Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie po najtańszy kredyt gotówkowy

wróć do serwisu INFOR.pl 39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 14:50

Mnie od jakiegoś czasu zastanawia ta oferta https://www.santande...otowkowy,1.html. Na wielu forach poświęconych kredytom czytałam wiele pozytywnych opinii na temat wyżej wymienionego kredytu i zastanawiam się, czy go nie wziąć. Wiecie może jakie trzeba mieć dochody, żeby ubiegać się o kredyt w tym banku?

#22 Juras

Juras

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 14 styczeń 2016 - 12:13

Można wziąć chwilówkę - trzeba tylko pamiętać, aby oddać ją w terminie smile.png Ja brałem na http://www.chwilowki360.pl - bardzo fajna wyszukiwarka. Prosta w obsłudze i pomocna :)

#23 Guest_fast

Guest_fast
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2016 - 09:32

Ja pracujecie w wolnym zawodzie to najlepszą ofertę dla was/nas ma finar.net.pl dla mnie najatrakcyjniejsza zdecydowanie.

#24 szponder

szponder

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaDania

Napisano 14 kwiecień 2016 - 10:16

Powiem tak, nie jestem fanem kredytowania się, to po pierwsze. No ale wiem, że w życiu są różne sytuacje. A zdolności kredytowej dla banku można czasami zwyczajnie nie mieć. W takich sytuacjach chwilówka jak najbardziej. Ale pamiętajcie o zwrocie w terminie.. bo jeżeli będziemy zwlekać to naliczą gruuube odsetki.. No i w wielu firmach pierwsza pożyczka jest za darmo (oddajemy tyle ile pożyczyliśmy) jeżeli oczywiście oddamy w ściśle wyznaczonym terminie.

#25 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 17:36

Trzeba dokładnie czytać umowy wiedzieć właśnie ile mamy spłacić i do kiedy. Ciężko powiedzieć, gdze obecnie jest najtańszy kredyt gotówkowy, najlepiej będzie jak sobie porównasz kilka ofert, między innymi warto sprawdzić oferty kredytowe na kredyt123.pl .

#26 dunno

dunno

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 12 maj 2016 - 04:35

Mam dosyć mieszane czucia jeżeli chodzi o korzystanie z kredytu gotówkowego. Wydaje mi się, że gdy w grę wchodzi pożyczenie dwóch czy trzech tysięcy złotych, to równie dobrze takie pieniądze można sobie odłożyć w ramach oszczędności. W tym miejscu niektórzy powiedzą -  nie jestem w stanie wygospodarować takich pieniędzy z pensji. To w takim razie jak zamierzasz odłożyć pieniądze na ratę kredytu?

Jedyny przypadek, kiedy kredyt gotówkowy ma dla mnie rację bytu, to wtedy, gdy budujemy historię kredytową, po to aby zaciągnąć kredyt mieszkaniowy.

#27 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 09:27

Ja również ale jakis czas temu musieliśmy z niego skorzystać. Popsuł nam się samochód. Nie mamy dobrej komunikacji w okolicy tak wiec dobraliśmy trochę kredytu do nowego samochodu tak aby nie kupować jakiegoś grata. I nie bylo  to takie złe rozwiazanie. Mamy teraz wygodny , nowy samochód, którym dobrze się jeździ. I który nie rozpadnie nam sie na byle dziurze w drodze. 

Przed wzięciem jednak takiego kredytu równięz polecam skontaktować się z doradcą kredytowym. Albo po prostu zapytać na forum. Nam pomogli wybrac kredyt na stronie:

http://www.forum-kredytowe.pl/- jest to najwieksze forum o kredytach. 

#28 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 231 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 06:52

Najtańsze oferty to karty kredytowe:

postawnaswoim.pl

Są darmowe karty jak w :

ing banku śląskim

city handlowym

getin banku

Po prostu założcie sobie taką kartę i w razie czego macie darmowy 2 miesięczny kredyt.Jesli do takiego okresu spłacicie kartę to nic nie płacicie. 

sisi

#29 KasiaIn

KasiaIn

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 07:17

Tylko te wymienione przez ciebie banki i ich karty kredytowe nie należą do najtańszych.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Sprawdź na co uważać: firmy pożyczkowe pożyczki pozabankowe online. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyt Porównanie - istotne informacje o finansach.

#30 Guest_mambo541

Guest_mambo541
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 15:59

Udało mi się szybko dostać pieniądze jeśli chodzi o chwilówkę bo tego samego dnia. Ofertę sobie dobrałem przez portal chwilovka.pl. Porównują tutaj aktualne warunki kilkudziesięciu różnych firm. Ja pierwszy raz brałem takie finansowe wsparcie więc dostałem oprocentowanie 0 zł, także dokładnie tyle ile wziąłem tyle muszę oddać, bez dodatkowych kosztów.

#31 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 337 postów

Napisano 18 grudzień 2016 - 11:47

W tym miejscu http://www.terve.pl/...-konsolidacyjne znajduje się porównywarka kredytów konsolidacyjnych. Jeśli ktoś poszukuje naprawdę dobrej oferty, to warto tam sobie zerknąć. Można w ten sposób naprawdę wiele zyskać.

#32 Ajlar

Ajlar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 20 grudzień 2016 - 19:42

Znalazlem w necie - wrzuce informacyjnie - moze ktos akurat skorzyta. Przyda sie zarowno prywatnie, jak i do firmy. Znalazlem mianowicie porownywarke kredytow samochodowych: http://www.terve.pl/...yty-samochodowe- fajna opcja imho - mozna w latwy i przejrzysty sposob wybrac najlepszy kredyt dla nas. Rozne filtry pozwola nam wybrac to, na czym nam zalezy - proste i przyjemne.

#33 Guest_marlow

Guest_marlow
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 12:01

Dobre mam zdanie o stronie chwilovka.pl. Od czasu do czasu korzystam. Ostatni raz miesiąc temu szukałem tutaj pożyczki, bo potrzebne mi były pieniądze na mały remont. Pokoje już odmalowane, pieniądze spłacone, także mogę powiedzieć, że w moim przypadku chwilówka zdała egzamin.

#34 Guest_marlow

Guest_marlow
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:24

Dużo wskazuje na to, że będę się teraz zapożyczał na poczet nowego samochodu...bo stary już ledwo zipie. Co do pożyczek to już parę razy szukałem takiej chwilówki na stronie sowafinansowa.pl. Jest w porządku, działa szybko, ma zestawienie ponad 20 różnych ofert, więc nie trzeba się ograniczać do paru raptem. Na plus jest to, że warunki są aktualne, cały czas poprawiają info jeśli coś się zmienia, nie ma tutaj przestarzałych wpisów.

#35 Guest_jurek57

Guest_jurek57
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 16:17

Powstało trochę porównywarek internetowych jeśli chodzi o pożyczki. Jest choćby stronka chwilovka.pl. Mają długą listę chwilówek od razu z pełnym opisem dotyczącym terminu spłaty i całkowitego kosztu, także z góry wiadomo ile się zapłaci za wszystko.

#36 AniaK2050

AniaK2050

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:09

Czytałam ostatnio o proficredit i mają tam bardzo fajne i przystępne warunki, nawet dla tych, którzy już poskreślali swoje zdolności kredytowe, czasami warto zapoznać się z ofertą i spróbować, bo szanse są na prawdę spore. Kredyt gotówkowy na dowolny cel.

#37 Guest_rekin

Guest_rekin
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 18:48

W Profi Credit masz dobre pozyczki mozesz wziac tez na firme, polecam, w wiekszosci przypadkow to lepsze rozwiazanie niz banki ktore potrafia robic tyle problemow i zadawac tyle pytan ze w koncu Ci sie odechce z nimi walczyc

#38 Guest_jarko655

Guest_jarko655
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 15:02

Może przedzwoń do Copika z Zabrza (tel - 735 490 024). Pomagają w różnych kwestiach finansowych   od pożyczek, po skup długów, czy odszkodowania. Mam z nimi kontakt już od roku i jak na razie jestem zadowolony. Sprawny, skuteczny skup długu, szybki i konkretny kontakt z dziewczynami w biurze, zawsze się można dodzwonić, dopytać, coś uzgodnić.

#39 Guest_olo56

Guest_olo56
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2017 - 11:23

Wiesz co, może zadzwoń do agencji Copik z Zabrza (telefon -735 490 024). fajnie się sprawdzili jak szukałem ostatnio większego finansowania dla przedsiębiorstwa. Uczciwe warunki, bez kręcenia i naginania faktów. Pieniądze trafiły na moje konto sprawnie, a jednak przy tak dużej sumie o jaką się starałem to rzadkość.

#40 informatorpawel101

informatorpawel101

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 kwiecień 2017 - 16:20

najlepiej sprawidzic to na jakims kalkulatorze np

http://www.kalkulato...edyty-gotowkowe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych