Skocz do zawartości

Przegląd gaśnic - jakie uprawnienia?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Zbyszek

Guest_Zbyszek
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 14:44

proszę o pomoc, czy osoba dokonująca przeglądu gaśnic w jednostce musi mieć uprawnienia, jeżeli tak to jakie? czy jest to gdzieś w przepisach?

#2 Edzia

Edzia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 6403 postów
  • LokalizacjaKresy

Napisano 17 kwiecień 2012 - 17:02

http://znamibezpiecz...asnic?showall=1

#3 Guest_antek

Guest_antek
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 14:53

Powrócę do tematu, bo jest on dla mnie dość ważny. Chciałbym się zapytać, na czym polega naprawa gaśnic i kto tego może dokonywać?

#4 Guest_J23

Guest_J23
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 15:00

naprawa czy przegląd, bo to różnica? może konserwator z uprawnieniami (zazwyczaj wystarcza kurs)

#5 Guest_Kondzio

Guest_Kondzio
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 20:58

Zgodnie z przepisami przegląd gaśnic musi być wykonany raz do roku. Możesz to zrobić w jakimś dobrym sklepie przeciwpożarowym. 

#6 Guest_WłasnyBiznes

Guest_WłasnyBiznes
  • Goście

Napisano 25 luty 2015 - 13:17

A znacie może taki serwis, który ogarnia temat na terenie Łodzi? U nas w firmie trzeba oddać do konserwacji trochę sprzętu.

#7 Guest_mateusz

Guest_mateusz
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 00:27

Z tego, co wyczytałem, to naprawa gaśnic w dużym skrócie wygląda tak, że się wymienia uszczelki, węże, oznakowanie, sprawdza się poziom napełnienia, wymienia się środek gaśniczy, maluje gaśnice – to skomplikowany proces jest.

#8 Guest_Władysław

Guest_Władysław
  • Goście

Napisano 27 luty 2015 - 17:43

A znacie może taki serwis, który ogarnia temat na terenie Łodzi? U nas w firmie trzeba oddać do konserwacji trochę sprzętu.

Dokładanie. Z tego co wiem to na terenie Łodzi gas-poz-bis takim serwisem się zajmuje. Korzystałem z ich pomocy przy badaniu sieci hydrantowej.

#9 Guest_Mechik

Guest_Mechik
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 17:56

Taki serwis powinien mieć właśnie autoryzację wszystkich liczących się producentów gaśnic. Warto o to zapytać  przy okazji oddawania sprzętu do naprawy. Tu wyczytałem, że firma to posiada.

#10 Guest_Henko

Guest_Henko
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 07:31

Polecam oddawać tam, gdzie się gaśnice kupowało. U nas Firestop z Brzega (Brzegu?).

#11 Guest_hektor09

Guest_hektor09
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 21:06

jak szukacie porządnego dostawcy gaśnic dla firm to tylko jakagasnica.pl smile.png Znają sie na rzeczy. A czy można u nich zrobić przegląd? Proponuję po prostu dopytać, dane kontaktowe znajdziecie na stronce. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy