Skocz do zawartości

Lodówki DAEWOO czy warto?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_katia84

Guest_katia84
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2010 - 19:12

Witam od pewnego czasu czytam sobie forum, ale na mnie i przyszedł czas by zasięgnąć rady, otóż popsuła mi się lodówka!!! i na szybko potrzebuje znaleźć coś w miarę taniego i funkcjonalnego do domu. Mam trójkę dzieci więc głów do wyżywienia wiele i lodówki potrzebuje dość pojemnej poszukałam trochę na ceneo i znalazłam ofertę DAEWOO FRS-U20DFV http://portone.pl/pr...rs-u20dfv.html. Dwudrzwiowa z kostkarką i wskaźnikami na zewnątrz w takiej cenie to mogę kupić sobie standardowego siemensa, nie wiem czy to nie jakaś pułapka, czy daewoo jest awaryjne czy będzie dobrze służyć. Znajomy ma tv z tej firmy i nie narzeka nawet chwali, a jakie jest wasze zdanie?

#2 Guest_wieszak

Guest_wieszak
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2010 - 15:38

czy warto kupować lodówki Daewoo?Nie wiem... ja mam electroluxa z electro od wielu miesięcy i nie mam zamiaru zmieniać.Liczy się ergonomia i wytrzymałość, a jak jest z daewoo? No musisz chyba albo doczytać albo zapytać sprzedawcy...

#3 Guest_Arleta123

Guest_Arleta123
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 18:58

Proponuję Ci poszukać opinii o interesującym Cię produkcie w jakimś serwisie typu ceneo czy nokaut albo nawet na stronie sklepu, gdzie klienci mogą oceniać produkty, to bardziej wiarygodne informacje niż te od sprzedawcy ;)

#4 Guest_CarlitoNeo

Guest_CarlitoNeo
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2010 - 12:39

Ogólnie wszystko co związane z koreańskim koncernem technologicznym nie jest najlepszej jakości. Oczywiście nie ma tragedii, ale ja osobiście wolałbym zainwestować w sprawdzone konstrukcje. Oczywiście w tym segmencie przoduje Liebehr (czy jakoś tak), ale cena może być nieco wyższa. Warto również zainteresować się produktami firmy Indesit, Elektrolux. Dobra alternatywą są również lodówki firmy Samsung i LG, jednak w tym przypadku zależy jak się trafi.

#5 Guest_julecja

Guest_julecja
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2010 - 16:37

Według mnie lepsze lodówki są marki Liebherr. Niemiecka jakość i precyzja :) Mam jeden model w odmu już od ponad 10 lat i się dobrze trzyma. Są bardzo wytrwałe i stosunkowo cenowo wypadają dość pozytywnie. Na przykład w medialuxie kosztują od ok 1670 zł.

#6 Guest_CarlitoNeo

Guest_CarlitoNeo
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 13:05

Jeszcze biorąc pod uwagę ceny. Czasami warto dołożyć te 200-300 złotych i kupić coś lepszego. Owszem, nie jest to mała suma, ale biorąc pod uwagę fakt, że lodówkę kupuje się na długie lata, czasem warto dołożyć i cieszyć się funkcjonalnością i niezawodnością niż oszczędzić, i przez te lata borykać się z usterkami lub żałować, że nie dołożyło się do modelu z kostkarką lub wyświetlaczem (który notabene jest nad wyraz przydatny.

#7 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 00:18

Mam lodówkę już z jakiś miesiąc i nie narzekam.Jest tańsza od samsunga i myślę , że takiej samej jakości.Jedynym mankamentem może być to , że kostarka trochę hałasuje , ale to pikuś.Lodówkę polecam , jest bardzo pojemna i ma wiele plusów , a w zasadzie żadnych wad.Pracuje rewelacyjnie!

#8 Guest_kalala

Guest_kalala
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2012 - 13:39

Nie wiem czy warto kupować lodówkę DAEWOO... ja chyba bym się nie odważyła, mam lodówkę firmy SAMSUNG od 2 lat i jestem bardzo zadowolona...

#9 Guest_gość 5

Guest_gość 5
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 06:56

Mam lodówkę DAEWOO i bardzo dobrze się sprawdza.

#10 Pawello

Pawello

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 22:22

Ciekawe, jak długo będzie się sprawdzała, chociaż, nie mówię, że się rozwali po roku... Tylko jakoś nie mam zufania do koreańskich produktów, mimo, że od jakiegoś czasu przekonuje mnie do siebie służbowa Kia... Może jednak okaże się, że koreańskie AGD to dobry produkt i warto kupować tańsze i dobre sprzęty tej produkcji :)

#11 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 21:48

Lodówka daewo

#12 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 marzec 2017 - 21:52

Miałem samsunga side by side ipadł po 5 latach rozszczelnił się i padła sprężarka.Kupiłem bosch a tam made in korea,dziś się dowiedziałem że saidy bosch to w środku daewo

#13 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 415 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 07:54

Nie miałam, nie znam i nie wiem jak może się sprawdzić lodówka tej marki. Sama niedawno nabyłam lodówkę Beko i zobaczę jak długo mi wytrzyma.

#14 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 16 maj 2017 - 14:08

Ta marka ma kiepskiej jakości urządzenia.

Always look on the bright side of life!

#15 Mrs. Turner

Mrs. Turner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 maj 2017 - 14:27

O której konkretnie piszesz? Daewoo czy Beko? Ja tu sobie szukam lodówki: http://www.homebook....rodukty/lodowki Tylko nie wiem czy coś wybiorę. Oferta jest bardzo bogata, tylko ja się nie umiem zdecydować... Może polecicie mi stąd jakiś model? Jakie macie lodówki w swoich kuchniach?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych