Skocz do zawartości

ile można zarobić?

wróć do serwisu Logistyka 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Adamus

Guest_Adamus
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2013 - 09:39

Witajcie ! mam 19 lat i nie chce isc na studia bo nie gwarantuja zadnej przyszlosci. zawsze chcialem byc kierowca dlatego chce zrobic uprawnienia na TIRa. Gdzie poznije sie zakrecic? do kogo zglosic? jak oceniacie swoja prace. mozna zarobic w kraju czy od razu za granice jezdzic? ile sie zarabia przecietnie w kraju a ile na specdycji zagranicznje?

pozdrawiam i prosze o rady, to bardzo wazne dla mnie

#2 karol87

karol87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 15 lipiec 2013 - 16:09

A co chcesz konkretnie robić? Chcesz na przykład oferować przewozy do Holandii towarów albo jeździć dla jakiejś firmy. Określ się bo tak ciężko doradzić.

#3 Guest_Aleksandra89

Guest_Aleksandra89
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 16:38

za mało informacji na to aby cokolwiek pomóc... poprzeglądaj oferty różnych firm, na pewno dobrze Ci to zrobi Dołączona grafika

#4 Sprawka

Sprawka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 09:35

Witajcie ! mam 19 lat i nie chce isc na studia bo nie gwarantuja zadnej przyszlosci. zawsze chcialem byc kierowca dlatego chce zrobic uprawnienia na TIRa. Gdzie poznije sie zakrecic? do kogo zglosic? jak oceniacie swoja prace. mozna zarobic w kraju czy od razu za granice jezdzic? ile sie zarabia przecietnie w kraju a ile na specdycji zagranicznje?

pozdrawiam i prosze o rady, to bardzo wazne dla mnie

Zalezy jeszcze, na jakie studia się udasz. Ale  ztakim podejsciem, nie wiem czy to coś pomoże :) Musisz się liczyć z tym, ze jak chcesz jeździć w dalekie trasy, szanse na szczęsliwą rodzinę, sa nikłe. A młody jestes, to szkoda.

#5 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 17 marzec 2017 - 12:53

nie wiem jak dokladnie wygladaja stawki ale wiem że duzo kierowców jezdzi na zleceniach od MW Spedition, przewoźnicy wspołpracujący itd, to taki kierowca moze zarabiac z 4000-6000zl pewnie ale to zalezy, czy trasy krajowe czy miedzynarodowka, jak weekendy itd od wielu ustalen to zalezy 

#6 Aderic

Aderic

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 marzec 2017 - 10:45

Niby ciekawie to wygląda ale kto pracował już w tej branży to raczej wie że nie ma przy tym życia. Stawka miesięczna wynosi mniej więcej 3000-4000zł jeśli jeździ się busem do 3,5t. Nieraz robi się 2 tygodnie bez przerwy, czeka na towar kilkanaście godzin lub nawet kilka dni. Może są firmy w których tak to nie wygląda ale jak do tej pory tylko z tym się spotkałem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy