwołanie, prześlij je na adres kontakt@pzu.pl. W mailu opisz dokładnie dlaczego się nie zgadzasz i dołącz dokumenty zgromadzone w tej sprawie. Nasi specjaliści przeanalizują zgłoszenie ponownie.

Pytanie możesz zadać również poprzez aplikację Centrum Pomocy https://centrumpomocy.pzu.pl

#279 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 21:56

Witam
Moja 78 letnia mama złamała w wypadku szyjkę kości udowej w szpitalu nie zoperowali i noga jest wisząca dostała 2000 nie wiem ile procent bo jeszcze nie mam decyzji i nie wiem ile jest za jeden procent dodam że przez biodro jest krzywizna kolana i bóle kręgosłupa. Pozdrawiam.

#280 Guest_wojtek

Guest_wojtek
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 20:35

mam pytanie mialem wypadek w pracy poslizgnolem sie przy sprzataniu i mam rozciete czolo 4 szwy i rozciety nos jestem na zwolnieniu lekarskim od neurologa mam padaczke ale to nie byl atak bo wszystko pamietam i rozmawialem z ratownikami i lekarzami ile moge dostac odszkodowania firma IMPEL

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych