Skocz do zawartości

Jaki akumulator kupić? Wybór akumulatora

38 odpowiedzi w tym temacie

#21 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 390 postów

Napisano 03 luty 2016 - 22:18

Dokładnie. Zgadzam się z Tobą. Inwestycja w używany akumulator miła się z celem. Tutaj http://autoaku.pl jest sklep, który oferuje bardzo duży wybór markowych akumulatorów w dobrej cenie. W Katowicach nawet bezpłatnie dowożą na wskazany adres. Nie wiem czy jakiś inny sklep oferuje takie luksusy wink.png

#22 Challenger

Challenger

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 23 luty 2016 - 10:02

Zawsze lepiej brać mocniejszy akumulator, teraz praktycznie każdy ma urządzenie w samochodzie.

#23 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 24 luty 2016 - 15:03

Kupując słabe, chińskie akumulatory narażasz się na usterkę w samochodzie i większe koszt. Czy to zamawianie lawet czy wymianę elektroniki.

#24 marcinpomoc

marcinpomoc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 21:45

Tylko nie przesadzaj z kupnem znacznie większego akumulatora niż zaleca producent.

#25 Guest_fach

Guest_fach
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:52

Ja się zdecydowałem na akumulator z max-energia.pl mają duży wybór i naprawdę niskie ceny. Także było to na moją kieszeń.

#26 mirkulowski

mirkulowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 13 kwiecień 2016 - 14:02

Jedz do sklepu stacjonarnego i niech Ci fachowcy doradzą
Wypożyczalnia samochodów Łódź - Master CAR

#27 Guest_fajtek

Guest_fajtek
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 07:56

Ja się zdecydowałem na akumulator z max-energia.pl mają duży wybór i naprawdę niskie ceny. Także było to na moją kieszeń.

No oni mają niskie ceny ponad rok temu od nich kupowałem, niezłe mają rzeczy na sklepie/

#28 HieronimB

HieronimB

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 27 maj 2016 - 11:46

Tylko nie przesadzaj z kupnem znacznie większego akumulatora niż zaleca producent.

Zawsze tak jest czy to tylko czcze oświadczenie producenta? Zawsze mnie to ciekawiło.

#29 Guest_Deeejmien

Guest_Deeejmien
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 04:34

Na te wszystkie pytanie znajdziesz odpowiedzi bezpośrednio u sprzedawcy, który z pewnością pomoże Ci wybrać coś co będzie spełniało możliwie jak najlepsze wymagania. Możesz też skorzystać z wyszukiwarki modeli akumulatorów która znajduje się na stronie hurtowni akumulatorów batprofi, ja skorzystałem z tej opcji i od razu dopasowało mi idealnie konkretny model do mojego samochodu.

#30 Guest_fatek

Guest_fatek
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2016 - 11:57

Ja zdecydowałem się na zakup akumulatora od www.max-energia.pl Zaufany sklep, świetna oferta.

#31 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 22:12

Moim zdaniem decydując się na zakup nowego akumulatora, przede wszystkim należy się kierować wskazaniami producenta. Przy czym jeżeli chodzi o akumulatory w Warszawie, bardzo bogatą ich ofertę znajdziemy w http://akumulatoryip.pl/ . Co więcej, jeżeli mamy problem z doborem odpowiedniego modelu, zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo ze strony obsługi sklepu. 

#32 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 19:05

Jak nie chce Ci się czytać tych reklam i tony spamu, to wejdź na jakieś forum motoryzacyjne typu http://www.zmotoryzowani.net/i tam poszukaj przynajmniej prawdy się dowiesz. 

#33 Guest_sixfitdip

Guest_sixfitdip
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 15:39

Kupując słabe, chińskie akumulatory narażasz się na usterkę w samochodzie i większe koszt. Czy to zamawianie lawet czy wymianę elektroniki.

Ja się akurat nauczyłem, żeby nie przepłacać, skoro zachodnie marki jadą w większości na dawnej renomie, za którą nie idzie już w parze jakość. Nie mówię, żeby brać chińszczyznę, ale polskie marki (jenox itd.) też są stosunkowo niedrogie, a wytrzymałe.

#34 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 17 luty 2017 - 10:47

Tak na dobrą sprawę sama zawsze sięgam po części i akcesoria zalecane przez producenta. Przy czym posiadacze Forda, mogą obecnie skorzystać z bardzo fajnej promocji zimowej m.in. obejmującej akumulatory http://bit.ly/2ji2XJY . Na pewno decydując się na ich zakup, nie będziemy musieli się obawiać, że auto nie odpali nawet w czasie największych mrozów.

#35 Guest_kartyn

Guest_kartyn
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 17:01

no tak masz racje, ze powinny byc takie polecane przez producenta jesli chodzi o parametry. W moim przypadku okazal sie to akumulator KOZAK kupiony w punkcie sprzedazowym Lucart i poki co dziala bez zarzutu. Cala zime przejezdzilem i ani razu nie zawiodl - zawsze odpalil. Chyba warto miec go dluzej tongue.png

#36 Guest_postidol1

Guest_postidol1
  • Goście

Napisano 29 marzec 2017 - 15:11

kartyn własnie sie zastanawiam nad tym akumulatorem co w Lucart kupiłeś.... KOZAK tylko czy faktycznie jest taki kozak? zależy mi na tym, żeby też w zimę działał świetnie tj. odpalał za pierwszym razem a nie kaszlal i kaszlal. Jeszcze pomysle, ale faktycznie kozaka warto miec na uwadze smile.png

#37 PiterXXX

PiterXXX

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 10 kwiecień 2017 - 14:34

Co do tego akumulatora kozak to powiem wam, że przez 4,5 roku go miałem i dawał radę naprawdę dobrze, jak za taką małą cenę to jest spoko. U Lucarta kupisz taniutko, nie wiem czy są jeszcze jacyś dystrybutorzy, ale wydaje mi się, że Lucart ma te akumulatory na wyłączność.

#38 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 09:33

W sumie 4,5 roku to naprawdę sporo.

#39 Guest_bironnek

Guest_bironnek
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:18

4.5 roku jak na prawidłowe działanie akumulatora to faktycznie sporo czasu. Mówisz, że w LucArt kupiłeś... a gdzie oni maja swoje punkty sprzedazowe? Bo skoro "KOZAK" jest taki kozacki to też chciałbym kupić. Chyba, że LucArt prowadzi też sprzedaż internetową orientuje sie ktos? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych