Skocz do zawartości

przykładowa polityka rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia

wróć do serwisu Księgowość 73 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_anka

Gość_anka
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 21:31

czy mogę prosić o przesłanie przykładowej polityki rachunkowości i planu kont dla stowarzyszenia - , będę wdzięczna anusia_212@interia.pl

#2 Gość_agata

Gość_agata
  • Goście

Napisano 25 luty 2010 - 20:07

czy mogę prosić o przesłanie planu kont dla stowarzyszenia oraz polityki rachunkowości dla stowarzyszenia - bardzo dziękuję gata@hot.pl

#3 Gość_dragon

Gość_dragon
  • Goście

Napisano 26 luty 2010 - 14:59

Witam. Czy również mogłabym prosićo przesłanie przykładowej polityki i planu kont dla stowarzyszenia.Z góry bardzo dziękuję

#4 Gość_monika

Gość_monika
  • Goście

Napisano 01 marzec 2010 - 22:13

czy mogę prosić o przesłanie planu kont dla stowarzyszenia oraz polityki rachunkowości dla stowarzyszenia - bardzo dziękuję.monikamartyny@wp.pl

#5 Gość_katewu

Gość_katewu
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 08:41

czy mogę prosić o przesłanie planu kont dla stowarzyszenia oraz polityki rachunkowości dla stowarzyszenia - bardzo dziękuję pozdrawiam katewu@poczta.fm

#6 Gość_Boni

Gość_Boni
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 21:14

czy mogę prosić o przesłanie planu kont dla stowarzyszenia oraz polityki rachunkowości dla stowarzyszenia - bardzo dziękuję pozdrawiam nadjeziorkiem@wp.pl

#7 Gość_helmut

Gość_helmut
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 13:40

Figa

#8 Gość_ewa

Gość_ewa
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2010 - 11:51

hej hej i czy mnie równiż mógłby uratować w tym temacie.PROSZĘ PROSZĘ PROSZĘ O przykładowĄ politykĘ rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia. MÓJmail polemi@gazeta.pl

#9 Gość_sonia

Gość_sonia
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2010 - 21:14

Witam.Czy również mogłabym prosić o przesłanie planu kont dla stowarzyszenia oraz politykę rachunkowości dla stowarzyszenia.Mam gardłową sytuację.Będę wdzięczna.Pozdrawiam sonia9764@gmail.com

#10 Gość_elka

Gość_elka
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 11:19

Witam. Czy również mogłabym prosić o przesłanie planu kont dla stowarzyszeń oraz politykę rachunkowości dla stowarzyszeń. Będe bardzo wdzięczna. pozdrawiam. Mój email- ella2112@wp.pl

#11 Gość_ale

Gość_ale
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2010 - 11:30

Czy ktoś otrzymał gotowca? Nie jestem zainteresowany, tylko pytam z ciekawości.

#12 Gość_tenia

Gość_tenia
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2010 - 15:11

Witam. Również prosze o przesłanie planu kont dla stowarzyszeń oraz politykę rachunkowości dla stowarzyszeń. Będe bardzo wdzięczna. pozdrawiam. Mój email- zamirskatenia@poczta.onet.pl

#13 Gość_ik

Gość_ik
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2010 - 15:56

również poproszę o przesłanie planu kont i polityki rachunkowości dla stowarzyszenia mój meil iwonakrawczyk6@wp.pl

#14 Gość_fasolka

Gość_fasolka
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2010 - 21:09

Proszę o przesłanie polityki i plnu kont dla stowarzyszenia mariusz_r@interia.plZ góry dziękuję!

#15 Gość_kasik

Gość_kasik
  • Goście

Napisano 07 październik 2010 - 17:30

Witam. Również prosze o przesłanie planu kont dla stowarzyszeń oraz politykę rachunkowości dla stowarzyszeń. Będe bardzo wdzięczna. pozdrawiam. Mój email kasp18@wp.pl

#16 Gość_Anika_B5

Gość_Anika_B5
  • Goście

Napisano 12 październik 2010 - 15:26

Witam, byłabym bardzo wdzięczna również za przesłanie polityki rachunkowości i planu kont dla stowarzyszenia. mój adres to adams82@op.pl

#17 Gość_anna

Gość_anna
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 20:29

Witam czy i ja mogła bym prosić o pilitykę rachunkowości i plan kont dla stowarzyszenia na adres anna.miziolek1@o2.pl Z góry dziękuje.

#18 Gość_mariola

Gość_mariola
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 12:37

Witam, byłabym bardzo wdzięczna również za przesłanie polityki rachunkowości i planu kont dla stowarzyszenia. mój adres to mariolakw@vp.pl

#19 Gość_ania

Gość_ania
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 16:33

Witam, Bardzo was proszę o pomoc - politykę rachunkowości i plan kont stowarzyszenia prowadzącego działalność gospodarczą. Dzięki: ania1024@poczta.onet.pl

#20 Gość_asia

Gość_asia
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 20:42

Witam!ja również bardzo proszę o przesłanie planu kont i polityki rachunkowości dla stowarzyszenia. z góry dziękuję!!! -e mail- mysza20po@wp.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych