Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak postępować, by uzyskać odszkodowanie z OC?

wróć do serwisu Logistyka 65 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Logistyka

Admin Logistyka

Admin Logistyka

• Administratorzy forów
  • 314 postów

Napisano 09 sierpień 2013 - 08:30

Dzięki ubezpieczeniu OC sprawca kolizji nie musi płacić z własnej kieszeni za powstałe szkody. Z kolei poszkodowany może dostać pełną rekompensatę za straty. Także uszczerbek na zdrowiu. Jak postępować, by ubezpieczyciel nie wymigał się od pełnej rekompensaty? Powrót do artykułu: Jak postępować, by uzyskać odszkodowanie z OC?

#2 Guest_asd

Guest_asd
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 08:30

odkadm mamy monitoring Flots mobile to nie powiem bo wypadkow mniej we flocie

#3 Guest_Kolom

Guest_Kolom
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2013 - 10:25

Fakt, że z firmami ubezpieczeniowymi to trzeba krótko i konkretnie. Żeby nie było problemów z uzyskaniem odszkodowania z OC to trzeba gromadzić jak najwięcej dokumentów i zdjęć. Wszystko fotografować, na wszystko rachunek. Inaczej to człowiekowi nic nie oddadzą. W razie problemów można się zwrócić do rzecznika ubezpieczonych. Rzecznicy ubezpieczonych często radzą sobie z problemami odnośnie wypłat odszkodowania z firm ubezpieczeniowych.

#4 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2013 - 08:54

Niestety zbyt często samodzielna walka o odszkodowanie, nawet w sytuacji, gdy sie ono nam należy jest niezwykle trudne. By uniknąć niepotrzebnych nerwów i miec pewność, że nasza sprawa zostanie przeprowadzona prawidłowo polecam skorzystać z pomocy fachowców - http://www.mk-finanse.pl

#5 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 12:11

Podstawa to kupić polisę w sprawdzonym miejcu i dobrze sprawdzić wszystkie punkty umowy.Tu jest przystępny poradnik http://www.cuk.com.p...nik-cuk/kolizja

#6 Guest_Warit

Guest_Warit
  • Goście

Napisano 13 październik 2013 - 10:56

Skorzystać z usług jakiś firm które zajmują się trudnymi sprawami o odszkodowania. Dla przykładu:

odszkodowania-clarigo.pl/

#7 Guest_Debers

Guest_Debers
  • Goście

Napisano 23 październik 2013 - 08:48

Co do tego typu firm, to jedna rzecz mnie zastanawia. Mianowicie chciałbym spytać, jaki procent spraw wygrywają tego typu firmy zewnętrzne? Mam nadzieje, że wszystkie.

#8 Guest_Małgorzata

Guest_Małgorzata
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 10:36

Podstawa to kupić polisę w sprawdzonym miejcu i dobrze sprawdzić wszystkie punkty umowy.Tu jest przystępny poradnik http://www.cuk.com.p...nik-cuk/kolizja

Warto tam brać pierwsze Oc ?

#9 Guest_lidia

Guest_lidia
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 10:59

samodzielna walka o odszkodowanie jest niesamowicie trudna i chyba niewykonalna. sama początkowo sama próbowałam dostać zadośćuczynienie, ale potem poszłam po rozum do głowy i zgłosiłam się do jednej z łódzkich firm odszkodowawczych solvia, teraz moja sprawa jest w toku, jestem dobrej myśli.

#10 Guest_drokomoko

Guest_drokomoko
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 17:52

Żeby nie mieć problemów z ubezpieczeniem, a raczej z jego wypłatą, trzeba z głową wybrac firmę. Ja wybrałem Liberty Diret i po wypadku załatwiłem wszystko szybko i sprawnie.  Ot co!

#11 Guest_Patryk85

Guest_Patryk85
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 13:24

Wybór dobrej firmy to kwestia podstawowa, aby uzyskać odszkodowania komunikacyjne. Ze swojego doświadczenia mogę polecić MK-Finanse - firma rzetelne i co istotne skuteczna w swoich działaniahc.

#12 Guest_Gośka

Guest_Gośka
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2014 - 16:06

Jak ktoś potrzebuje pomocy w dochodzeniu roszczeń z oc sprawcy mogę polecić Kancelarię odszkodowawczą Cito w Krakowie, która świadczy pomoc właśnie z tego zakresu, ale także pomaga w dochodzeniu odszkodowań komunikacyjnych, z tyt. wypadku, uszczerbku na zdrowiu i innych.

#13 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 09:56

Ja mam pozytywne doświadczenia z firmą http://www.zco.com.pl/kontakt.htm. Mój wypadek był ciężki trudno było udowodnić winę beznadziejnego kierowcy który go spowodowal ale udało sie. także jeśli potrzebujecie pomocy, moze sie przyda ten kontakt. pozdrawiam

#14 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2014 - 13:32

Polecam firmę,która zajmuje się odzyskiwaniem ubezpieczeń i świadczeń.
Kontakt do niej to : 796-019-506
Pozdrawiam.

#15 Guest_lukasz1991

Guest_lukasz1991
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2014 - 17:18

Polecam firmę,która zajmuje się odzyskiwaniem ubezpieczeń i świadczeń.
Kontakt do niej to : 796-019-506 lub mail : odszkodowania@amola.pl
Firma odzyskuje odszkodowania za wypadki za granicą, w pracy, za szkody majątkowe,osobowe, za choroby zawodowe. Poza tym nie pobiera opłaty wstępnej, klient płaci po pomyślnym zakończeniu sprawy.

Pozdrawiam.

#16 Guest_alicja

Guest_alicja
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2014 - 22:16

Nie znam powyższych firm. Sam tylko raz korzystałam z usług EuCO, więc nie ma porównania. W każdym razie pieniążki dostałam i to spore. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić nic, ale jak widać wyrok go do tego zmusił.

#17 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 11:36

SKUTECZNIE, RZETELNIE I BEZ ŻADNEJ ŚCIEMY:

www.duzeodszkodowania.com

#18 Guest_Gocha

Guest_Gocha
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2014 - 08:46

Samemu często jest trudno tą sprawę ogarnąć, bo tyle papierkowej roboty  i przepisy. Najlepiej skorzystać z pomocy fachowca. Ja walczyłam o odszkodowanie za zlamaną nogę zima i pomagała mi firma http://www.odszkodowania.net tobie tez moze pomogą.

#19 Guest_poszkodowana w wypadku

Guest_poszkodowana w wypadku
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 23:09

A ja polecam kancelarię PIONIER. Znajomi mi ją polecili, a ja polecam dalej smile.png Patrząc z perspektywy czasu nie żałuję wyboru. Odzyskali moje odszkodowanie za uszkodzenia ciała, których doznałam podczas wypadku autem. Są dobrzy w tym co robią. Zawsze, kiedy do nich zadzwoniłam poinformowali mnie na jakim etapie jest sprawa. Dla mnie ważne było to, że mają system prowizyjny i nie musiałam im płacić na wstępie. Swoje wynagrodzenie odebrali dopiero, kiedy odzyskali odszkodowanie. Nie mam żadnych, ale to żadnych zastrzeżeń do ich pracy.

#20 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2014 - 21:50

A ja polecam kancelarię PIONIER. Znajomi mi ją polecili, a ja polecam dalej smile.png Patrząc z perspektywy czasu nie żałuję wyboru. Odzyskali moje odszkodowanie za uszkodzenia ciała, których doznałam podczas wypadku autem. Są dobrzy w tym co robią. Zawsze, kiedy do nich zadzwoniłam poinformowali mnie na jakim etapie jest sprawa. Dla mnie ważne było to, że mają system prowizyjny i nie musiałam im płacić na wstępie. Swoje wynagrodzenie odebrali dopiero, kiedy odzyskali odszkodowanie. Nie mam żadnych, ale to żadnych zastrzeżeń do ich pracy.

Super, że jest taka Kancelaria Pionier, my właśnie będziemy się jutro ponownie z nimi kontaktować w sprawie wypadku męża w pracy, ale już po pierwszej rozmowie gdzie spokojnie powiedzieli co będzie potrzebne stwierdziliśmy że to faktycznie profesjonaliści. Mam nadzieję, że dla nas też wywalczą odszkodowanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych