Skocz do zawartości


Dodatek uzupełniający dla nauczycieli


wróć do serwisu Księgowość 253 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_iwon50

Guest_iwon50
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 09:14

Dzień Dobry kochane oświato!Czy wiecie co jeszcze pracownicy szkół będą musieli liczyćw związku z wypłatą dodatku uzupelniającego?Np.ustalanie osobistejstawki wynagrodzenia zasadniczego proporcjonalnie do okresuzatrudnienia

#2 Guest_kejt

Guest_kejt
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 09:16

Tak, tak wiem byłam wczoraj na szkoleniu:)

#3 Guest_Iwona50

Guest_Iwona50
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 12:14

Jakie dane są potrzebne i jak to zrobić ?

#4 Guest_kasia1

Guest_kasia1
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 16:11

Mam dość nauczycieli, można znienawidzić pewne grupy spoleczne, tylko liczyć, liczyć, kasa, kasa,kasa, ciągle chodzą i pytają kiedy dodatek, kiedy 13, a ile a czy już. Ciągle biedni. Mam takiego doła jak zobaczyłam wzór, że jak się natknę na nauczyciela to mu wygarnę za wszystkich. A poza tym no właśnie czy ktoś już przeliczał, byłoby mi, nam łatwiej.Pozdrawiam wszystkich liczących dodatki NAJBIEDNIEJSZEJ i NAJBARDZIEJ poszkodowanej grupie społecznej.

#5 Guest_Alba

Guest_Alba
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 21:01

Przepraszam czy chodzi o art. 30a Karty Nauczyciela , jeśli tak to mam to już za sobą druki wypełnione i przesłane do jednostki nadrzędnej, U mnie nie wystąpią dodatki uzupełniające dla nauczycieli.A tak przy okazji to się zgadzam z Kasią1. Szkoda tylko,że nikt nie chce sie tak dokładnie przyjrzeć jak oni "ciężko pracują", przy ich pensum 18 godzin tygodniowo. A biedniejszych to ze świecą nie znajdziecie, wiecznie mało.

#6 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 22:02

Dodatek uzupełniający trzeba będzie dodawać do zwolnień lekarskich w 2010 roku miesięcznie jak im wychodziło do wypłaty co miesiąc . A czy one wchodzą do zobowiązań za 2009 rok.

#7 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 22:50

dodatek wchodzi do podstawy zasiłku a do trzynastki

#8 Guest_iwona50

Guest_iwona50
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 12:12

Narzekać na pedagogów można.A czy ktoś wieco jeszcze szkoły będą musiały przygotować zanimdokonają wypłat? jakie współczynniki i kiedy namprześle JST jak dodatki trzeba wypłacić do końcastycznia?

#9 Guest_Malgosia

Guest_Malgosia
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 12:55

Którego roku są to koszty 2009 czy 2010

#10 Guest_ak

Guest_ak
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 14:13

Zarówno wydatki jak i koszty roku 2010.

#11 Guest_julka

Guest_julka
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 13:51

Widzę , iż zapracowane do bólu księgowe mają dość czasu na bzdurne wpisy czyli aż tak nie są zapracowane,mają czas na ploty!!! Radzę zająć się dokształcaniem na profesjonalnych kursach.

#12 Guest_wnerwiona do julki

Guest_wnerwiona do julki
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2010 - 15:03

spadaj Julka!!a ty masz czas takie durne wpisy robić?dodatek jest nową rzeczą, nawet organy prowadzące nie wszystko do końca wiedzą, na forum że 2010, w organie prowadzącym powiedzieli mi że 2009, a nie pracują tam ciemniaki

#13 Guest_maja

Guest_maja
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 11:06

czy ktoś z was już dokonał wypłat?

#14 Guest_iwon50

Guest_iwon50
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 13:42

Kochani czy może ktoś już wypłacił,czy czekacie na współczynniki ?Co z dochowaniem terminu wypłaty do końca stycznia ?prosze o konkrety.

#15 Guest_Mala

Guest_Mala
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 14:54

Jak wyliczyć dla poszczególnych nauczycieli to mówi rozporządzenie z 13 stycznia br.

#16 Guest_iwon50

Guest_iwon50
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 15:16

Dodatek ten jest uzusawiany?

#17 Guest_Mala

Guest_Mala
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 15:29

Jak wyliczyć dla poszczególnych nauczycieli to mówi rozporządzenie z 13 stycznia br.

#18 Guest_Mala

Guest_Mala
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 15:30

tak - ZUS i US normalnie

#19 Guest_czekam

Guest_czekam
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2010 - 17:36

Drogie Panie Księgowe, o jakich kwotach mowa:)

#20 Guest_bp

Guest_bp
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2010 - 09:18

czy to prawda, że w większości gmin średnich nie osiągnęli mianowani i dyplomowani? a stażyści i kontraktowi są powyżej średniej?



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy