Skocz do zawartości

Dzień Babci. Co kupić Babci na prezent?

60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wiola

Guest_Wiola
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 14:13

Dzisiaj Dzień Babci, co można kupić babci na prezent? Może ma ktoś jakiś pomysł? Jaki waszym zdaniem by był najlepszy prezent, z którego Babcia się ucieszy :)

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 10:50

kapcie

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:07

Dobrą nalewką :)

#4 Guest_eska

Guest_eska
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 18:48

ja po przeczytaniu tego artykułu http://www.morele.ne...tory-kupic/671/ zdecydowałam się razem z moim rodzeństwem kupić jej telefon dla seniora, do tej pory była na bakier z nowym technologiami i chcielibyśmy to zmienić, na 70-te urodziny planujemy kupić jej laptopa Dołączona grafika

#5 Robalek

Robalek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 10 maj 2014 - 08:00

Trochę późno ale dla tych co ciągle szukają pomysłu na prezent proponuję tutaj zajrzeć: Lilak Babunia na pewno się ucieszy :) Pozdrawiam!

Fantasta, współwłaściciel Pracowni Kresek i BugBirdTeam, ojciec dwóch szkrabów :)

#6 Guest_marysia8383

Guest_marysia8383
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2014 - 12:57

A ja swojej kupiłam na urodziny zegar ścienny z http://witeks.pl/zegary . Wspominała,że jej już jest lekko zniszczony i zaczyna powoli szwankować więc z wyborem prezentu nie miałam problemu. Ładnie sobie wisi już na ścianie smile.png

#7 ambasada

ambasada

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 23:56

idzie gwiazdka, więc temat prezentów dla babć dalej aktualny... Myślę, że fajnym pomysłem może być masażer, tu jest fajny poradnik, jak wybrać: http://www.morele.ne...ac-masazer/813/

#8 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:21

Moje dzieciaki robią babciom własnoręcznie robione laurki i z tego babcie najbardziej się cieszą. Ja babci już nie mam, ale póki była, to sądzę, że najbardziej cieszyła się z rozmowy i kontaktu. Starsi ludzie są często bardo samotni, bo nie mamy dla nich za dużo czasu...

#9 Guest_Nanarata

Guest_Nanarata
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 21:01

Kup jej coś w sklepie mowiszimasz.com.pl. Raczej nie ma możliwości, że jej się coś nie spodoba. Piękną pościel chyba chciałby mieć każdy, więc możesz jej to sprezentować. I to wcale nie kosztuje majątku!

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1644 postów

Napisano 07 styczeń 2015 - 09:10

A jakiś budżet konkretny? Uważam, że coś w takim kierunku będzie odpowiednie - http://prezentmarzen...z-relaksacyjny/ O ile rzeczywiście babcia jest jeszcze sprawna...

#11 Guest_M

Guest_M
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:51

O! masażer - fajna rzecz - sam bym chciał biggrin.png

#12 Guest_Jola

Guest_Jola
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:53

Ja kupie pachnącą kawę i coś słodkiego. Moja babcia lubi słodycze i kawę! biggrin.png proste!

#13 Guest_Ann

Guest_Ann
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:54

Można kupić tez herbatę. To bezpieczny prezent i na pewno się przyda!

#14 Guest_Jagoda

Guest_Jagoda
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:55

Moja babcia jest osoba delikatnie mówiąc... luksusową smile.png Dlatego dostanie wodny masażer do stóp biggrin.png Taki co to mają manikiurzystki smile.png

#15 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 10:57

Zasada kupowania prezentów emerytom jest prosta - to musi być coś CIEPŁEGO!!!

#16 Guest_anita

Guest_anita
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2015 - 10:57

A moja dostanie pobyt w spa, co prawda tylko na weekend, ale mysle, ze bedzie zadowolona.

Wybrałam do slonce spa w Racławicach, maja tam fajne dodatkowe atrakcje. Oprócz tego, że wiadomo sa jakies zabiegi, masaze, spacery itp to jeszcze w planach warsztaty, wieczór muzyczny.

#17 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 415 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 23:48

Moja babcia zawsze cieszy się ze wszelakich słodkości :)

#18 Guest_Regzata

Guest_Regzata
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 21:35

A moja babcia dostała pościel ze sklepu mowiszimasz.com.pl i się wręcz popłakała ze wzruszenia. Wiedziałam, że jest śliczna, ale nie myślałam, że aż tak się jej spodoba. Bardzo mnie to cieszy smile.png

#19 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 794 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 marzec 2015 - 20:10

Myślę, że babcia nie będzie się cieszyć z takiego czegoś http://www.sklep-muz...weil_forte.html, ale każdy inny prezent ją ucieszy :) Najlepiej chyba jakiś kwiatek, kawę i czekoladki :)

#20 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 415 postów

Napisano 26 marzec 2015 - 10:06

U mnie zawsze świetnie sprawdzają się czekoladki i jakiś słodki alkohol :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych