Skocz do zawartości

Polityka rachunkowości i plan kont Stowarzyszenia

wróć do serwisu Księgowość 102 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Janusz

Gość_Janusz
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 17:41

Witam!Dopiero tworzymy Stowarzyszenie nie prowadzące działalności gospodarczej. Nie bardzo orientujemy się w rachunkowości, dlatego bardzo proszę o przesłanie na mój e-mail: januszjablonka@wp.pl przykładowej polityki rachunkowości i planu kont. Z góry serdecznie dziękuję! Pozdrawiam!

#22 Gość_www.eMDi.pl

Gość_www.eMDi.pl
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2011 - 11:14

Witam,dla organizacji z terenu Mazowsza w ramach konsultacji w programie PO KL mogę napisać politykę rachunkowości i stworzyć plan kont organizacji. Oczywiście do tego dochodzą konsultacje, doradztwo ew. wdrożenia programów - symfonia, lefthand, płatnik itp. Pozdrawiam i zachęcam do współpracy mail: biuro@emdi.pl

#23 Gość_R

Gość_R
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2011 - 23:09

Skoro tak wszyscy proszą to ja też: vpts@poczta.onet.plchociaz nie wierzę żeby takie coś ktos przesłał. Najlepiej samemu poszukać.To jest tak jakby prosić o kpir. pozdrawiam

#24 Gość_Ira

Gość_Ira
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 22:06

Witam, czy mogę również poprosić o politykę rachunkowości i plan kont w stowarzyszeniu? Dziękuję! adres irenartur@wp.pl

#25 Gość_zkitlinska@wp.pl

Gość_zkitlinska@wp.pl
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2011 - 12:12

Proszę o przysłanie wzoru Polityki rachunkowości i Planu kont dla Stowarzyszenia prowadzącego szkołę na adres; zkitlinska@wp.pl z góry dziękuję . Pozdrawiam.

#26 Gość_jabeannaja

Gość_jabeannaja
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 16:29

Witam dopiero utworzyliśmy Stowarzyszenie nie prowadzące działalności gospodarczej. Bardzo proszę o przesłanie wzoru jak ma wyglądać plan kont i polityka rachunkowości w stowarzyszeniach na adres: jabeanna@yahoo.plZ góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam.

#27 Gość_myszka-82

Gość_myszka-82
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:50

Witam, to ja również poproszę o pilitykę rachunkowści i plan kont dla Stowarzyszenia na maila: edytazemla@op.pl

#28 Gość_daniela

Gość_daniela
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 21:37

Witam,to ja również dołaczę z prośba o przysłanie wzoru polityki rachunkowości i planu kont na adres biurodaniela@poczta.onet.pl

#29 Gość_ewka

Gość_ewka
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 15:14

Bardzo proszę o przesłanie wzoru polityki rachunkowości i planu kont na adres: ewka_1402@o2.plZ góry dziękuję i pozdrawiam

#30 Gość_slawka

Gość_slawka
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 13:47

Jestesmy stowarzyszeniem prowadzacym szkołe i przedszkole, bardzo proszę o pomoc i przesłanie wzoru polityki rachunkowości i planu kont na adres s.kedziora11@wp.pl

#31 Gość_Jagoda

Gość_Jagoda
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 15:25

Jeśli to możliwe również proszę o przesłanie przykładowej polityki rachunkowości oraz planu kont oraz podstawowe księgowanie dla stowarzyszenia nie prowadzącego działaności gospodarczej. Z góry dziękuję i pozdrawiam adamska.jadwiga@wp.pl

#32 Gość_annbac

Gość_annbac
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2011 - 14:14

Dołączam się do tych próśb o plan kont i polityke rachunkowości.Tez niedawno utworzyliśmy Stowarzyszenie i narazie idziemy po omackuannbac@tlen.pl

#33 Gość_graza

Gość_graza
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 01:09

Dołaczam się do tych próśb o plan kont i politykę rachunkowości .Własnie mam prowadzić Stowarzyszenie .Z góry dziękujegarkusz@wp.pl

#34 Gość_Szym

Gość_Szym
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 12:02

Ja tez poproszę fort_magda@interia.pl

#35 Gość_gminna

Gość_gminna
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 12:31

A czy ktoś mógłby podesłać także mi plan kont i politykę rachunkowości na adres rbrojek@op.plserdecznie pozdrawiam i dziekuje

#36 Gość_graza

Gość_graza
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 16:44

Dołaczam się do tych próśb o plan kont i politykę rachunkowości .Własnie mam prowadzić Stowarzyszenie .Z góry dziękujegarkusz@wp.pl

#37 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 23:19

Ech... więc i ja nie będę oryginalna i też poproszę o przesłanie polityki rachunkowości i planu kont dla stowarzyszenia nie prowadzącego działalności gospodarczej.Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.Agataaga.mate@wp.pl

#38 Gość_elca

Gość_elca
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2011 - 20:38

ja również bardzo proszę o przesłanie wzoru polityki rachunkowości i planu kont dla stowarzyszenia nie prowadzącego działalności gospodarczej.dziękuję bardzo i pozdrawiamelca79@interia.pl

#39 Gość_Maria

Gość_Maria
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 18:33

Witam. Chciałabym bardzo solidnie poprowadzić dokumentację stowarzyszenia nie prowadzącego działalności gospodarczej. Proszę o przesłanie na podanego maile wzoru planu kont i polityki rachunkowości.Z góry bardzo dziękujęPozdrawiamfikus.09@wp.pl

#40 Gość_Aga

Gość_Aga
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 18:57

Wiatm ja również proszę o przesłanie wzoru plityki rachunkowości i planu kont dla stowrazyszeń nie prowadzącego działalności gospodarczaj. Z góry dziękuję i pozdrawiamagnis5@interia.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ostatnio dodane tematy