Skocz do zawartości

Miejsce zameldowania czy zamieszkania

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_-praw-andzelika

Gość_-praw-andzelika
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2007 - 19:57

Gdzie powinny sie odbywac sprawy sadowe w miejscu zameldowania czy zamieszkania???

#2 Gość_Łukasz Nysztal

Gość_Łukasz Nysztal
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2007 - 21:35

Kodeks posługuje się pojęciem - miejsca zamieszkania.

#3 Gość_-praw-andzelika

Gość_-praw-andzelika
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 12:27

Wrozumieniu tego co Pan mi napisal jezeli moj byly maz bedzie chcial zalozyc mi jakokolwiek sprawe to ona bedzie musiala odbyc sie w miejscu zamnieszkania mojego i dzieci bez wzgledu czy ja mam tu meldunek.Zaznacze ze mieszkam w Warszawie od 2 lat i tu tez dzieci chodza do szkoly.A co wtedy gdy on zalozy mi sprawe w miejscu mojego zameldowania a ja nie bede miala szansy na odebranie powiadomienia z sadu???Czy poniose jakies konsekwencjie??pozdrawiam Andzelika

#4 Gość_-praw-regina

Gość_-praw-regina
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2007 - 20:24

Bez Pani obecności trudno będzie mu przeprowadzić jakąkolwiek sprawę dotyczącą dziecka.

#5 Gość_-praw-andzelika

Gość_-praw-andzelika
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2007 - 10:56

Czyli jak mam rozumiec bez mojej osoby nie odbedzie sie sprawa ale jesli nie bede miala mozliwosci odebrania wezwania do sadu czy ponoise z tego jakies konsekwencje???

#6 Gość_Łukasz Nysztal

Gość_Łukasz Nysztal
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2007 - 11:28

Nie poniesie Pani żadnych konsekwencji. Dobrze byłoby jednak w miejscu zamieszkania złożyć w takim wypadku na poczcie zastrzeżenie, żeby przesyłki doręczać bezpośrednio do Pani rąk (wykluczyć innych pełnoletnich domowników).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych