Skocz do zawartości

Praca/staż w biurze rachunkowym

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_22 lat, dziewczyna, szuka pracy/stażu

Gość_22 lat, dziewczyna, szuka pracy/stażu
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 13:43

Bardzo chciałabym pracować w biurze rachunkowym. Robię w tym momencie kursy księgowości komputerowej i samodzielnej księgowej, niestety brak u mnie doświadczenia, gdyż chodziłam na studia dzienne. Jeśli ktoś orientuje się czy jest takie biuro które zatrudni osobę bez doświadczenia to bardzo proszę o kontakt : work22@tlen.pl

#2 Gość_cat

Gość_cat
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 14:39

mogłabyś chociaż podać miasto, bo cała Polska chyba nie wchodzi w rachubę, prawda?

#3 Gość_Onaaaaa

Gość_Onaaaaa
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 15:42

A gdzie robisz te kursy ? I ile kosztuja ?? Znasz moje jakies darmowe. Sama sie interesuje kursami :(

#4 Gość_aneta

Gość_aneta
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 17:48

Posiadam wykształcenie - poszukuje pracy w biurze rachunkowym - moze być na umowę zlecenia a nawet bez umowy :( tel 607206999

#5 Gość_aneta

Gość_aneta
  • Goście

Napisano 06 październik 2009 - 17:50

do tego co wyzej: okolice Leszna, woj. wielkopolskie

#6 Gość_Współpraca

Gość_Współpraca
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 00:47

Witam. Poszukuję wspólnika lub pracownika z okolic Dąbrowy Górniczej posiadajacego certyfikat i doświadczenie w prowadzeniu księgowości.Posiadam lokal i czynnie działającą firmę. Zainteresowanych proszę o kontakt na GG 2299632

#7 Gość_gogo

Gość_gogo
  • Goście

Napisano 21 listopad 2009 - 00:10

Podejmę współprace z biurem rachunkowym na zasadzie zdalnej księgowości. W domu ponieważ mam małe dzieci. Mam 14lat praktyki w zawodzie księgowej. Zainteresowanych proszę o kontakt: tab4@op.pl

#8 Gość_deep_purple

Gość_deep_purple
  • Goście

Napisano 23 listopad 2009 - 11:56

Moim zdaniem najlepiej rozsyłać swoje cv do różnych biur rachunkowych.Na firmy net w zakładce 'usługi rachunkowe i ksiegowe' znajdziesz mnóstwo tego typu instytucji. Przefiltruj je wg interesujacego cię miasta i do dzieła.Może znajdziesz coś dla siebie.Powodzenia :(

#9 Gość_Marcin

Gość_Marcin
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2010 - 15:04

Witam, poszukuje pracy w księgowości we Wrocławiu. Mam 21 lat. Nie zależy mi na kasie ale na zdobyciu doświadczenia. Mam za sobą cztery lata rachunkowości w technikum i obecnie także studiuje zaocznie rachunkowość. Gdybym mógł sie przydać podaje mail: tekonomista@gmail.comPozdrawiam serdecznie.

#10 Gość_Paulina

Gość_Paulina
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2010 - 16:51

Witam poszukuję pracy w biurze rachunkowym, ukończyłam kurs z egzaminem uzyskałam uprawnienia na stanowisko Pracownik do spraw osobowych , mam doświadczenie w pracy biurowej.Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt na nr 0508 228 534.Praca najlepiej w Krakowie lub okolicach Krakowa. Umowa o prace lub umowa zlecenie.Pozdrawiam

#11 Gość_ela

Gość_ela
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 16:21

Jestem księgową od 1983 roku , licencja MF 99r ,doświadczenie zawodowe jako główna księgowa od 1992r w biurach rachunkowych, firmach leasingowych, spółkach akcyjnych, spółkach handlowych i produkcyjnych .We wrześniu 2010 otworzyłam własne biuro rachunkowe w Katowicach /70 m2 / w pełni jest wyposażone , meble , sprzęt komputerowy, biurowy ,programy księgowe, komputerowe. Specjalizujemy się w obsłudze małych podmiotów gospodarczych , średnich spółek handlowych i produkcyjnych.Jestem otwarta na wszelkie formy współpracy zarówno od dużych biur rachunkowych jak i od osób chcących ze mną współpracować na terenie woj. śląskiego ale również na terenie całego kraju.Jestem osobą bezkonfliktową , zaangażowaną , uczciwą , rzetelną , komunikatywną ,doświadczoną zawodowo, o wysokiej kulturze osobistej i otwartą na współpracę nie wykluczam wspólnika lub innej formy współpracy np.fuzji lub połączenia , lub podwykonawstwa.kontakt.kancelariaprofessional@op.pl tel./fax 32 2090155 ELżbieta Płysiuk

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych