Skocz do zawartości

OGRANICZENIE PRAW RODZICIELSKICH

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_-praw-ep

Gość_-praw-ep
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2007 - 23:19

WITAM CHCIAłABYM SIę DOWIEDZIEć CO OZNACZA OGRANICZENIE PRAW RODZICIELSKICH DLA OBOJGA RODZICOW ( DWOJE RODZICOW MA OGRANICZONE PRAWA RODZICIELSKIE) JAK I DLA SAMEGO DZIECKA jESTEM CIOTKą TEGO DZIECKA I MARTWIę SIę O NIE NIE WIEM DOKłADNIE Z JAKIEGO POWODU Są TE PRAWA OGRANICZONE PONIEWAż MAM BARDZO SłABY KONTAKT Z JEGO RODZICAMI ALE WIEM ZE MIELI SPRAWE O POSIADANIE NARKOTYKOW I ZE CZESTO BYWAłA U NICH OPIEKA SPOłECZNA WIEM ZE DZIECKO W WIEKU 6 LAT POWINNO CHODZIC DO OBOWIąZKOWEJ ZEROWKI I ONI TEGO OBOWIAZKU NIE SPEłNIALI ALE JAKOś CUDEM ZOSTAłO ONO JEDNAK DOPUSZCZONE DO PIERWSZJ KLASY WIEM ZE DZIECKO MIAłO TEZ JAKIES BADANIA PSYCHOLOGICZNE CZY COś KOłO TEGO DZIEKI EP

#2 Gość_-praw-agnieszka1978

Gość_-praw-agnieszka1978
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2007 - 11:18

Tzn, że mają ograniczone prawo do decydowania o swoich dzieciach.

#3 Gość_-praw-ep

Gość_-praw-ep
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2007 - 19:30

WITAM TO ZNACZY ZE KTOś INNY DECYDUJE KTO? KURATOR A TO JEST KURATOR RODZICÓW CZY DZIECKA CO DZIECKO Z TEGO MA CZY TEN OPIEKUN KURATOR DZIECKA ROZMAWIA Z TYM DZIECKIEM CZY Z RODZICAMI JAKOŚ NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ. NIE ROZUMIEM JAK DZIECKO SIEDMIOLETNIE MA DOMAGAć SIę SWEGO OD RODZICÓW A TYM BARDZIEJ OD KURATORA CO TO DZIECKO Z TEGO MA EP

#4 Gość_-praw-agnieszka1978

Gość_-praw-agnieszka1978
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2007 - 21:50

No np kurator. Jeżeli martwi się Pani o to dziecko to proszę iść do opieki społecznej i zapytać jak mu pomóc.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych