Skocz do zawartości

Dekoracja biura

wróć do serwisu Moja Firma 33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kmicic

Guest_Kmicic
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 02:59

Czym udekorwoac biuro, aby wygladalo profesjonalnie?

#2 Guest_Kamiled

Guest_Kamiled
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 03:00

Moze jakies obrazy? Wydaje mi sie, ze wygladaloby to ladnie i profesjonalnie

#3 Guest_Kmicic

Guest_Kmicic
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 03:00

Tak, tylko problem w tym ,ze obrazy sa drogie i mnie nie stac raczej na poczatku dzialalnosci, by je kupic

#4 Guest_Kamiled

Guest_Kamiled
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 03:01

Wcale nie musza byc drogie. Np w http://www.artoffice.com.pl/ jest mozliwosc wypozyczenia obrazu na jakis czas. CO miesiac placisz czynsz za obraz i to nie generuje CI duzych kosztow jednorazowych

#5 Guest_Kmicic

Guest_Kmicic
  • Goście

Napisano 24 luty 2014 - 01:45

Dziekuje bardzo za polecenie artoffice. Swietnie sie z nimi da dogadac odnosnie obrazow. Mam teraz swietnie zrobione biuro :)

#6 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 18:43

u nas w kancelarii wiszą reprodukcje obrazów. Te od DCN Gallery dodają powagi i szyku, z tej kolekcji http://www.dcngaller...otnie/malarstwo są żywe, dobrze wydrukowane. Zresztą jak wszystkie ich dzieła. 

#7 wawa111

wawa111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 05 luty 2015 - 20:30

Myślę że takie mapy na ścianie jak tutaj pokazują www.dekorolka.pl/fototapety-mapy-i-plany fajnie by się prezentowały w każdym biurze. Tzn. przyciągały by oko każdego odwiedzającego, nie tak jak puste ściany czy jakieś wątpliwej jakości obrazy

#8 Guest_mirrorme

Guest_mirrorme
  • Goście

Napisano 19 maj 2015 - 13:23

Świetny pomysł na aranżację biura ma firma artoffice.pl - wynajmują obrazy i dzieła sztuki do biura. 

#9 Beto

Beto

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 23:34

Fajnie mogą wyglądać także fototapety - teraz przeżywają swój wielki come back.

#10 jorrgus

jorrgus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 04 październik 2015 - 22:36

dobrze, ze trafiłem na ten watek, bo sam wlasnie zastanawiałem się nad wynajmem jakiegoś obrazu ;)

#11 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 26 listopad 2015 - 10:32

No właśnie sama zastanawiałam się nad fototapetą. Myslicie,ze jest to dobry pomysł? 

#12 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 10:24

Pewnie,że tak. Sam zastanawiałem się ostatnio jak niewielkim kosztem udekorować biuro i zdecydowałem się właśnie na fototapetę. Wygląda to bardzo dobrze. Pomieszczenie jest nowoczesne oraz wygląda profesjonalnie NIe było to równięż drogie bo taka fototapeta jest niewielkim kosztem. Jest wiele sklepów w sieci, w których można zamówić sobie dowolny wzór na dowolnym podłożu. Ja zamawiałem tutaj: http://www.dekowizja.pl/. Proponuje zastanowić się nad droższym flizelinowym podłożem. Jest o wiele lepszej jakości.

W biurze obecnie mam nowoczesny wzór Warszawy nocą:

42574803_viz.jpg

sisi

#13 marek83

marek83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 luty 2016 - 14:52

Dzisiaj nie trzeba już kupować obrazu, żeby pięknie udekorować wnętrze. Można najpierw takie dzieło wypożyczyć. Usługa staje się chyba coraz bardziej popularna, ale po raz pierwszy zetknąłem się z nią dość przypadkowo w galerii Prime Art, gdzie spodobało mi się jedno z dzieł anonimowego artysty. Wypożyczyłem sobie piękny obraz na 3 miesiące. Po tym czasie tak bardzo mi się spodobał, że zastanawiam się nad jego wykupieniem. Tu już potrzeba większego budżetu, ale przynajmniej teraz wiem co się sprawdziło i że raczej warto.

#14 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 14 luty 2016 - 22:07

Biuro musi być zarówno stylowe, jak i funkcjonalne. Można zdecydować się na przykład na  ścianę wizerunkową czy grafikę naścienną. Duże znaczenie mają też meble, z tego, co wiem Apla  wykonuje unikalne meble przeznaczone dla biznesu - http://www.apla.eu/o...wnetrzne/meble/. Specjalizują się również w druku wielkoformatowym oraz oznakowaniu zewnętrznym. 

#15 Guest_daniel3333

Guest_daniel3333
  • Goście

Napisano 06 marzec 2016 - 19:49

jak urządałem nasze biuro to nie mialem pojecia co by tu moglo pasowac wiec skontaktowalem sie z artoffice.pl i wybrali dla mnie kilka fajnych pozycji

#16 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 280 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:54

Ciekawa sprawa....

#17 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Napisano 17 maj 2016 - 05:29

Ja jakiś czas temu zrobiłam poważne przemeblowanie w swojej firmie Kupiłam nowe meble i zamówiłam kilka obrazów na ścianę do poczekalni i biura. Nie chciałam aby biuro wyglądało szpitalnie i ponuro. Chciałam nieco ożywić pomieszczenia. 

Obrazy zamawiałam na stronie:

https://fedkolor.pl

Możecie tam zakupić obraz drukowany na płótnie.Z wyglądu bardzo ładne, prezentuja sie zdecydowanie lepiej od tych drukowanych na papierze. Wybraląm takie przyrodnicze zdjęcia:

angkor-wat-kambodza.jpg

Wbrew pozorom w nowoczesnym wnętrzu również wyglądaja dobrze. 

#18 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 409 postów

Napisano 18 maj 2016 - 07:57

Wszystko chyba zależy od biura i od tego czy często jest odwiedzane przez klientów. U mnie w biurze nie ma zbyt wielu ozdobników, a i sami klienci również do nas nie zaglądają (kontakt głównie telefoniczny), jednak ostatnimi czasy postanowiono trochę urozmaicić wygląd biura dla pracowników, żeby pracowało się nam lepiej i nie musielibyśmy oglądać tylko gołych ścian. Są to zwykłe naklejki na ściany, często dosyć humorystyczne, ot tak dla urozmaicenia.

#19 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1630 postów

Napisano 27 maj 2016 - 07:07

Popatrz po obrazach na stronie - https://desa.pl/pl

Pytanie takie, jakie są Wasze oczekiwania. O ile tylko macie odpowiednie podejście do tematu, to zdecydowanie coś sensownego powinno Wam się udać pozyskać. Pytanie właśnie czy tylko macie na to odpowiednie środki. Czy dysponujecie takimi kwotami?

#20 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:17

Ja również uważam, że fototapeta może bardzo fajnie przyozdobić wnętrze. Dobrze więc postawić na ten rodzaj dekoracji, tutaj można obejrzeć kilka fajnych fototapet http://www.homebook....ukty/fototapety. Warto zainwestować troszkę więcej pieniędzy i kupić taką na wypasie. ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych