Skocz do zawartości

Tax Care - coś ktoś o tym wie???

wróć do serwisu Księgowość 1355 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_kamatsu

Gość_kamatsu
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2010 - 16:59

Jak w temacie, chce się dowiedzieć czy ktoś z tego korzystał lub wie jak ta firma działa.

#2 Gość_Szurkowski

Gość_Szurkowski
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 09:56

Witam,Ja korzystam z ich usług od listopada - na razie jestem bardzo zadowolony - szybko odpowiadają na pytania, rzetelnie księgują no i nie są drodzyPozdrawiam,Marek

#3 Gość_tekla

Gość_tekla
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2010 - 21:48

Witam, Ja zastanawiam sie na podjęciem wspópracy i z Tax care, czy są jesze jakies inne osoby które również pozytywnie ich postrzegają? Mają w ogóle jekieś minusy?prosze o opinie

#4 Gość_bart

Gość_bart
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 16:51

To fabryka czarneckiego związana kapitałowo z noble bankiem, na razie maja mało klientów, dlatego obsluga jest ok, w miarę czasu zrobi się jak w lux medzie.

#5 Gość_rafał

Gość_rafał
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 23:55

ja jestem z ich usług strasznie zadowolony, mają dwa oddziały, ja mam księgowość w budynku Atrium, szybka i sprawna obsługa, ogromna ilość produktów pomocnych w finansowaniu firmy i co ważne rzetelna księgowość.. a co do klientów to gadałem z doradcą bo też mnie to ciekawiło, przez 4 miechy działania mają ponad 500 klientów więc nie tak mało... POLECAM

#6 Gość_damian

Gość_damian
  • Goście

Napisano 02 luty 2010 - 22:07

Wczoraj byłem na spotkaniu. Osoby kótre prowadzą księgowość nie posiadają licencji do usługowego prowadzenia ksiąg, jest co prawda liencjonowana księgowa - jedna na 50 - 100 podmiotów - nie piszcie mi proszę o rzetelności prowadzenia ksiąg rachunkowych - jedna księgowa nie jest w stanie tego sprawdzić. Po drugie znam dwie osoby które zajmują się tam księgowością - studenci z niewielkim doświadczeniem. Co do promocji - jest pół do roku za darmo jeżeli zdecydujesz się na program inwestycyjny - coś w rodzaju skandii. Co do cen - jest dużo biur rachunkowych które np. KPiR z Vatem prowadzą od 150 pln a nie od 180. Kazde biuro odpowiada za swoją pracę i jest ubezpieczone (powinno być ustawowo od prowadzonej działalności. Mamy wolny rynek każdy coś dla siebie znajdzie. B)

#7 Gość_KUBA

Gość_KUBA
  • Goście

Napisano 04 luty 2010 - 00:20

To kpina!! Wpierw facet na infolinii mówi: rok free, potem 30-40 zł. Idę i co się okazuje? za 20 faktur w miesiącu chcą 180zł bez żadnego free!!! I te papiery - Ludzie, w banku podpisałem 2 dokumenty a tu z 50. W końcu zrezygnowałem

#8 Gość_Daria

Gość_Daria
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 15:09

za prowadzenie spółki niby free jak podpiszesz umowe o wpłacaniu składki na 5 lat. A jeszcze tak sie zastanawiałam - j.w. przedmówca napisał - jaik jedna babeczka z licencją sprawdzi dokumenty za 50-100 podmiotów...???????

#9 Gość_Kamil

Gość_Kamil
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 16:47

Razem z nimi zakladam firme. Jestem zadowolony z dotychczasowej pomocy, bylem na kilku spotkaniach i zawsze wychodzilem bez watpliwosci. Obsluga jest naprawde w porzadku. Na jedno ze spotkan przyszly 3 osoby, od ktorych dowiedzialem sie naprawde sporo. Bzdura jest, ze pracuja tam studenci z malenkim doswiadczeniem... ale jak ktos sie uprze to zawsze znajdzie kamien. Najlepiej moze jakby prowadzili ksiegowosc za darmo?? Jak na to czym sie zajmuja to 180 zl miesiecznie nie jest duzo. A zwykla ksiegowa nawet i za 100 zl nie oferuje obslugi wszystkich spraw zwiazanych z rozliczeniem firmy.

#10 Gość_swan

Gość_swan
  • Goście

Napisano 06 luty 2010 - 00:34

bylem na spotkaniu przyszlo dwoch panow po pewnej chwili jeden nas opuscil bo mial widocznie wazniejsze sprawy do zalatweienia a pan ktory zaja sie moja sprawa (tak mowil) odzywal sie do mnie jak tylko do niego sam dzwonilem lub pisalem emaile po czasie odpuscilem sam sobie znalazlem dogodny kredyt dla mojej firmy. Tax-care to firma totalne nieporozumienie brak profezjonalizmu odradzam innym szkoda nerwow i czasu panowie nosza laptopy pod pacha przynosza je na spotkania sa zamkniete chyba pasjansa tylko w nich maja nie wiem sam co o tym myslec..........

#11 Gość_John

Gość_John
  • Goście

Napisano 07 luty 2010 - 18:52

Byłem na spotkaniu w sobotę w Atrium.Nie dość, że obsłużył mnie co tu dużo mówić grubszy Pan z laptopem to jeszcze próbował mi sprzedaż skandie ( przyszedłem po księgowość), na co odpowiadając że przyszedłem się zorientować odpowiedział " Proszę Pana nie mam czasu na takie odpowiedzi, albo Pan bierze Skandie i księgowość albo do widzenia " .. Wyszedłem.odpowiedźcie sobie na pytanie czy chcecie taką firmę.Pozdrawiam John

#12 Gość_tax care

Gość_tax care
  • Goście

Napisano 08 luty 2010 - 14:35

John,w sobotę były w pracy 3 moje szczupłe koleżanki więc nie wiem kto z brzuchem Cię zaatakował. :-)A o produkcie trzeba było posłuchać, bo jest to coś innego niż tego typu produkty na rynku (możliwość odliczenia od kosztów)a co do tych studentów to zapraszam na spotkanie i jeżeli ktoś wyjdzie bez zadowalającej informacji to wtedy zwracam honor.jeśli chodzi o posty konkurencji to nie martwcie się dalsze oddziały będą jeszcze w tym roku więc i Waszych klientów sprawnie obsłużymy.pozdrawiam,

#13 Gość_J.

Gość_J.
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 14:54

Do kolegi z tax care.Ja mam pytanie innego typu - czy planujecie rozszerzać działalność na zsazie franczyzy i w innych miastach niż stolica?

#14 Gość_Tala

Gość_Tala
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 18:16

a te 180 zł które pobierają za prowadzenie księgowości to netto czy brutto?

#15 Gość_Szurkowski

Gość_Szurkowski
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 23:22

Netto. Moja księgowa, jeżeli studiowała to chyba jeszcze za Gomułki B) Ale z ksiegowymi jak z winem - im starsza tym lepsza :)

#16 Gość_SUCHY

Gość_SUCHY
  • Goście

Napisano 10 luty 2010 - 22:57

MAM 2 FIRMY . PODOBNO 2 RAZY DOSTAŁEM INFO O ZUSACH NA MEILA OD PRACOWNIKÓW W/W FIRMY JEDNAK NA MOIM MEILU NIC NIE MA , POŁOWA LUDZI W TAX CARE NIE WIE O CO CHODZI W KSIEGOWOŚCI, JEŚLI KTOŚ MA ZAMIAR ZACZĄĆ WS-PRACĘ NIE POLECAM ..

#17 Gość_Arek

Gość_Arek
  • Goście

Napisano 12 luty 2010 - 11:01

ja jestem bardzo zadowolny - szczególnie z połączenia z kontem internetowym. Jest 3 x lepiej niz u mojej poprzedniej księgowejArek

#18 Gość_hej :)

Gość_hej :)
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 11:22

TO sobie zobacz jaki tam panuje nieporządek i chaos.Zgubili moje dokumenty, musialem jeszcze raz im wszystko przesyłać. Dodatkowo księgowa źle wystawiła faktura i czekam kolejny tydzień.Firma ok, ale jeśli chcesz sprawnie być obsłużonym a nie jednym z tysięcy to poszukaj jakiegoś małego biura.Oni idą na ilość a nie jakość. Spójrz skoro mają tylu klientów i Twój "doradca" ma 50 takich jak Ty, to chyba nie do końca się łapie.

#19 Gość_ciekawy

Gość_ciekawy
  • Goście

Napisano 13 luty 2010 - 16:14

No nie wyglada to dobrze jednym słowem. Skoro taki bałagan panuje już na początku to co bedzie potem. Przecież księgowość to nie przelewki. Mysle, że plan jest taki aby nałapać trochę lepszych firm i doić je na kredytach i innych produktach a reszte zbyć w miarę delikatnie. Zamysłem Tax Care nie jest ksiegowosc a sprzedaż produktów finansowych. Na tym mają zarabiać. I tego będą sie trzymać. A to, ze im więcej klientów złapią tym wiekszy bedzie bałagan to pewne.

#20 Gość_Zdenio

Gość_Zdenio
  • Goście

Napisano 14 luty 2010 - 19:59

Sorki jak to czytam to śmiać mi się chce.Osoba wychodzącą nie zna się na księgowości - to chyba proste - bo to nie jest księgowy, tylko doradca który ma sprzedać usługę. To tak jakby sprzedawca w sklepie z pieczywem znal się na "technologi wypieku".Laptopy maja po to aby aby zaprezentować program - o ile sobie ktoś tego życzy, a także pokazać np: wyliczenia przysłowiowej skandii.Jeżeli masz jakieś ale do sposobu przeprowadzenia spotkania zawsze to możesz zgłosić.Co to tego czy to licencjonowana księgowa zajmuję się twoimi papierkami czy też księgowa bez licencji. Czy wstawiając samochód do mechanika sprawdzasz czy ma wykształcenie mechaniczne? czy interesuje Ciebie tylko to czy dobrze zrobi swoją pracę?. Podaj mi biuro księgowe gdzie pracuje kilka osób i wszystkie maja papier na licencjonowanego księgowego? Podaj mi firmę która zatrudnia na swoje potrzeby kilkoro księgowych i wszystkie te osoba są licencjonowanymi księgowymi?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych