Skocz do zawartości

Dobry prawnik - Łódź

29 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gregoriano

Guest_Gregoriano
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2013 - 17:29

Szukam jakiegoś dobrego prawnika specjalizującego się w prawie karnym. Znajoma poleciła mi kancelarię Pana Wawrzyńca Chróścielewskiego. Chwaliła przede wszystkim jego zaangażowanie w sprawy klientów. A Wy - korzystaliście może z jego usług? Możecie powiedzieć coś więcej na temat tego mecenasa?

#2 Guest_ewka

Guest_ewka
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2014 - 22:34

Mec. Chróścielewski jest naprawdę dobry w sprawach karnych. Reprezentował mojego brata w sprawie dot. prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu oraz kolegę w sprawie o rozbój. O ile brat rzeczywiście jeździł po piwie czy dwóch to kolega znalazł się w nieodpowiednim miejscu i chwili i z rozbojem nie miał nic wspólnego.

#3 jonkiszek

jonkiszek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 czerwiec 2014 - 01:26

Potwierdzam opinię o tym mecenasie. To prawnik z prawdziwego zdarzenia. Naprawdę kompetentny. Umie skutecznie wybronić swojego klienta. Już przy pierwszym kontakcie, sprawia wrażenie osoby posiadającej ogromną wiedzę i doświadczenie. No i udziela naprawdę fachowych porad.

#4 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 14:50

Zdecydowanie polecam adwokata Adriana Króla z Łodzi (www.kroladwokat.pl). Wybronił mnie w skomplikowanej sprawie karnej. Wiem, że mecenas z powodzeniem prowadzi najtrudniejsze sprawy karne.

#5 Smerfna

Smerfna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 28 luty 2016 - 23:32

Z prawa karnego i to z Łodzi przychodzi mi do głowy Kancelaria Wawrzyńca Chróścielewskiego. Pracujący pod jego kierunkiem adwokaci to świetny zespół, który - jak potwierdza o przykład mojego brata i jego problemy w związku w zamieszaniem w sprawę w drobne kradzieże i rozboje - radzą sobie bardzo dobrze z takimi np. przypadkami. 

#6 Guest_adrian

Guest_adrian
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 00:48

Kancelaria Mecenasa Chróścielewskiego pomogła mi w sprawie o kradzież z wymuszeniem. Ofiara wskazała błędnie mnie jako sprawcę przestępstwa. Dzięki uporowi mojego prawnika moja niewinność została dowiedziona. Sprawiedliwości stało się zadość. Miejski monitoring mnie uratował!

#7 Guest_Tereska

Guest_Tereska
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2016 - 17:23

Jakiś czas temu mój syn spowodował wypadek samochodowy i mieliśmy ogromny problem. Nie wiedzieliśmy do kogo się z tym zwrócić, na szczęście znajomy polecił nam Kancelarię Wawrzyńca Chróścielewskiego na al. Kościuszki 98. To był strzał w dziesiątkę. Prawnicy pomogli nam, doradzili, co dalej robić. Później pomogli nam też na rozprawie w sądzie. Mogę ich z czystym sumieniem polecić.

#8 Janka mak

Janka mak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 11:19

U mnie ja i wszyscy znajomi korzystaja z pomocy kancelarii mecenas Chroscielewskiego :) dlatego tez moge polecic zarowno w sprawach karnych, jak i z zakresu prawa pracy. Tak jak juz pisalam wczesniej, moja kolezanka dzieki nim wygrala sprawe o niesluszne wyrzucenie jej z pracy. Warto poczytac opinie w sieci na ich temat, mowia same za siebie :)

#9 Guest_Gusia

Guest_Gusia
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 18:54

Mnie były szef bardzo źle traktował, w końcu nie wytrzymałam i postanowiłam zaprowadzić go do sądu. Dzięki pomocy doświadczonych prawników z kancelarii mecenasa Chróścielewskiego wygrałam sprawę i dostałam całkiem spore odszkodowanie. Jestem zadowolona i polecam.

#10 Guest_Sonia

Guest_Sonia
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 08:31

Jeśli chodzi o kancelarię mecenasa Chróścielewskiego to faktycznie - ja również polecam. W sprawach karnych jest niezastąpiony. Mój mąż swego czasu trochę przeskrobał i tylko dzięki prawnikom dostał niższy wyrok niż się spodziewał. Mają wiedzę i rozmach :)

#11 Guest_Barbara

Guest_Barbara
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 11:51

Widzisz ilość pozytywnych opinii - to chyba coś znaczy :) Kancelaria mecenasa Chróścielewskiego to jedna z najlepszych kancelarii w Łodzi moim zdaniem. Sama też korzystałam, musiałam bronić się w sprawie karnej i dzięki nim się wybroniłam. Jestem bardzo zadowolona z ich pomocy.

#12 Guest_Kaśka

Guest_Kaśka
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 18:24

A ja z zupełnie innej strony - potrzebowałam pomocy prawników w sprawie oskarżenia gościa, który spowodował wypadek samochodowy z moim udziałem, przez co zostałam ciężko ranna. To właśnie prawnicy z kancelarii mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego pomogli mi wyjść z całej tej sytuacji i jestem im bardzo wdzięczna. Polecam z czystym sumieniem.

#13 Guest_Otylia

Guest_Otylia
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 12:06

Też polecam kancelarię mecenasa Wawrzyńca Chróścielewskiego. To świetni prawnicy, którzy na pewno Ci pomogą, a w razie potrzeby będą też reprezentować w sądzie. Prowadzili moją sprawę o pobicie, w której byłam osobą poszkodowaną. Dzięki nim nie musiałam się o nic denerwować, sprawa skończyła się dobrze.

#14 Guest_Bruno

Guest_Bruno
  • Goście

Napisano 20 październik 2016 - 08:27

Moim zdaniem znajoma Ci świetnie poleciła i ja także dołączę do tych poleceń. Kancelaria adwokata Chróścielewskiego ma duże doświadczenie w najróżniejszych sprawach karnych. Nieważne, czy chcesz oskarżyć, czy się bronić - pomogą Ci w każdej sprawie :)

#15 Guest_Ola Nawrocka

Guest_Ola Nawrocka
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 13:27

Niestety kilka lat temu spowodowałam wypadek samochodowy. Inna osoba odniosła obrażenia ciała, przez co sprawa się trochę skomplikowała i potrzebowałam dobrego prawnika. Z polecenia sąsiada poszłam po pomoc do kancelarii mec. Chróścielewskiego. Podeszli do mojej sprawy bardzo profesjonalnie, jestem zadowolona z tego co udało mi się z ich pomocą osiągnąć.

#16 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 13:21

W kancelarii mec. Chróścielewskiego byłem po poradę. Mój znajomy miał trochę nieprzyjemną sytuację, brał udział w pobiciu i chcieliśmy dowiedzieć się jakie mamy opcje.Zostałem przyjęty bardzo życzliwie,spotkanie było bardzo sympatyczne. Pomoc rzeczowa, widać, że pracują tam kompetentni ludzie. 

#17 Guest_Mateusz B.

Guest_Mateusz B.
  • Goście

Napisano 11 listopad 2016 - 15:50

Kancelaria mecenasa Chróścielewskiego to moim zdaniem najlepsza kancelaria w Łodzi. Troszkę namieszałem niestety i nie wiedziałem, jaka kara mnie za to czeka. Prawnicy z tej kancelarii doradzili mi, abym dobrowolnie poddał się karze bo wiedzieli, że to złagodzi mój wyrok. Tak też było. Jestem wdzięczny za ludzkie podejście do każdej sprawy.

#18 Guest_Lady

Guest_Lady
  • Goście

Napisano 26 listopad 2016 - 14:36

Zdecydowanie kancelaria pana mec. Chróścielewskiego to najlepsza taka kancelaria w Łodzi. Zgłosiłam się do nich gdy nie mogłam po dobroci wyegzekwować alimentów na dzieci od byłego męża. Dużo dobrego dla mnie zrobili, za co jestem im bardzo wdzięczna.

#19 Guest_Becia

Guest_Becia
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 09:17

Ja poszlam do kancelarii W. Chroscielewskiego bo znalazlam w internecie super opinie. Warto czytac co ludzie pisza. Ta kancelaria reprezentowala mnie przed sadem podczas sprawy o niesluszne zwolnienie. Wszystko skonczylo sie dla mnie pozytywnie.

#20 Guest_Adaś

Guest_Adaś
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 18:30

Fajnie, ze tyle osób poleca kancelarię mecenasa Chróścielewskiego - należy im się bo to świetna kancelaria. Brałam udział w wypadku samochodowym i potrzebowałam reprezentacji przed sądem, zajęli się tym właśnie prawnicy z tej kancelarii. Jak dla mnie najlepsza w Łodzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych