Skocz do zawartości

jak ściągnąć małą księgowość Rzeczpospolitej

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_marcin7624

Gość_marcin7624
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2009 - 08:54

Witam,jak ściągnąć Małą księgowość Rzeczpospolitej,i czy pracuje ona na viście,oraz w jakiej jest cenie.Czy jest próbna darmowa wersja.Z góry dziękuje.

#2 Gość_Ira

Gość_Ira
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2009 - 10:49

Najprościej jest kupić gazetę z płytą w kiosku, a teraz...poszukaj na Allegro uważaj aby była to najnowsza wersja i aby była z gazetą którą najlepiej zachować.

#3 Gość_Kinia

Gość_Kinia
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2009 - 21:38

Możesz zakupić w sklepie Rezczpospolitej. Cena jakieś 20zł+pewnie koszty wysyłki. A później już będziesz mógł aktualizować

#4 Gość_Beata

Gość_Beata
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2009 - 11:41

Kupiłam w ubiegłym roku płytkę z programem od Wydawnictwa, co prawda nie zaczęłam używać, dopiero teraz i nie mogę aktualizować, ponieważ mam niezgodną wersję - pojawia się komunikat. Ktoś wie, dlaczego? Pozdrawiwam

#5 Gość_Robert

Gość_Robert
  • Goście

Napisano 19 luty 2010 - 22:07

w zeszłym roku kupiłaś wersje 15,a w tym wyszła już 16 i to jest powód.

#6 Gość_jask

Gość_jask
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 19:34

Posiadam wersję 15c nie uaktualniłem bo nie miałem netu.Czy ktoś mógby mi przesłać wersję 16.00 Mój adres:jacek.sk@poczta.fm z góry dziekuje :(

#7 Gość_Artur

Gość_Artur
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2010 - 22:17

wersję 16 powinieneś kupić a nie ściągać podstawą posiadania licencji na ten program (chociaż jest darmowy)jest płyta oraz przynajmniej paragon. Możesz zakupić w sklepie Rezczpospolitej

#8 Gość_gnoj

Gość_gnoj
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 18:47

ta, a znajdz mi cwaniaku w sklepie rp mk?

#9 Gość_pat

Gość_pat
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 10:46

program możesz zamówić pod adresem biuro@jaslan.pl w cenie 18,30+koszty przesyłki

#10 Gość_Jagna

Gość_Jagna
  • Goście

Napisano 06 październik 2010 - 20:35

Z programem Mała Księgowość pracuję od 2008 roku, do tej pory nie miałam żadnych problemów! Po dokonaniu aktualizacji we wrześniu 2010 roku niestety mam problem! Jestem jako 100% wspólnik!Przy wprowadzaniu podstaw składek na konkretne miesiące, po wyjściu z okna nie zapisują się żadne dane. Co jest grane? Składki na ZUS i Ubezpieczenie Zdrowotne wprowadziłam w opcji "Ustawienia/Wspólnicy", edytowałam wspólnika i w zakładce "ZUS i Ubezpieczenie Zdrowotne" wprowadziłam składki opłacone w danym miesiącu, nacisnęłam OK i po ponownym otwarciu wprowadzone dane zniknęły! Jest kłopot z naliczeniem ZUS wspólnika, pracowników oraz z prowadzeniem ewidencji związanej z płacami (listy płac) oraz eksportem danych do programu Płatnik, czy ktoś też miał taki problem i jak go rozwiązał?

#11 Gość_M_a_r_o_S

Gość_M_a_r_o_S
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 10:23

Proszę dokonać aktualicji z poziomu programu. Miałem ten sam problem i właśnie udało mi się z nim uporać. Wprowadzane dane są juz poprawnie zapisywane i widoczne w bazie. Pozdrawiam. Marek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych