Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ogrodzenie: panelowe lub z siatki powlekanej

47 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Raty

Guest_Raty
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 12:41

W sumie zgadzam się. Plotbud to naprawdę dobra firma z atrakcyjną ofertą ogrodzeń panelowych.

#22 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 10:15

Jak firma Płotbud sama siebie chwali podpisującym się róznymi imionami. Śmiech na sali. Mały pośrednik kupujący chińskie panele od firmy spod Warszawy. Proszę pojechać do tej firmy i zobaczyć, że nie t

#23 Guest_Xawery

Guest_Xawery
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 10:17

Teraz jestem kimś innym, bo inaczej się podpisałem. A firma Płotbud jak nabierała swoich klientów, tak dalej to robi, bo nie jest producentem paneli ogrodzeniowych - wszystko kupuje jako pośrednic. Panele nie są też polskiej produkcji. Proszę zapytać o to czy dadzą na piśmie 5-10 lat gwarancji - śmiech na sali

#24 Guest_roksana

Guest_roksana
  • Goście

Napisano 18 listopad 2013 - 15:05

Dobrą firmą jest firma, która daje gwarancje na swoje produkty :) można sprawdzić ofertę firmy Griw :) polecam, tak jak mój sąsiad, który widząc jakość i wytrzymałość płotu również ogrodził sobie tył działki

#25 Guest_Darg

Guest_Darg
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 11:10

W kwestii ogrodzeń wybieram firmę Plotbud.

#26 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 11:19

Wszyscy wychwalaja najbardziej znane firmy, a okazuje się, że nie do konca sa tak profesjonalne jak mowia. Jakis czas temu sam sie zastanawialem jaka firme wybrac,czytalem fora i naprawde rozne opinie, ale szczesliwym trafem znajomy wspomnial o firmie www.hexagon.pl , u ktorej sam zamawial takie ogrodzenie. Na poczatku bylem dosyc sceptycznie nastawiony - mala firma, z malej mieściny, ale zaryzykowalem głównie dzieki poleceniu znajomego i dosyc konkurencyjnych cenach. Ogrodzenie stoi juz 4 sezon i jak na razie nic sie z nim nie dzieje, nawet mimo ostatnich sporych wichur. Ogrodzenie zostalo szybko i profesjonalnie zmontowane, ja akurat z braku czasu zlecilem to firmie, ale spokojnie mozna samemu to zrobic jesli ktos ma troche pojecia o tym. Jak jestescie zainteresowani takimi ogrodzeniami to zdecydowanie polecam ta firme, sam sie juz przekonalem i to niejednokrotnie, ze obietnice duzych firm nie zawsze sie sprawdzaja. Pozdrawiam

#27 Guest_Xabnas

Guest_Xabnas
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:28

Zgodze się. Najbardziej znane firmy nie zawsze są najlepsze. Te mniej znane również mają coś do zaoferowania. Dlatego właśnie kupuje ogrodzenia w firmie Plotbud.

#28 Guest_imie

Guest_imie
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 20:39

no to mnie zniecheciliscie tym samochwalstwem do wszej firmy.. plot cos tam

#29 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 14:50

ja mam najprostrze ogrodzenie z siatki: http://www.siatkomet.pl/ Koszt budowy jest niewielki, tak naprawdę nie potrzeba nawet żadnego murarza, ja postawiłem ogrodzenie sam. Ważne tylko żeby siatka była dobrze naciągnięta, bo tylko wtedy dobrze wygląda smile.png

#30 Guest_popleka

Guest_popleka
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:28

ja tam stawiam na ogrodzenie ze stali albo innego metalu. Oczywiscie konieczene jest, aby bylo pokryte jakas powloka antykorozyjna jak np. cynkowa, ktora zajmuje sie galwanex. Mi to sie wydaje o wiele rozsadniejsze rozwiazanie

#31 krysinski

krysinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 04 lipiec 2014 - 08:42

Wybór zależy od zasobów finansowych, aranżacji domu i upodobań. Jednak na ogrodzeniu nie należy oszczędzać, powinno
wystarczyć nam na lata, tak byśmy nie musieli go wymieniać lub przeprowadzać regularnego skrobania farby i malowania. W celu uniknięcia kosztownych i czasochłonnych renowacji należy zwrócić uwagę na zastosowaną powłokę oraz długość gwarancji. Np. firma Betafence posiada najdłuższą gwarancję – nawet do 20 lat.

Pozdrawiam

Krzysztof Krysiński

#32 Guest_Xander

Guest_Xander
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 08:29

Jeżeli kogoś nie stać na drogie ogrodzenia to myślę, że powinien sobie wybrać panelowe. Zwłaszcza te które można zakupić od firmy Plotbud.

#33 Guest_Dender

Guest_Dender
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 08:38

Hmm generalnie widzę tutaj same pozytywne opinie o plotbud. Czy ta firma jest aż taka dobra?

#34 Guest_Bosztello

Guest_Bosztello
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2014 - 14:46

Eeee tam. Ja się wyłamię z towarzystwa i polecę ogrodzenia ze strony ogrodzeniaplastikowe.pl Widzę znacznie więcej zalet od ogrodzeń,które wy przedstawiacie. Plastiki są trwałe i tanie. 

#35 Arniq

Arniq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 styczeń 2015 - 18:05

My ogradzaliśmy parking firmy panelowym takim http://www.inex-24.pl/ . Prosty szybki montaż, wszystkie elementy w jednym miejscu można zakupić. Kolor też możesz wybrac jaki Ci pasuje. 

#36 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 21:01

Grodziliśmy z mężem działkę i wybraliśmy panele płotbudu ze względu na dobrą cenę i jakość, wahaliśmy się na początku pomiędzy różnymi firmami ale jesteśmy zadowoleni z wyboru. Jakość spełniła nasze wymagania i cena też przyzwoita.

#37 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 19:24

jakie macie sposoby na zasłonięcie działki mając siatkę powlekaną? maty nie zdają egzaminu drewniane płoty także bo się szybko niszczą ;/

#38 Guest_Piotr

Guest_Piotr
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 18:29

W sklepach budowlanych można znaleźć taśmy ogrodzeniowe do takich siatek.

#39 krysinski

krysinski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 08:00

jakie macie sposoby na zasłonięcie działki mając siatkę powlekaną? maty nie zdają egzaminu drewniane płoty także bo się szybko niszczą ;/

Możesz zastosować przesłony Colorado, które przeznaczone są do wypełnienia paneli oraz siatek ogrodzeniowych. Elastyczne taśmy przeciąga się przez oczka, dzięki czemu montaż jest bardzo łatwy. Przesłony zapewnią Tobie i Twojej rodzinie prywatność, jakiej potrzebujesz na swojej posesji.

betafence_przeslona-colorado_105321s_1be

Pozdrawiam

Krzysztof Krysiński

#40 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 18:31

Ja u siebie w markecie nie miałem to zamówiłem taśmy osłonowe thermoplast w Internecie w leroy merlin z dostawa przez kuriera do domu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych