Skocz do zawartości

opinia o programach FK

wróć do serwisu Księgowość 263 odpowiedzi w tym temacie

#261 Guest_Magda@

Guest_Magda@
  • Goście

Napisano 27 październik 2016 - 14:00

Korzystam z programu Raks SQL wersja 2015. Zakupiłam go do firmy ponieważ miał być stabilny i intuicyjny. Niestety po zakupie okazało się, że firma przysłowiowo "wypięła się" na klienta. Za każdorazowe wsparcie życzą sobie horrendalne stawki. Funkcje są celowo poukrywane, żeby trzeba było wzywać serwis lub wykupować godziny na dostosowanie programu. Nie jest ani intuicyjny ani stabilny. szczerze odradzam zakup. Jest tak dużo innych programów. Widocznie firme Raks stać na takie traktowanie klientów.

#262 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 27 październik 2016 - 14:33

Korzystam z programu Raks SQL wersja 2015. Zakupiłam go do firmy ponieważ miał być stabilny i intuicyjny. Niestety po zakupie okazało się, że firma przysłowiowo "wypięła się" na klienta. Za każdorazowe wsparcie życzą sobie horrendalne stawki. Funkcje są celowo poukrywane, żeby trzeba było wzywać serwis lub wykupować godziny na dostosowanie programu. Nie jest ani intuicyjny ani stabilny. szczerze odradzam zakup. Jest tak dużo innych programów. Widocznie firme Raks stać na takie traktowanie klientów.

Magda, jeśli zraziłaś się do Raks, to zakładam, że szukasz czegoś nowego. Jeśli tak, to sprawdź r2fk, w przypadku RESET2 nie spotkasz się z "wypięciem na klienta", tutaj akurat kwestia wsparcia posprzedażowego i aktualizacji jest na wysokim poziomie. Sam program z kolei pozwala na kompleksowe prowadzenie księgowości.

#263 Guest_Bazyla

Guest_Bazyla
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 19:42

Magda, jeśli zraziłaś się do Raks, to zakładam, że szukasz czegoś nowego. Jeśli tak, to sprawdź r2fk, w przypadku RESET2 nie spotkasz się z "wypięciem na klienta", tutaj akurat kwestia wsparcia posprzedażowego i aktualizacji jest na wysokim poziomie. Sam program z kolei pozwala na kompleksowe prowadzenie księgowości.

Pracowałam na programie R2FK i muszę przyznać, że bardzo przyjazny - intuicyjny, wszystko można ustawić pod konkretny rodzaj działalności, dopasować indywidualnie plan kont i podpiąć pod bilans i rzis, polecam.

#264 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 09:32

Jeśli chodzi o poziom wsparcia powdrożeniowego to z czystym sumieniem mogę polecić program SyKOF FK. Opieka powdrożeniowa jest naprawdę na najwyższym poziomie. Z każdym nawet najgłupszym problemem można zadzwonić albo napisać i pomagają od ręki. I co najważniejsze nie naliczają za to dodatkowych opłat - wszystko jest zawarte w "ryczałcie" razem z wszystkimi aktualizacjami oprogramowania.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych