Skocz do zawartości

Studia podyplomowe UW - Rachunkowość i Rewizja Finansowa - opinie

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Zoltan

Gość_Zoltan
  • Goście

Napisano 01 maj 2011 - 13:41

WitamZastanawiam się nad rozpoczęciem studiów podyplomowych na UW na kierunku Rachunkowość i Rewizja Finansowa. Czy ktoś z Państwa kończył te podyplomówki? Bardzo proszę o opinie:- jaki jest poziom?- czy trudno jest uzyskań zaliczenia z poszczególnych przedmiotów/ zdać egzaminy?- dużo osób oblewa zaliczenia? szczególnie obawiam się zajęć z prawa? Wiadomo - wiedzę trzeba mieć, ale czy zaliczenia są bardzo ciężkie?Dziękuję za informacje :)

#2 Gość_km

Gość_km
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2011 - 15:35

Witaj, Czy zebrałeś już jakieś opinie na temat studiów? pozdrawiam

#3 Gość_moniq

Gość_moniq
  • Goście

Napisano 15 październik 2011 - 22:20

witam, ja od października rozpoczynam studia podyplomowe na tym wydziale i kierunku i z tego co wiem chwalą sobie ludziska :) ale jak i co z zaliczeniem to zobaczymy:)Pozd Monika

#4 Gość_emilia

Gość_emilia
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 13:42

hej, chętnie dowiem się czegokolwiek na temat studiowania tego kierunku. Jak wyglądają zajęcia, kadra, jak z zaliczeniami?

#5 Gość_MILKO

Gość_MILKO
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 07:54

Witam, Powiem tak zacząłem i już jestem na etapie już po 3 egzaminach. Zaliczają ale trzeba umieć i rozumować, np. 20%-25% nie zdaje jak zauważyłem z każdego egzaminu ale jest tzn. są poprawki. Mogę powiedzieć że wymagają jak na studiach dziennych albo zaocznych bo z materiałem idziemy tak szybko że jak ktoś nie pracuje w zawodzie to odradzam bo nie da rady i nie podoła w temacie nic nie tłumaczy bo prowadzący uważają że na studia przychodzą osoby co mają teorię w głowie i trochę praktyki....

zawsze można spróbować ale ja osobiście odradzam bo ciągle w książkach ..... brak czasu private

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy