Skocz do zawartości


wyrejestrowanie telewizora


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Gość_gość

Gość_gość
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 18:56

Dzien dobry.Prosze o porade.Moja mama ma zarejestrowany odbiornik radiowo-telewizyjny i jest zobowiazana do placenia za niego rachunku.Mamie telewizor sie popsul i chce go wyrejestrowac.Na poczcie pani jej powiedziala,ze moze to zrobic jesli zaplaci kwote ratalna czyli w tym przypadku do konca grudnia.Czy ta pani na poczcie ma racje ?Dlaczego mama nie moze wyrejestrowac odbiornika z koncem ostatniego listopada?Prosze o odpowiedz.

#2 Gość_MW

Gość_MW
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 19:37

ROZPORZÑDZENIE MINISTRA TRANSPORTU1)
z dnia 25 wrzeÊnia 2007 r.
w sprawie warunków i trybu rejestracji odbiorników radiofonicznych i telewizyjnych
§ 4. O zmianie danych zawartych we wniosku,
o którym mowa w § 2 ust. 2, a tak˝e o zgubieniu lub
zniszczeniu obydwu dowodów zarejestrowania odbiorników,
o których mowa w § 3, oraz o zaprzestaniu
u˝ywania odbiorników u˝ytkownik niezwΠocznie powiadamia
operatora publicznego poprzez zΠo˝enie
w placówce operatora publicznego „Formularza zgΠoszenia
zmiany danych”, którego wzór okreÊla zaΠàcznik
nr 3 do rozporzàdzenia.



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych