Skocz do zawartości

Rozliczenie podatku za pracę w Holandii w okresie wakacji

wróć do serwisu Księgowość 74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_aaaa

Gość_aaaa
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 21:22

Witam Pracowalem miesiac czasu w holandi nie przyszedł mi belasting czy musze sie ozliczyc taze nie wyrobilem tam nr sofi bo praca w ktorej pracowalem mi nie odpowiedala .... czy bylem tam zatrudniony na bialy czy czarno prosze o pomoc .

#62 Gość_olka

Gość_olka
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 23:10

witam pracowal1 m-c w holandii i prawie rok w polsce rozliczyłam się i wyszlo mi że muszę zwrócic 500 zł a co jeśli nie rozliczę się z podatku z holandii tylko z samej polski

#63 Gość_bardzofajnygosc7

Gość_bardzofajnygosc7
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2011 - 06:48

Witam, fajnie was poznac.

#64 Gość_max

Gość_max
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2011 - 17:46

witam, ja też mam problem z rozliczeniem z Holandii, ale co z tego jak z odpowiedziami to tutaj krucho....

#65 Gość_Zulka

Gość_Zulka
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2011 - 11:07

olka - zastosowałaś ulgę abolicyjną? Chyba nie, bo nic nie wyszłoby do zapłaty.

#66 Gość_WELDER

Gość_WELDER
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2011 - 12:37

Witam.Post kieruje do pracujących,lub tych którzy pracowali w Niemczech.Jeżeli chcecie starać się o zwrot nadpłaconego podatku to lepiej omijać kancelarie PLAN E TAX która mieści się w Opolu przy ul.Katowickiej65.Ja na mój zwrot czekam juz 14 miesiąc.Prezes firmy przestał już odbierać moje telefony a nie ma opcji zastać go w biurze,pomimo kilkudziesięciu telefonów do biura-echo,brak jakiegokolwiek odzewu.Niestety przed złożeniem u niego papierów nie miałem żadnych informacji negatywny ,no ale z czasem znalazłem kilka osób którzy mieli takie same problemy,więc OSTRZEGAM przed biurem PLAN E TAX.

#67 Gość_vGPlhGKPRnxIWfKMR

Gość_vGPlhGKPRnxIWfKMR
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2011 - 13:51

That's way more clever than I was expeticng. Thanks!

#68 Gość_loobish

Gość_loobish
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2012 - 14:38

Chcialem zapytac czy istnieje taka mozliwosc, by samemu rozliczyc podatek z Holandii, bez pomocy zadnego biura i bez pomocy tego programu holanderskiego. Jak ktos moglby mi wytłumaczyc krok po kroku co mam robic... Z gory dzieki...moj mail: nebola88@gmail.com

#69 Gość_Kadrowa na godziny

Gość_Kadrowa na godziny
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2012 - 09:37

Informacje dotyczące rozliczeń możesz znaleźć chociażby na stronie www.chaberconsulting.pl ~~ w razie wątpliwości pytaj: biuro@chaberconsulting.pl

#70 Gość_scholastyka

Gość_scholastyka
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:56

ja rowniez prosze o podpowiedzi jak moge sie sama rozliczyc? mam 4 jaarograve i szkoda mi wydac 200euro dla ksiegowej jak podobno to nie takie trudne, tyle ze zadna ksiegowa nie powie jak to sie robi..

#71 Gość_scholastyka

Gość_scholastyka
  • Goście

Napisano 28 luty 2012 - 20:56

moj mail scholastyka11@wp.pl

#72 Gość_Marek987

Gość_Marek987
  • Goście

Napisano 15 maj 2013 - 15:27

najlepiej przez i-tax jak jużbyło wyżej napisane. opłacamy z góry, dostajemy dokumenty do rozliczenia i ślemy do urzędu, później tylko czekać nas kasę.

#73 Fiona Maphona

Fiona Maphona

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 24 czerwiec 2013 - 09:21

[color=rgb(0,0,0);font-family:tahoma, verdana, geneva, sans-serif;font-size:12px;text-align:justify;]Czy istnieje możliwość odliczenia od podatku dochodowego, wyliczonego metodą określoną w art. 27 ust. 9 ustawy o PIT, składek na ubezpieczenie zdrowotne zapłacone w Holandii?[/color]

#74 Gość_mikstet

Gość_mikstet
  • Goście

Napisano 10 luty 2014 - 14:30

według mnie samemu rozliczać się zwyczajnie nie opłaca, tyle to trwa. ja już od dwóch lat korzystam z usług firmy i jestem bardzo zadowolona. wygląda to tak, ze ja dostarczam wszystkie potrzebne dokumenty - a potem już firma się martwi Dołączona grafika. płacę raz na początku i mam problem z głowy. ja korzystam z usług eu service i firmy na pewno nie będę zmieniać w najbliższym czasie bo w moim przypadku super się sprawdza Dołączona grafika

#75 Gość_Euro Work

Gość_Euro Work
  • Goście

Napisano 27 luty 2014 - 15:49

Rozliczenie podatku dochodowego za pracę w Holandii z Euro Work

Jeśli pracowałeś w Holandii w roku 2013 lub we wcześniejszych latach (2009,2010,2011, 2012) przysługuje Ci zwrot nadpłaconego podatku !

Odzyskanie podatku wiąże się często ze zmierzeniem się z barierą językową oraz szeregiem skomplikowanych i czasochłonnych formalności, których pracownicy wyjeżdżający do pracy za granicą zazwyczaj nie znają, co zniechęca ich do odzyskania należnych im pieniędzy.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom oferujemy Państwu możliwość skorzystania z usług naszej firmy, profesjonalnie zajmującej się odzyskiwaniem podatku. 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu z naszym biurem w Katowicach, bądź przesyłania zapytań na nasz adres mailowy: rozliczenia@eurowork.net.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych