Skocz do zawartości


umowa na zastępstwo a świadectwo pracy.


wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_gb

Gość_gb
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:29

Pracownica zatrudniona od 08.08.2011 na zastpstwo - do dnia porodu osoby zastępowanej. dnia 20.12.2011 roku osoba zatępowana urodziła dziecko, więc od 21.12.2011 pracownica zastępoująca dostaje umowę na czas okreslony do 31.07.2013 roku. Czy musze wystawiać świadectwo pracy na umowę na zastępstwo czy dopiero po zakończeniu podpisywanej umowy na czas określony ?? Proszę o pomoc.

#2 Gość_ida

Gość_ida
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:32

nie rozumiem, czemu dostaje umowe na czas okreslony od dnia 21.12 ???Przeciez osoby zastępowanej nadal nie ma , bo ma macierzyński ?

#3 Gość_doriss

Gość_doriss
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:33

powinnas wydać świad. pracy, jesli pracownik sobie tego zażyczy. jesli nie, to na koniec um. na czas. okresl. (nie miną 2 lata)

#4 Gość_gb

Gość_gb
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:34

nie ma macieżyńskiego, bo umowę miała przedłużoną do dnia porodu :)

#5 Gość_ida

Gość_ida
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:35

ja w takim wypadku wydała świadectwo za okres pracy na zastępstwo.

#6 Gość_gb

Gość_gb
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 15:39

właśnie sama nie wiem co z tym zrobić, bo wg kp. to umowa na zastępstwo jest pewnym rodzajem umowy na czas okreslony (art. 25 kp)



Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych