Skocz do zawartości

rachunkowość klubu sportowego

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_jolanta

Gość_jolanta
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 14:22

Prowadzę księgowośc klubu sportowego nie prowadzącego działalności gospodarczej, tylko dotacje z Gminy. Nie jestem pewna czy wszystko jest dobrze . Prosiłabym o wskazówki i przesłanie przykładowego planu kont i polityki rachunkowości.Bardzo proszę! Zależy mi na czasie. Mój adres: jolanda_b@op.pl

#22 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2011 - 14:26

Podaję swój nr gg 4090612. Prowadzę kilka takich uks-ów. Jeżeli macie ochotę to mogę podzielić się swoją wiedzą.

#23 Gość_miecia 44

Gość_miecia 44
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 12:46

Bardzo proszę o podzielenie sie wiedza na temat prowadzenia ksiegowości Stowarzyszenia .Właśnie mam prowadzić.Podaje swój meil: niusia41& interia.eu.Pozdrawiam i z góry dziekuje!

#24 Gość_magdim

Gość_magdim
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2011 - 14:55

Witam, ja róznież prosiłabym o jakieś informacje na temat księgowości Stowarzyszrenia, pełna księgowość. Podaję maila: ad.kancelariamd@yahoo.pl Pozdrawiam.

#25 Gość_hohalina

Gość_hohalina
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2011 - 09:27

Witam zaczynam prowadzenie księgowości klubu sportowego utrzymującego się z dotacji z UMiG i darowizn bardzo proszę o podzielenie się wiedzą na ten temat księgowości (prowadzę w ramach wolontariatu klub ma zamało funduszy aby wynająć księgową do tej pory zajmowałam się inną dziedziną księgowości) Pozdrawiam mój mail hohalina@gmail.com

#26 Gość_Kuba

Gość_Kuba
  • Goście

Napisano 21 listopad 2011 - 21:58

Witam, zaczynam prowadzić księgowość stowarzyszenia działającego jako klub sportowy zarejstrowany w starostwie powiatowym? Stowarzyszenie posiada osobowość prawną ale nie prowadzi działalności gospodarczej. Nasze dochody pochodza z dotacji z UMiG oraz oczywiście skladki członkowskie. Prosiłbym o wskazówki i przesłanie przykładowego planu kont i polityki rachunkowości. Bardzo dziękuje na Pomoc!!! mój adres email kuboko@o2.pl

#27 Gość_PREZES

Gość_PREZES
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 21:25

CZY MOŻNA DOSTAC WZÓR WYPEŁNIONEGO CIT 8 I CIT8/0 DLA KLUBU SPORTOWEGO NIE PROWADZĄCEGO DZIAŁALNOSCI JEDYNIE DOTACJA Z GMINY I SKŁADKA CZŁONKOWSKA. JAK TO WYGLĄDA?BO TE USTAWY ITD MNIE WYKONCZAJĄ I WKONCU NIEWIEM GDZIE CO WPISAC.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych