Skocz do zawartości

Wymiana opon warszawa - gdzie i za ile?

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 00:13

Od lat tułam się po różnych wulkanizatorach.Gdzie w Warszawie można w miarę sprawnie wymienić opony i dobrze wyważyć koła?I to jeszcze tak, że nie naciągną, bo zróżnicowanie cenowe jeśli chodzi o wymianę opon jest naprawdę spore.Jakie punkty wymiany opon w Warszawie polecacie?Ja ostatnio byłem wymieniać opony na mokotowie i tam za 17 cali na feldze aluminiowej powiedziano mi 120 zł!Gdzie spokojnie można wymienić opony i wyważyć 17 calowe koła za około 80 zł.Pytanie tylko jaki punkt jest solidny i nie odwala fuszerki, a przede wszystkim zna się na tym co robi i nie nakleja odważników ile i gdzie popanie?

#2 Guest_Kulfonix

Guest_Kulfonix
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2011 - 11:55

Od lat tułam się po różnych wulkanizatorach.Gdzie w Warszawie można w miarę sprawnie wymienić opony i dobrze wyważyć koła?I to jeszcze tak, że nie naciągną, bo zróżnicowanie cenowe jeśli chodzi o wymianę opon jest naprawdę spore.Jakie punkty wymiany opon w Warszawie polecacie?Ja ostatnio byłem wymieniać opony na mokotowie i tam za 17 cali na feldze aluminiowej powiedziano mi 120 zł!Gdzie spokojnie można wymienić opony i wyważyć 17 calowe koła za około 80 zł.Pytanie tylko jaki punkt jest solidny i nie odwala fuszerki, a przede wszystkim zna się na tym co robi i nie nakleja odważników ile i gdzie popanie?

Dość rozsądny wydaje mi się zakład wulkanizacyjny na ul. Grochowskiej, jadąc od Marsa w stronę Reala. Zaraz za Realem po lewej stronie, tam gdzie są warsztaty mechaniczne. Wulkanizator czynny 24h na dobę. Robiłem tam raz przebitą oponę w nocy i bardzo rozsądnie mi policzyli.

#3 Guest_spokoloco

Guest_spokoloco
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2011 - 23:21

Jak tanio, to sezonowo rozkładają taki namiot pod Realem na Górczewskiej. Tam za komplet 15stek stalowych (wymiana) zapłaciłem jakieś 45 złotych.

#4 Guest_carso12

Guest_carso12
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2012 - 15:52

Zawsze wymieniam w Auto Plazie na Popularnej, albo czasami w Auto Plazie Bielany na Sokratesa (bo często bywam w okolicy). Robią to delikatnie i starannie, nigdy nic mi nie zarysowali, w dodatku jak kupiłem tam 2 opony to teraz hotel mam za 1 zł. Ważne, że czynne do 21, więc można sobie spokojnie tam podjechać wieczorkiem.

#5 Guest_Tado

Guest_Tado
  • Goście

Napisano 04 luty 2013 - 13:22

Ja z uwagi na to że się przeprowadziłem i do starej wulkanizacji miałbym spory kawał wymieniłem w tym roku w biegu w Wulkanizacji na Wale Miedzeszyńskim 10 przy samym Józefowie. Cena spoko, usługa naprawde też spoko - 65zł./kpl i do tego przechowalnia chyba 80zł - no i 2 minuty od miejsca zamieszkania:)

#6 Guest_oxytocin

Guest_oxytocin
  • Goście

Napisano 20 luty 2013 - 22:23

www.autoopony.euJeden z lepszych warsztatów. A za ile nie wiem, bo jak kupuję u nich opony, to wymianę mam za darmo :)

#7 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2013 - 14:58

Warszawa ul Chłodna 41 Wulkanizacja MIR-MAL

#8 Guest_Konrad T.

Guest_Konrad T.
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2013 - 12:51

Opony od kliku lat wymieniam tylko w Pruszkowie (Auto-service S. Michalskiego). Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Dotrzymują terminów, robią szybko i sprawnie za niewielkie pieniądze.

#9 Guest_Raffik

Guest_Raffik
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 11:08

Przy kupnie kompletu opon w Honda Plaza na Malowniczej założenie, wyważenie jest gratis. Mają dobre ceny na opony Falken i do tego ubezpieczają je za darmo (z tego co wiem, to chyba wymieniają oponę a nie reperują, ale to do sprawdzenia).

#10 Guest_Kryptograf

Guest_Kryptograf
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 15:31

Z takich "pewnych" sklepow/serwisow to polecilbym autoopony.eu

#11 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 09:22

Ja korzystałem ostatnio z usług berlux'a na Cieślewskich akurat bardzo mi zależało na czasie, więc skorzystałem z ich usług. Wszystko w porządku, i o ile się nie mylę to zakresem działań wykraczają poza wymianę opon/felg .

#12 Guest_miszka

Guest_miszka
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 09:00

ja wymieniałem w serwisie sklepu autoopony.eu na konwaliowej. to prawdziwi fachowcy w kwestii opon :)

#13 Guest_EuroLot

Guest_EuroLot
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2014 - 16:09

PIERWSZA PRACA Z WAKACJAMI

http://pierwszapraca.latwy.pl

NIE TYLKO NA WAKACJE

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2014 - 09:12

Ze swojej strony mogę polecić SpeedGum przy Jagielskiej - http://www.speedgum.com.pl/  Zależało mi na czasie, a oni zrobili swoją robotę szybko i dokładnie.

#15 Guest_bbe

Guest_bbe
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 20:21

A gdzie na Pradze tanio wymieniają opony? Wprawdzie jeszcze ich nie mam - ale jak już będę miał, to chciałbym wiedzieć, gdzie się umówić... 

#16 Guest_Michał Wola

Guest_Michał Wola
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 00:06

Świetny punkt jest na Górczewskiej obok stacji BP, prawie na przeciwko Wola Park o nazwie GUMOCAR. Pracują 24 godziny na dobę i dojeżdżają do klienta. Niskie ceny + zniżka 10% z kartą stałego klienta, którą dostaje się po pierwszej usłudze. Ja za zmianę opon na stalowych 14" płacę 54zł już po zniżce.

#17 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 237 postów

Napisano 15 grudzień 2014 - 10:06

Dosyć sprawnie to robią w warsztatach zrzeszonych w inter cars lub q serwisach... Wymiana 4 opon (jeżdżę na stalowych felgach) zajmuje im około kilkunatu min - a jak mają dobrą ekipę to nawet jeszcze szybciej. Opony zamawiałem w tym roku przez Motointegrator.pl z opcją montażu.. Wymieniałem przy Lazurowej 5, ale jest ich w stolicy co najmniej kilkadziesiąt. W Warszawie można spokojnie wymienić opony po taniości - trzeba tylko wiedzieć gdzie i jak :)

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#18 marcin_marcin72

marcin_marcin72

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 grudzień 2014 - 15:07

Wulkanizacja, wymiana, wszędzie to samo...Ja robię to w zaufanym warsztacie, bo to jest najważniejsze - najlepiej żeby Cię już znali, bo jak nawet coś schrzanią to jest zupełnie inaczejniż w jakimś nieznanym warsztacie....Taka jest moja opinia. Jakby ktoś potrzebował zrobić coś z autkiem we Wroc., to mpolecam auto +  http://autoplusgarag...miana-opon.html

#19 just.do.it

just.do.it

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 14:13

Zna ktos ten serwis? http://www.hurtopony...ony-zimowe.html

Muszę na cito wymienic opony ale najpierw trzeba je kupić. Potrzebuje pilnej rady.

Pozdrawiam

#20 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2015 - 13:11

Drodzy forumowicze od od 6 lat mam okazje pracować w serwisie opon gdy czytam temat pt"gdzie wymienie 17 za 80zł" odpowiedz brzmi:tam gdzie robi sie na czarno i nie wystawia rachunków oraz pracownicy nie mają żadnych umów o prace bo wiem ze są tacy co robią za 35 zł wieczorami bo już zbankrutowali i uważają żeby ich komornik nie złapał.za 80 zł można wymienić co jedynie 14 stalowe z wentylami.tam gdzie pracuje przeważnie za 17 bierze sie 100-110 zł .bo pomyślcie sami wulkanizator poza sezonem zarabia około 2000 do 2500 miesięcznie a w sezonie te kwoty wędrują stawek dziennych na poziomie 300-350 zł za dzień pracy.i właśnie serwis opon od każdej usługi musi odprowadzić vat i comiesięczny podatek dochodowy czyli wymiana

80zł -23% =61 zł -19% podatek dochodowy =49zł a z tego sumy jeszcze trzeba wyłożyć 10 zł na wentyle,cięzarki,paste montażową.serwis musi kupić co jakiś czas nowy klucz dynamometryczny lub też zapłacił pracownikom a na dodatek odprowadzić za każdego zatrudnionego pracownika zus to jest miedzy 700 zł a 1000 na osobe,ale gdy klient ktory zarabia 1700zł na ręke przyjezdza i wymaga żeby zmieniać za 50 zł to jest nielogiczne prawda? on chce za swoją prace dobrze zarabiać a w serwisie ludzie kłócą sie dosłownie o 5 zł bo ja polak chce kupe kasy a innemu nie pozwole godnie żyć to jest polska drodzy forumowicze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy