Skocz do zawartości

obnizenie alimentów czy jest mozliwe?

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_Kasia

Gość_Kasia
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 10:26

Witam mam takie pytanie mój obecny partner ma 13 letnia córka z poprzedniego związków obecnie płacimy 350 zł w kwietniu urodzin nam się dziecko i moje pytanie jest czy jest możliwość aby sad obniżył alimenty na jego córkę ze względu na powiększenie się naszej rodziny i oczywiście dodatkowe koszty ja aktualnie jestem bez pracy i nie mam żadnego dochodu a po urodzeniu dziecka tez nie będę miała. jego pensja wynosi najniższa krajowa a nie jesteśmy po ślubie.

#2 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 10:54

[quote name="Kasia"] Witam mam takie pytanie mój obecny partner ma 13 letnia córka z poprzedniego związków obecnie płacimy 350 zł w kwietniu urodzin nam się dziecko i moje pytanie jest czy jest możliwość aby sad obniżył alimenty na jego córkę ze względu na powiększenie się naszej rodziny i oczywiście dodatkowe koszty ja aktualnie jestem bez pracy i nie mam żadnego dochodu a po urodzeniu dziecka tez nie będę miała. jego pensja wynosi najniższa krajowa a nie jesteśmy po ślubie.
moge jeszcze dodac ze matka nie traktuje dobrze dziecka pod wzgledem w wakacje pojechała na wczasy a córki nie zabrała bo powiedziała ze nie bedzie miala tam co robić a ona będzie chodzić na piwo i dyskoteki. Mozemy tez udowodnić ze matka w trakcie związku co weekend bawiła sie na dyskotekach a corka byla z tata. A czy jest tez możliwość zawieszenia alimentów na okresy wakacyjne i wolne od szkoły corka całe wakacje przebywała u matki partnera (babci ) i u drugiej babci. na okresy feryjne świąteczne córka tak samo przebywa u matki partnera. mysle ze jest jakas szansa na obnizenie tylko jak dobrze taki wniosek umotywowac

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy