Skocz do zawartości

Dobry prawnik - Łódź

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Thommas

Thommas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 09:36

Ja polecam kancelarię Kondrat, bardzo mi pomogli w spisywaniu umów i problemami z urzędem, które wynikły nie z mojej winy.

#22 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:16

Jak prawo karne to tylko kancelaria mecenas Chróścielewskiego. Mój syn potrzebował oskarżyciela w sprawie o oszustwo i cieszę się, że właśnie tam trafił bo wiem, że jest w dobrych rękach.

#23 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 18:16

W kancelarii Wawrzyńca Chróścielewskiego na pewno Ci pomogą. Pracują tam sami profesjonaliści. Proponuję przedzwonić: 666609065, opowiedzieć o danej sytuacji i umówić się na wizytę. Wiele razy pomagali mi w różnych sprawach, nie tylko karnych. Nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłam.

#24 Guest_miśka

Guest_miśka
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 10:10

Polecam również kancelarię pana mecenasa Chróścielewskiego. Często korzystam z ich porad i pomocy. Myślę, że jeśli chodzi o prawo karne to w Łodzi nie mają sobie równych :)

#25 Guest_Ziętek

Guest_Ziętek
  • Goście

Napisano 26 luty 2017 - 08:59

W tej kancelarii byłem co prawda tylko po poradę prawną ale wyszedłem bardzo zadowolony. Przede wszystkim polecam za świetny kontakt z sekretariatem i ceny adekwatne do wysokiej jakości usług. Prawnicy to wykształceni ludzie, na bardzo wysokim poziomie. Każdemu polecam współpracę z taką kancelarią.

#26 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 10:30

Wszyscy tutaj świetnie się wypowiadają o kancelarii mecenasa Chróścielewskiego - i ja dołączam. Prawnik z tej kancelarii bronił mojego znajomego w dość ciężkiej sprawie karnej. Na szczęście udało się z tego wyjść. To wykształceni i wykwalifikowani ludzie na najwyższym poziomie.

#27 remandis

remandis

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 03 marzec 2017 - 23:21

Jeśli chodzi o Tarnów, to jak najbardziej wart uwagi jest np. ten www.fsfs.pl :)

Jest to jedna z najbardziej inteligentnych części ciała, która wie, że się taktownie milczy w towarzystwie

#28 Guest_Waldek

Guest_Waldek
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 15:45

A ja dla odmiany podam Tobie adres świetnego bloga, z którego sam często biorę różne informacje: www.karne-prawo.pl. Może tam znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Często różne porady prawne można znaleźć w sieci bez konieczności korzystania z pomocy prawnika :)

#29 Guest_Sebastian

Guest_Sebastian
  • Goście

Napisano 30 marzec 2017 - 20:11

Blisko centrum jest kancelaria Chróścielewska&Chróścielewski. Nie wiem o jaką sprawę konkretnie chodzi (prawo cywilne czy karne), ale z doświadczenia wiem, że są fantastyczni.

#30 Guest_Grzesiek

Guest_Grzesiek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2017 - 20:57

Potwierdzam dobrą opinię o kancelarii Chróścielewskiego i pracujących tam ludziach. Zostałem niesłusznie oskarżony o pobicie (nie było mnie nawet na tym miejscu wtedy). Doszli prawdy i bardzo mi pomogli, traktują ludzi z szacunkiem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy